Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Parafráze na anglický nadužívaný výraz have a nice day, mějte hezký den. Face (fejs) je obličej, či tvář. To celkem víme… Vážené dámy, slečny, ženy, děvčata, popř. další týpci. Přicházím za vámi s nabídkou kvalitního – make upu. Klíďo můžete odhlásit odběry luxusních krémíků (včetně těch tzv. bio). Kdo by nechtěl mít luxusní výkladní skříňku, tedy xichtíček, že? Žádné skvrnky, hrbolky, proláklinky, vřídečky. Konec zašedlé, nažloutlé, svráštělé pokožky. A je to tak jednoduché a levné. Vaše pleť bude zářit čistotou a vitalitou. Obličej bude mládnout. Nastoupí atraktivita 1. třídy… To jsem vás ale krásně namotivoval. Nebojte, ženský, nic vám prodávat nehodlám. Jedná se o tisíce let starou osvědčenou ajurvédskou péči o pokožku.

Tři složky smíchat v misce. Kvalitní tučný jogurt (u nás nejspíše „řeckého typu“, popř. domácí – musí být živý, tedy vytvářet syrovátku). Dále pak luční med v tekutém nebo polotekutém stavu a konečně kurkumu v prášku. Poměr zhruba 3:2:1. Uděláte míchy, míchy prstíčkem a pak patli, patli na obličej. Oči zavřeny, pak je můžete otevřít a aspoň hodinku nechat působit. Klidně si při tom pracujte, telefonujte, povídejte, sexujte… jak libo. Nemusíte ležet jak na prkně. Jen bacha, nechoďte s tou maskou moc mezi lidi – ať se vás neleknou. Budete vypadat tak trochu jako snajpr.

Tak mládí zdar, předraženým serepetičkám zmar. Tomáš Lebenhar -t

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one