Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Včera k večeru jsem v trenkách uklízel části rozmetaného pařníku po zahradě. Vnitřní stranou kolene jsem zachytil za reazvý železný držák kontrukce, skrytý ve vysoké trávě. O jeho špici jsem si roztrhl kůži. Teklo dost krve. Zašel jsem do domu a hned si ránu ošetřil arnikou naloženou v 50% slivovici. Několikrát. (Jiná varianta by mohla být počurání rány). Pak med a gázu s flastrem. Za dvě hodiny byla rána pevně zavřena s prvnímy známkami tvorby srupu - foto 1. Původně to vypadalo na šití. 

 

Přes noc na volno s roztokem Drags Immun (Croton lechleri, sangre de drago, dračí krev). Ráno již pokročilé hojení, bolest žádná - foto 2.

 

Příklad účinné pomoci při drobných a středních krvavých úrazech.

 

Přítelkyně mi ještě poradila homeopatickou Arniku - což si dovolila dost...  i tu jsem vzal. Též mě vyhubovala, že pracuji v ledovém větru v trenýrkách. Někdy si vskutku počínám jak zlobivé dítko...:))

 

Tomáš Lebenhart

P4012231.JPG
P4022236.JPG
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one