Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4049 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Mnoho let jsem si přál setkat se s opravdovým mistrem ayurvédy. Jsou to obvykle lidé (Indové, Srílančané převážně) věnující této prastaré moudrosti a medicíně veškerou energii nejen mentální ale hlavě srdeční. A pravděpodobně několik po sobě jdoucích inkarnací. Jejich mistrovství vychází z vysokého záměru pomoci nemocným a je vedeno dévy (anděly) čili vesmírnou Láskou a Moudrostí.

Před týdnem jsem měl to štěstí, že jsem se několikrát setkal s Dr. Nalakou ze Srí Lanky. Poskytl mi mnoho rad a 3x mě ošetřil ayurvédsky a akupunkturou. Na Srí Lance vede ayurvédské centrum – www.ayurvedajeewakaasapuwa.com Vysvětlil mi, že tam provádějí skutečnou pančakarmu, včetně klystýrů a očistného zvracení – vamání. Nejde tedy o základní Detox + relax jako v ostatních turistických centrech.

Dr. Nalaka je velmi milý a bezprostřední. Emočně otevření. Nemá problém se mračit a rozčilovat, pokud nemocný nechce dodržovat jeho doporučení. Nechce takového člověka již vidět… naopak umí se smát a veselit se z drobností a to takřka neustále. Je na Západě poprvé, žasne, jak tu žijeme, jak jsme zrychlení, povrchní a hluboce nemocní. Jak špatně jíme. Velmi se raduje, může-li mluvit s někým, kde je naladěn podobným směrem jako on. Často iPhonem komunikuje se svou rodinou a ukazuje jim, co vidí a zažívá.

Obědvali jsme v plzeňské Indicko-nepálské restauraci Everest. Hned šel k velkému obrazu Buddhy a hluboce se poklonil. Bylo mu lhostejné, že lidé na chvíli přestali jíst a užasle hleděli na Nalaku. „Nikdy bych pod obrazem Buddhy nemohl jíst“, poznamenal již u objednaného stolu, užaslý nad našimi zvyky. Přesto v pokoře obdivuje, jak u nás vše funguje (ha, ha)… a má radost z každé ho setkání. Do Evropy přijel, aby si vydělal peníze pro své maséry a další zaměstnance. Na Srí Lance (a jistě i v celém tom regionu) je běžné, že zaměstnanci, pokud není pro ně práce, nepobírají žádný plat. Po dubnových teroristických útocích v Colombu znatelně ubylo turistů a mnoho lidí je tam bez práce a prostředků. Dr. Nalaka své terapeuty platí, když je teď i v jeho centru poloprázdno.

Vystudoval západní medicínu (6 let), pak ayurvédskou medicínu (dalších 6 let) a po té dva roky v Číně studoval akupunkturu u velkého mistra. Jednou týdně dochází do ayurvédské nemocnice v Colombu, kde pracuje jako lékař-konzultant. Ten chlap se mi opravdu líbí a dle všech referencí má výsledky. V Bentotě, kde má ayurvédské centum, spolupracuje s buddhistickými mnichy, ke kterým se běžný turista nedostane. Pokud na něco nestačí, požádá o spolupráci. Jedné ženě např. v Plzni řekl, po načtení jejích energií přes pulzy (měří pulzy i na prstech), že má v jemnohmotném těle nepřítele, že on nemůže pomoci… Takové věci se pak řeší v buddhistickém klášteře…

Někdy během zimy hodlám jeho resort navštívit a případně vzít i dalších pár zájemců. Rád přejdu na vyšší level. Na svém webu bude včasná informace.

Tomáš Lebenhart

stažený soubor (2).jpg
Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one