Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
lll2.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3904 | 88%)
Ne (265 | 6%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8284"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jarce - právě jste se začala uzdravovat... :-)
Kateřině - pracuji jako dula, u porodu vám nic nemohou podat automaticky, vždy musíte být informována a rozumět situaci a souhlasit nebo odmítnout. V některých evropských zemích (tuším, že i Německo) se ATB preventivně nepodávají, řeší se klinický stav. Dále bych pokračovala dvěma posledními názory Mudr. Le k vaši situaci, naprosto souhlasím. Hanka
Jarce|: Lékaři v běžném zdravotním systému nejsou patřičně vědomí a vzdělaní a nedokážou pomoci..to už víte sama, jen to potvrzuji, protože znám dobře tento systém. Mohu Vám pomoci, nejspíše prostřednictvím autopatie... Le.
Dobrý den pane doktore, připojuji se k dotazu Lady Štěpánkové. Mám stejné problémy, teda plicní chlamydie /již mnoho let/ pozitivní IfA, IgG - bolesti kloubů, veliké bolesti chodidel, únava šílená, kolapsové stavy, velmi časté močení bez nálezu v moči - nikdo nic neřeší, u obvodní lékařky jsou to stavy k přechodu a jinak zájem nemá. Navíc je mi stále vsugerováváno, že tohle plicní chlamydie nemají na svědomí, ale moje intuice to vidí jinak. Pane doktore, je možné i tohle u vás řešit? Máte prosím zkušenosti? U lékařů se pomoci nedočkám, to vím. Děkuji Jarka
Díky moc!
Nadie: Ano. Ruta graveolens 9. 3x denně 3 kuličky - 3 tubičky. A Schusslerova sůl č. 1. 3x denně 2 tablety 2 balení. Cucat možno minutu po sobě před jídly asi 10 minut. Le.
Nadie: Ano. Ruta graveolens 9. 3x denně 3 kuličky - 3 tubičky. A Schusslerova sůl č. 1. 3x denně 2 tablety 2 balení. Cucat možno minutu po sobě před jídly asi 10 minut. Le.
Dobrý den, pane doktore, přítel je čerstvě po operaci přetržené achilovky. Můžete poradit, čím urychlit zdárné hojení? Díky.
Děkuju za tip,Joalis mě ale úplně sejmul, nemám dobrou zkušenost....
Ladě: Já jsem vyhnal chlamydii Joalisem. Mám dobrou zkušenost, ale nemusí působit na každého.
Kateřině (naposled): Pokud se bojíte a necítíte se dobře, atb se nebraňte. Je to pak jistota... Le.
Kateřině (Vy se teda dneska tady máte): Imunitní systém automaticky tvoří protilátky proti infekci, jež pak jsou předávány dítěti mateřským mlékem... Le.smiley
Obrázek týdne
stažený soubor (6).jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (12).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one