Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. A


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6031"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Mirce J.: ono nemá cenu brát v potaz názory diskutujících, protože se jedná většinou o laiky a citují nějaké údaje vytržené z kontextu nebo své názory. Margit naopak doporučuje vit.D užívat spolu s K2 už dlouhodobě. Jestli se jedná o vitamin nebo chemickou sloučeninu jiného rázu - podobnou steroidnímu hormonu , je mi celkem jedno, protože je pro nás naprosto zásadní a nenahraditelný stran imunity i osteoporozy. Dostatek si ho nevytvořím....tak suplementuju ...tečka.
To byla fuška, smajlík kopii nějak blokoval. Pokračování, snad:

Navíc čisté doplnění hormonu D bez kofaktorů (Mg, retinol, K2) je naprosto neefektivní a místo toho aby pomáhal, tak akorát škodí (kalcifikace cév, ukládání v játrech, snížení hladiny železa...).
Tedy když se řekne A, mělo by se říci i B.
Nějak se mi nedařilo. Znovu:
Docela by mě zajímalo, jak by měli lidi tento ,,vitamín" rádi, kdyby si uvědomili, že se nejedná o vitamín, ale o steroidní hormon...
Anonym jsem já.
Tak já už nevím, brát nebo nebrat. To je příspěvěk u z diskuze o vitamíni D u Margit Slimákové, která jeho braní doporučuje:

příspěvěk: Docela by mě zajímalo, jak by měli lidi tento ,,vitamín" rádi, kdyby si uvědomili, že se nejedná o vitamín, ale o steroidní hormon...
Le: lehce připomínám ty přislíbené receptíky....smiley
Martině: jsem si říkala že je mi ta kočka nějak povědomá.....smiley...já dnes taky sněhobos.....mám po tom tak bezva pocit...a to se (ještě) nenořím celásmiley
Aktuálně: všechny zdravím, jen u fotografie chybí mé jméno, tak abyste věděli....smileysmiley
Hezký den smiley
Martině M.: Marti díky za tip....já mám v plánu Mistry života...ta bude takysmiley.
Dobrý den všem, pro zajímavost: právě čtu knihu TAK PRAVIL VLADIMÍR KAFKA "Ateliér života" pro mě moc poučná, krásná....smiley Vydaná po jeho smrti a je jakousi formou rozhovorů o podstatě lidského bytí a vnímání životních okolností se svou ženou Irenou. Přeji všem hezké, větrné úterýsmiley
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one