Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
V přívalu novinek a informační léčby by nemělo zapadnout kvalitní koloidní stříbro. Má velmi silné desinfekční vlastnosti (zejména protibakteriální, tedy antibiotické) a to zejména na sliznicích. Je naprosto neškodné tkáním a to i očním. Já ho beŕu od pana Hochmuta z Prahy přes www.naprameni.cz – je velmi kvalitní.

Po narození koťat jsem zjistil, že jedno nedokáže otevřít pravé očičko. Tak jsem mu ho zakapal světlíkovým roztokem a násilím otevřel. Vyvalil se žlutý hnis. 2x až 3x za den jsem oko ošetřoval světlíkem, ale stále se zalepovalo a zavíralo. Tak jsem si vzpomněl na kol. stříbro a začal ho několikrát denně používat. Za 4 – 5 dní bylo zhojeno. Už je to asi 3 týdny a dobrý. Kotě taky přibralo na váze a dohnalo sestřičku.

A mimochodem, jejich slavná máma zmizela. Ani u pana Jarošíka není, ani jinde ve vsi. Odkojila je, vychovala a předala mi je – načež se pp odebrala do kočičího nebe…

Tak jistě i kojencům a lidem vůbec může kol. stříbro být dobrým lékem pro zánětech spojivek. Myslete naň.

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one