Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Přátelé autopatie,

trochu jsem přemýšlel a hrál si s autopatií, taky jsem dostal nějaké podněty od praktikujících…

Dal jsem dohromady vylepšenou metodiku ap z prány, kterou zatím nazývám Prána 6. Pokud pan Čehovský, jenž má přirozený patent na označení jednotlivých metodik, pokud sám vytvoří nějakou Pránu 6, což je docela možné, změním operativně změním svůj název. Je také možné, že Jirka tuto metodiku prostě převezme. Budeme spolu asi za 2 týdny celý den, tak na ap jistě dojde…

Technika vychází z postupu Prána 5. Naředíme ale polovičním množstvím vody. Chci provádět např. 6 litrů, nechám lahvičkou protéct 3 litry. Pak bezdotykově ošetřím 7. až 1 čakru (já ještě z pilnosti doporučuji ošetřit menší čakru mezi krkem a hrudní kostí (brzlík, imunita). A dále u srdeční čakry (4. čakra, Anahatha) bývá často rozdvojena (růžový a zelený paprsek) tak proto doporučuji lahvičkou pomalu pohybovat ze strany na stranu směrem k bradavkám, ne ale až úplně k nim. Po ošetření 1. (kořenové) čakry pod hrází, opětovně prolijeme stejné množství vody lahvičkou, tedy, kupř. další 3 litry. Získáme tím mimo základní informace ze 7. (korunní) čakry také informace z ostatních čaker. Těmito komplexními informacemi pak zpětně ošetříme všechny čakry od 1. do 7. Tu korunní, nemusíme pokaždé.

Jak naložit s čakrami zadními, které jsou stejně důležité, jako přední? Jsou zde dvě hlediska.

1. Získání informace z nich: Pokud to neprovede jiná osoba s rouškou, možno si poradit sám. Lahvičku s vodou položíme na pračku nebo parapet či okraj vany, umyvadlo… a pak se k trubičce otočíme zády a různě dřepáme, aby voda v kuličce byla u příslušné zadní čakry. Někdo (já ne) umí vlastnoručně zadní čakry vychytat).

2. Jejich ošetření: Zde mi jeden klient poradil geniální a velmi jednoduché řešení. Zakoupit rozprašovač, který se používá v zahradničení. Lépe skleněný. Je nutno s ním zacházet za stejných podmínek jako s ap lahvičkou – tedy max. tři měsíce, bez cizího narušení. Ku konci prolévání cca 10-15 vteřin, vytékající vodu z trubičky svedeme do otevřeného rozprašovače. Na samotný závěr a nebo i místo původního ošetřování čaker (předních i zadních) zcela jednoduše rozprášíme nad svou hlavou vodu z rozprašovače a tento informační opar pak necháme klesat svým biopolem a nechat si tak ošetřovat veškeré čakry, přední i zadní části. Kořenovou čakru bych ale přeci jen ošetřil extra. Můžete zase stříknout rozprašovačem ze spodu a nebo do prostoru genitálu. Navíc je vhodné použít rozprašovač ještě několikrát za ten den.

Tato metodika se mi zdá velmi komplexní co do informací i co do jejich aplikace. Další výhodu vidím v rozdělené potenci. Myslím, že pak bude působení jemnější a flexibilnější… Je možno si dále pohrávat s litry před a po prvém ošetření čaker. Zde samozřejmě budou rozhodující praktické zkušenosti. První vlaštovky však naznačují, že z tohoto mráčku pršet bude…

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one