Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Zde jsou základní informace k vitamíu K2 MK7. Při jeho užívání je zbytečné brát Borax.
 
Forma MK-7 kromě toho, že je to biologicky nejaktivnější forma vitamínu K, jeho další výhodou také je, že zůstává v těle déle. Jeho poločas rozpadu je 72 hodin, což znamená, že malé pravidelné dávky zajistí požadovanou hladinu už za několik dní.


Poslední výzkumy ukázaly, že plní vlastní funkci a tou je vychytávání vápníku z extracelulárního prostoru a vázání do kostí. Vitamín K2 je nezbytný v procesu mineralizace kostí, buněčného růstu a metabolismu proteinů cévní stěny


1. http://cs.wikipedia.org/wiki/Vitam%C3%ADn_K2

2. dobře a srozumitelně o tom píše paní Slimáková
http://www.margit.cz/vitamin-k2/
 
3. http://vyzivujicitradice.cz/tag/vitamin-k2/#&panel1-4
 
 Lze jej pořídit na www.olimpex.cz jako složenou formu K2 a D3 kapky. Z prozkoumaných e-shopů, zde se mi zdá tato cesta nejjednoušší a celkem důvěryhodná. Doporučené dávkování považuji za dostatečné při dlouhodobějším užívání. Otázkka je, proč se nedoporučuje dětem do tří let a kojícím ženám. Zkusím zjistit, zatím se tohoto doporučení raději držte a v zimě podávejte aspoň Vigantol.
 
 
 Dr. Tomáš Lebenhart - s použitím cizích zdrojů, zejména paní Aleny Kotkové.
 
 
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one