Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
fotovideo.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3947 | 88%)
Ne (272 | 6%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5182"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pavle H.: Posílám tip na zajímavé stránky: http://slunecnyzivot.cz/ebooky/. H.
PavlaH:
Protikvasinková (protiplísňová) dieta – jídelníček a rady:
https://www.rehabilitace.info/vyziva-a-jidlo/protikvasinkova-protiplisnova-dieta-jidelnicek-a-rady/
Dieta proti kvasince (candida albicans)
http://www.nechci-cukrovku.cz/index.php/lecba-cukrovky-2/ocista-organismu/56-dieta-proti-kvasince
Slávce P: Zkusil bych napřed zacílit Kalium bichromicum 15. 3x3 kule. Pokud je to vlevo tak přidat Lachesis 5. Le.
Le: Začíná se mi rozjíždět zánět čelistních dutin, zatím na jedné straně. Hlen není žlutozelený ale spíš žlutohnědý. Chtěla jsem vás poprosit, pane doktore, o váš názor, zda je možné to zvládnout pomocí Guny Flam a v jakém dávkování, zda s tím máte zkušenosti. Děkuji Slávka
Le..knížka vypadá zajímavě ,zítra se chystám na nájezd na Lbc ,tak se po ní podívám .
Děkuju smiley
Vlaďce K: Já pojdu nakupovat iitalský a francouzský delikatesy - Midaro Plzeň. A objednal jsem knihy Vševidomé Já od Dr. Davida Hawkinse (Pravda.je) Le.
Pavle smiley... jó ten sedne smiley . Nemám ještě ani jediný dárek ,sice se všichni ujišťujeme ,že dárky nepotřebujeme ,ale co já dám pod stromsmiley .Nemáte někdo nějaký supr tip ?
Děkuji za došlé rady k dietě všem ještě jednou ze srdce. Nic není víc než zdraví smiley.P.
Vlaďce : vybavil se mi film Adéla ještě nevečeřela....tedy už hodně pamětnický.
smiley
Lie: To je milé smiley s tou mísou ... těší mě, že Vás to pobavilo.
Ano v AP pokračuji, stalo se mi to pak ještě jednou, ale také v krátkém intervalu několikrát za sebou přišel problém, který mám už léta a dařilo se mi tomu předcházet - nemohu jíst některé potraviny. Napadlo mě, zda to nemůže být reakce na tu AP - stejně jako jsme si stěžovaly, že se objevují jiné neduhy, které nás někdy trápily. Ale nevím, trošku tápu teď. ... a děkuji ještě jednou za potěšení, povzbudilo smiley
Vlaďce K. a Lie: Děvčata děkuji smiley
Obrázek týdne
Image 36.jpg
Vtip týdne:
stažený soubor.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one