Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Přijíždí ke mně padesátiletá žena. Známe se dlouho… Je březen 2013. Přijíždí až do poradny – na invalidním křesle. Dg: Systémová sklerodermie. Ztuhlá, sotva artikuluje stažená do sebe fyzicky i psychicky, nohy fialové, s velkými kožními defekty. Z vozíku je schopna povstat s pomocí jiného člověka a ujít pár kroků. Bere Methotrexat, který jí ničí imunitu a zažívání i krev. „Pomůžeš mi?“ „Budu dělat co budu moct“, říkám a pevně jí hledím do modrých očí.

Skerodermie patří do skupiny autoimunitních nevyléčitelných chorob. Má několik variant. Systémová sklerodermie je nejzávažnější. Její léčba neexistuje – to píše oficiální medicínský zdroj. Podávají se doživotně kortikoidy nebo cytostatika. Do této skupiny patří např. roztroušená skleróza, lupus erythematodes či revmatoidní artritida. Imunitní systém napadá vlastní tkáně. U sklerodermie je postižení nejhlubší – cílová tkáň destrukce je vazivo, přítomné prakticky v celém těle. Typické příznaky jsou ztluštění pokožky, ucpávání krevních kapilár s následnými vředovými a gangrenózními defekty kůže, ukládání vápníku do měkkých tkání, poruchy polykání, vazivovatění plic, postižení střev a močového systému s dysfunkcemi, průvodní deprese. Nemoc výrazně zkracuje život a zejména jeho kvalitu. Organizmus postupně tuhne, funkční tkáně jsou nahrazovány vazivem, do kterého se ukládá vápník.

Ihned jsem vysadil Methotrexat, který de fakto brání uzdravujícímu procesu. Nasadil jsem detoxikační homeopatické směsy (GUNA Matrix, GUNA Lympho, GUNA Anti age skin) a dva interleukiny v nano kvantech – IL 2 a IL 4, což má stimulující efekt. Interleukin 2 má protizánětlivé působení a interleukin 4 vyvažuje imunitní systém k normě – tedy aby nenapadal vlastní tělo. Tyto informační molekuly bere dlouhodobě. Na vředy kůže nohou dávám homeopatické Kalium bichromicum 9. Zevně používáme sibiřskou mast Čaga (Befungin). Poslední dobou dostala od dermatologa krytí s koloidním stříbrem, čemuž tleskám. Netleskám faktu, že ji nikdo s ošetřujících lékařů neposlal do hyperbarické komory, kterou plně hradí zdr. pojišťovny. Vyšší tlak kyslíku má na hojení kožních vředů blahodárný vliv. Postupně jsem dle potřeby zařazoval homeopatika Aesculus 9 (na prokrvení nohou), Belladonu 9 (proti zánětům, které se tvořily kolem vředů), Argentum nitricum 15 (proti stresu) – zemřel jí manžel na infarkt, prodávala dům, stěhovala se… Také Phospohoricum acidum 15 (vyčerpání, emoční vyhoření a padání vlasů). Další dobrý pomocník při hojení kožních defektů byl později GUNA Anti Age Vein (homeopatická směs s programem „zdravé cévy“). Jako neinformační, hmotný doplněk brala občas mumyio.

V současné době normálně chodí, leze na rozhledny, zkusila si i kamion, motorové rogalo chce jezdit na koni. Defekty jsou prakticky zhojeny. Má dobrou náladu, žije n plno. Viz pár fotek. Někteří její příbuzní jí upozorňují, že je blázen, že si zahrává, a kde si cosi. Ona se jim směje… Nenechá se zlomit a vesele se uzdravuje. Okolí jí říká, že to není možné.

JE to možné říkám vám. Když se sejde blázen nemocný a blázen lékař… snad je tento případ (zdaleka ne uzavřený, ale nadějný) nadějí pro další z vás… moc bych si to přál a paní Olinka taky. V současnosti hůře polyká, občas se rozkašle a dále jí padají vlasy. Mám v plánu autopatii (hlubší léčba kořenů nemoci) a Borax (pro odvápnění vaziva). Mám v plánu její uzdravení. A nikdo mě nezastaví...

 

MUDr. Tomáš Lebenhart

4.8.2013

4.8.2013

5.1.2014

5.1.2014

6.6.2014

6.6.2014

Olinka dnes
7.JPG
8.JPG
IMG_2573.JPG
IMG_2451.JPG
IMG_2557.JPG
ka.JPG

Aktuální dodatek 1.6. 2015

Nohy zhojeny, chodí do bazénu, cítí se "neskutečně šťastná..." praktikujeme dále homeopatii.

 

2.JPG
10.JPG
Z dnešní kontroly v ordinaci 2.6.2015
to1.JPG
to2.JPG

8.8. 16 proběhla u mě další kontrola. Paní je velmi dobrém stavu, jezdí a chodí na dlouhé výlety, je fyzicky aktivní, jen malinko pokulhává kvůli zkráceným šlachám nohou. Kožní defekty téměř zhojeny... dáváme ted kvalitní kolidní stříbro... a ay. čaj VYANA. Mám z ní radost a ona ze mě...:))

 

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one