Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Dva bratři: Tonda a Martin, oba bez chronických obtíží, sportovci, obývají jeden dětský pokoj. Jednoho dne si oba začali stěžovat na škrábání v krku a svalovou slabost, doporučila jsem jim oběma akutní autopatii. Tonda okamžitě souhlasil a dělal si jí sám z vlastní iniciativy. Během věčera mu stoupla teplota na 38°C, byl unavený, trochu pokašlával, druhý den dlouho spal, přes den veselý, teplota kolem 37° C, další den bez teplot a kašle, hrál doma na chodbě s ostatními fotbal. Po 5 podání akutní ap ( po dvou dnech) naprosto zdráv.
Martin:  odmítl akutní ap, rozhodl se, že půjde k lékaři: dostal stoptusin, strepsils, paralen na snížení horečky a ATB. Druhý den mu úplně zmizely horečky a jeho stav se zhoršoval. Byl unavený, bolely ho svaly a měl velké bolesti při kašli, kašel byl dávivý, jednou se při kašli pozvracel. Stav se u něj začal velmi pozvolna zlepšovat až po sedmi dnech, kašel ho při námaze trápil ještě další měsíc. Po dvou týdnech léčby mu ještě navíc vyskočil opar na rtu.

 

Markéta Junková, Klenčí pod Čerchovem

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one