Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Znovu se po delší době vracím k tetraboritou sodnému, řečenému borax. Pokud ponechám stranou jeho vědecky doložený harmonizující vliv na metabolizmus vápníku (dosti složité i pro mne), je zde nesporný a přímo hmatatelný protiplísňový účinek. Lokálně – i celkově. Místní účinek je samozřejmě rychlejší a očividnější. Ústní dutina, kloktáme silnější roztok. Klidně mokka lžička na deci vody. Afty, soor, neboli moučnivka, ale i „obyčejné“ pálení jazyka, které je mchd poslední měsíce nápadně časté. Mám dojem, že se patrně z tlustého střeva šíří kvasinkové infekce. Jazyk je displej, kontrolka. Vše, co pálí je minimálně podezřelé z mykotického napadení. Šíří se další „moderní“ druh infekce… Historicky zkratkou, Helicobacter, HIV, Borrelie… moderní morové (karmické) rány. Soudruzi z laboratoří jej ještě neizolovali (nebo neodtajnili), leč jeho řádění je téměř jisté. Kde koho poslední dobou pálí jazyk. Někdy i dost brutálně, takže dotyčný běhá po doktorech a vyšetřeních a nikde nic. Někdy lidé udávají, že je pálí celá huba (s odpuštěním, cituji). Ženy stále častěji udávají pálení pochvy. Opět laboratorně nic zázračného. I zde možno aplikovat boraxový roztok. Pomocí kapslí, do který si nasypete přímo prášeček. Jak nahoře, tak i dole. Rovněž na kožní kvasinkové projevy se hodí ošetřování boraxovým roztokem. Jak uvnitř, tak i zvenčí.

Borax je možno bez obav i píti. Obvyklé dávkování je půl mokka lžičky do sklenky vody vypít 2x denně a to pět dní v týdnu. Lékařské (naprosto nevědomé) rady ohledně nebezpečné chemie jsou přímo komické (kdyby to nebylo v podstatě smutné). Borax je čistě přírodní látka (ložiska v Mexiku a Turecku). Na rozdíl od farmak, používaných alopatickou medicínou nejde o syntetickou látku! Např. sůl na vašem stole (chlorid sodný) další přírodní látka, je mnohem snadněji předávkovatelná než náš šílený borax.

Poslední dobou mne také dost pálil jazyk a to zejména po sladkém (přirozeně)…cukr je potravou kvasinek. Autopatie pomáhala, ale dotáhl to právě borax. Tak ho doporučuji všem, kdo mají popisované problémy. Aspoň cumlat, pokud se bojíte… pak to vyplivněte.

Kousek od mé ordinace ve Vídeňské ulici je spřátelená drogerka (i drogeristka). Občas tam někoho pošlu pro pytlíček boraxu. Obchodně jde o prášek pro účely hnojení, sváření nebo koželužné účely. Etiketa důrazně varuje pro vnitřní použití. Jaké bylo mé překvapení, že tuto přírodní látku (která mj pěchuje i do vaginálních globulí vyráběných jako farmakum a taktéž do antimykotických mastí) nyní lze zakoupit pouze oproti IČO. Prý nařízení z Bruselu! Důvod samozřejmě nebyl sdělen. V televizi běží agresivní nechutné reklamy na Nurofen, Paralen a další chemické jedy a Borax vám teď neprodají ani v drogerii…

Stále žasnu. Dnes a denně. Pořád je nad čím. Dnes jsem se například dozvěděl, že jedna paní doktorka rázně poučila matku malého dítěte, že je třeba léčit CRP! Tak na zdraví!

 

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one