Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Škyt – prt

 
   Tak jsem se vám po dlouhé době pořádně rozškytal. A to během odpolední práce v ordinaci. No, nic moc, to si asi umíte představit. „Berte 3x denně, škyt, 3 kuličky. Já se vám, škyt, velmi omlouvám, paní, ale tohle se mi nestalo, škyt, ani nepamatuju…“ Mezi pacienty seběhl jsem dolů do lékárny pro něco a samozřejmě škytám dál. Mladá magistra, ta blondýnka, zmizela za tárou a pak se vynořila pořádnou kudlou v ruce. Upřeně se na mne zadívala a pak pomalu natáhla ruku s nožem proti mému obličeji. Jeho ostrá špička se zastavila asi centimetr od mého nosu. Nic neříkala, já též ne, přihlížející magistry také mlčely, fascinování děním. V lékárně nastalo hrobové ticho a já civěl do přimhouřených šedých očí ženy s nožem. No a bylo po škytání. Už ani škyt. Prt.
   Nedokázala vysvětlit, jak je to možné, ale že prý to takhle funguje, že s tím má zkušenosti. Tak vám tu zajímavou zkušenost předávám a klidně si to na někom vyzkoušejte. Sám na sobě to nefunguje. Dle mého názoru zde hraje roli moment překvapení. Kdyby neměla nůž a svlékla se za tárou do půl těla, možná by mé škytání také rázem ustailo. Kdo ví…?
                                                                                                                                  Tomáš Lebenhart
                                                                                                                   
                                                 
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one