Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4009 | 88%)
Ne (280 | 6%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3556"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Vlaďce v: Děkuji smiley ... za poselství smiley, budu šířit smiley
Vlaďce v: Výborně! To nemá chybu. Termo je naprosto bezpečná metoda a navíc citlivější než mammo. Le.
ještě k mamografii - také už léta nechodím, vloni jsem byla na termoscreeningu, je to naprosto bezbolestné doufám, že i bezpečné. Jen co znám, je v Praze, Brně a i u nás na Vysočině, blízko Chotěboře, v takové malé vesnici. Na cysty doporučují Indonal, což je výtažek z brukvovitých zelenin, např z brokolice. Zdravím, Vlaďka v.
Včelky jsou poměrně klidné, když si jich člověk nevšímá, přiletí, posedí, odletí...Vosy hned všechno vytočí, jen nemůže najít cestu z pokoje a začne panikařit a lítat jak zběsilá. Sršni mě taky občas navštíví, míváme tu skoro každý rok hnízdo na domě. Jen se je nepokoušejte zabít, jsou hodně tvrdí a odolní, pak teprve se brání a můžou bodnout. Te´d jsem se dočetla jak se blíží nějaký agresivní druh....Ale to nie je nič oproti Aringalu..smiley. Kto čítal Fulmayu od Dorotky Nvotové, vie o čom hovorím....smiley. Zlatá Evropa...P.
Evě HK: Tak je v klidu nechte... mají dobrou energii. Když se budete plašit a ohánět se, mohou bodnout - a zemřít. Le.smiley
Děkuji za všechny odpovědi, vyzkoušíme všechny rady. Před domem máme lípu nyní v plném květu, včelky opojené vůní si občas odletí sednout na nássmiley.
Marii. 15. 3x denně 3 kuličky. Možno celou sezonu. Při klíštěti 3x denně. + Dapis gel na místo. Le.
Dobrý večer, prosím o informaci. Ledum palustrae jako prevence před klíšťaty. Jaké ch a kolik kuliček užívat a lze dlouhodobě? Děkuji.
Evě HK: I já přidám něco: Zacílené homeopatikum je Carbonicum acidum 9. Ale nikde to neříkejte... I ostatní rady fungují.. Le.smiley
Evě HK: nám funguje rozkrojená cibule.
Obrázek týdne
stažený soubor (2).jpg
Vtip týdne:
stažený soubor.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one