Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Slina s varem, velkým darem…

Dnes (24.5.) přijela na první kontrolu 45 letá žena. Nestačil jsem se podivovat nad celkovým zlepšením stavu i jeho detaily… Poslední dobou mám v evidenci dost případů, kdy nemocný markantě zareagoval na slinu – a to někdy i nevařenou. Pan Jiří Čehovský, jak známo, začínal právě se slinou a pak postupně připojoval další informační zdroje. Zdá se, že práce se sedmou čakrou jest jakýmsi vrcholem autopatické léčby. Ale i on sám upozorňuje, že slině není odzvoněno a že má své stabilní místo v léčbě mnoha klientů.

K věci: Paní se u mě objevila poprvé počátkem února. Stěžovala si na bolestivou menstruaci, únavu a občasný vaginální výtok. Gynekolog ne zcela jednoznačně diagnostikoval endometriózu a cystu o průměru čtyř cm v levém vaječníku. Hormonální „léčba“. Dohodli jsme se na autopatii vařenou slinou. Potence od 1,5 litru do 6 litrů s postupným stoupáním.

Dnes referovala, očividně radostně, že menstruace již nebolí, cysta se nezvětšila, endometrióza se jaksi vypařila a má mnoho energie. Navíc si všimla, že ztratila chuť na sladkosti. Když překročila potenci 4 litry, začala se cítit hůře. Poslechla se (i mě) a usadila se na čtyřech litrech – praxe opakovaně potvrzuje, že nejde o neustálé stoupání, ale hledání své léčivé potence.

Ten samý den přijela další – 52 letá žena. Také u mě byla poprvé letos v únoru. Byla jí diagnostikována tzv. lipodystrofie uzlin… zvětšování s ukládáním tuku. Dále letité astma, alergie na pyly s jarními nosními obtížemi, vysoký tlak – i při lécích kolem 160/100, tachykardie (zrychlený pulz), pocení hlavy, ztráta čichu a chronická únava. Tentokrát jsem zvolil autopatii z dechu (bez vaření). K tomu GUNA Lympho (čistírna lymfatického systému, včetně uzlin) a homeopatikum Calcarea carbonica 30 – 3 koule v neděli, co by konstituční lék.

Na kontrole referovala: Alergické projevy žádné! Astma se jaksi vytratilo, aniž se rozloučilo… dýchá zcela volně. Tlak (léky nevysadila) kolem 140/80. Pulz normální. Navrátil se jí čich!! Aniž by pozdravilJ. Hlava se potí méně (vliv Calcarey). Není již unavena. Lepší počasí, jsme si, přátelé, nemohli přát…J. O uzlinách nemluvila, ale ty se jen tak nevytratí…

Co chtěl básník říci? Autopatie z dechu – bez vaření pomáhá u alergií a astmatu. Není chybou ji zkombinovat s konstitučním či situačním homeopatikem. Pročištění lymfy homeopatikem též není v rozporu s autopatií, nýbrž právě naopak, jde o užitečného soudruha.

Miluju příběhy se šťastným koncem. To je důvod mé práce…

Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one