Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
lll2.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3893 | 88%)
Ne (264 | 6%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5760"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Le: Byla jsem tak hádankově nadržená, že jsem si nakonec představila, kolik hádanek jsme vyluštily v minulém roce a už je to dobrý ... jsem úplně v klidu smiley
Zuzce: Rozhodující je vždy výsledek! Při ap z prány je někdy vhodné kombinovat s aktuálně vhodným homeopatikem. Ap z prány může zvýšit intuici, takže bych to celé s úctou respektoval. Že jí fandím, vyřiďte. Je průkopnicí. Le.
Pane doktore, jsem na rozpacích a možná mi to osvětlíte. Po cca 10 letech jsme potkala spolužačku z univerzity a... Děvče (50 let) vypadala na 30, velmi příjemné vyzařování, podotýkám naposledy před lety - strhaná žena. Zašly jsme na letní limonádu. Má za sebou opravdu naložený osud, vzpomínám si na její obličej plný vrásek před 10 lety. Líčila mi, že 5 let si jako samouk (knížky atd) dělá autopatii z Prány v kombinaci s homeopatií. Tu nasazuje dle doporučení homeopatky dle snů, které velmi intenzivně přichází. Nejdříve aplikovala pouze autopatii, ale "neudrželo to hladinku" až při kombinaci. Prosím Váš názor, děkuji, Zuzka
Lucy, Martino: Nebuďte tak nadržené. Michal ji zatím chystá! Le.smiley
Lucy: Já jsem snad slepá, nevidím Michalovu hádankusmiley
Chtěla bych se omluvit z Michalovy hádanky, patrně budu absencovat smiley
Le: smiley ... toho tolik neznám, podívám se mu na zoubek smiley
Niněrista: Mě připomíná Jiřího Čehovského...Le.smiley
Le: ... důkaz ... krásnej pán smiley
https://youtu.be/FoQZPgh8DK8
Le: koukala jsem na videa ... jsou momenty, kdy v něm vidím Zdeňka Svěráka ... v obličeji smiley
Obrázek týdne
stažený soubor (1).jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (2).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one