Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
fotovideo.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3931 | 88%)
Ne (272 | 6%)
Zařazuji aktuální příspěvek z homeopatického pohledu. Možná, že to někomu pomůže při zvládání současných přívalů vody nebo ev. zdravotních následcích. Uvádím název homeopatika a jeho nejvhodnější potenci. Dávkování nemohu předvídat. Obecně platí, že u nízkých potencí (do 15) se homeopatikum užívá opakovaně, několikrát denně, do vymizení příznaků. U vyšších potencí se užije jednou a čeká se na účinek a je-li uspokojivý, dávka se neopakuje, jen v případě opětného zhoršení.

NATRIUM SULPHURICUM 15 - následky pobytu ve chladu a vlhku, u vody, v plesnivých prostorách, mlha, chladná voda. Typicky astmatické stavy, bronchitidy, ale i deprese se myšlenkami na sebevraždu.

RHUS TOXICODENDRON 15 - následky fyzické námahy ve vlhkém, chladném prostředí, zejména kloubní bolesti a ztuhlost. Mohu být též kožní puchýřky (opar či podobné).

ACONITUM NAPELUS 200 (pokud neseženete, tak alespoň 30, platí i pro další léky) - následky šoku, úleku, jakékoliv příčiny, která přijde náhle. Typicky bušení srdce, návaly krve do hlavy, panika.

ARGENTUM NITRICUM 30 - následky přemíry stresů, výkon v krizi. Bušení srdce, žaludeční problémy, ev. psychogenní průjem.

BRYONIA ALBA 200 - následky materiální nebo finanční ztráty s pocitem zloby a úsilím o její rychlou náhradu. Mohou být ostré bolesti kloubů.

STAPHYSAGRIA 30 příp. 200 - následky potlačeného vzteku. Navenek klid, uvnitř to vře…

STRAMONIUM 200 - následky prožité hrůzy. Tonutí nebo ochromení se změnou psychiky. Nepoznává své blízké, panika, tiskne se k druhému či předmětům.

ACIDUM PHOSPHORICUM 200 - syndrom vyhoření. Vhodný pro ty, kteří s plným emočním nasazením pomáhaly druhým a pak přišla fyzická vyčerpanost a apatie.

To jsou homeopatika, která mě napadají v souvislosti s povodněmi… Dr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
stažený soubor (2).jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (3).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one