Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4036 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Přednášky MUDr. Lebenharta

stažený soubor (4).jpg

Vážení přátelé,

 

náš společný víkend v Klášterecké Jeseni se blíží. Posíláme vám pár základních instrukcí k cestě a pobytu.

 

Cesta:

Pokud jedete z Prahy, nejlepší je jet po D7 do Chomutova, kde najedete na R13 směr Karlovy Vary. 

stažený soubor (8).jpg

Projedete celým Kláštercem nad Ohří. Asi 1 km za městem na horizontu kopce najdete odbočku doprava na Kláštereckou Jeseň. Když vjedete do Klášterecké Jeseně, z hlavní silnice před zrdcadlem odbočíte doleva. Pokračujete dál na kruhovou náves, kde se dáte za křížkem doprava. Po 50 metrech za zámkovou dlažbou nás najdete za dřevěnými vraty vpravo.

 

Program:

Očekáváme vás v pátek 2.8. mezi 15-18 hodinou, kdy proběhne registrace, postavení stanů, seznámení s místem. V 18 hodin se domluvíme na pravidlech celého víkendu na našem sedmihektarovém pozemku. Celý rozvrh si můžete prohlédnout na webovkách: www.hledanirovnovahy.info

 

Strava:

Stravu pro nás celý víkend zajišťuje paní Lenka Rojíková – www.pani-dyne.cz

Můžete si na místě zakoupit v hotovosti plnou penzi anebo jednotlivá jídla dle vaší potřeby. Strava bude celý víkend vegetariánská, vařená z našich domácích surovin. V příloze máte jídleníček. Prosím dejte nám vědět, zda s vámi na jídlo máme počítat, abychom zajistili dostatečné množství. Díky.

 

Co sebou:

Noci jsou chladné cizinče. Jsme v nadmořské výšce 550 m. Kromě stanů, karimetek a spacáků, doporučujeme navečer teplejší oblečení k ohni a podprdelník na sezení. Jestli chcete, můžete si také přibalit: baterku nebo čelovku, svůj oblíbený hrníček na pití. Hygienické prostředky na mytí nemusíte brát, dodá nám je Missiva. Počítejte s tím, že tu nelze dobíjet elektronické přístroje, a tak si případně dovezte powerbanky. Chcete-li si v neděli vyzkoušet práci s hlínou na stavbě tak si přibalte oblečení k ušpinění. Pokud jste neposlali celou finanční částku na účet, doplatíte jí v hotovosti při příjezdu.

 

Vzhledem k tomu, že je naše akce na soukromém pozemku a pro uzavřenou společnost, není možné uvítat náhodné hosty a kolemjdoucí. Pokud by se někdo z vašich přátel k nám chtěl na víkend přidat, ať zavolá a registruje se.

 

Neváhejte volat a psát jakékoliv otázky.

Mario: 775 365 771

Dada: 724 749 395

iii.jpg
tom.jpg
Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one