Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Ing. Matyáš, blízký spolupracovník, pana Čehovského, asi jako první začal praktikovat autopatii (dále jen AP)ze stolice. Tento princip mě dosti zaujal. Již dlouho tuším (a mnohé moudré zdroje mne v tom utvrzují), že tlusté střevo hraje v našem životě podstatně významnější roli, než mu běžně lidé přisuzují. I vědecká medicína a biologie stojí teprve na prahu poznání tohoto orgánu. Vědecké výzkumy se zákonitě lopotnou a nákladnou cestou řetězu pokusů a omylů dopracovávají k pravdě, která je již tisíce let známa tradičním kulturám. A tak nyní lékaři zjišťují a oznamují nám, že funkce tlustého střeva a mozku jsou propojeny, že střevo má vliv na psychiku, apod. Jednak je centrální nervový systém propojen se střevem jemnými sítěmi vegetativních nervů - to je známo v medicíně již mnoho let. Další - ještě významnější fakt, je imunitní funkce tlustého střeva a analytická funkce střeva tenkého a jejich vzájemná kooperace. Již starověcí Číňané tvrdili, že smrt číhá v tlustém střevu. Skutečně, na kondici tohoto orgánu doslova visí náš život. Složení střevní mikroflóry se důsledně odráží na kvalitě života. Považte, že v střevě žije dle různých zdrojů řádově desítky tisíc druhů bakterií. Minimálně 30 tisíc! Zdůrazňuji, druhů! Ne jednotlivých bakterií. Těch jsou tam miliardy… A dále mnoho druhů plísní a také různých parazitů. Viditelných i neviditelných. A dále, bakterie obsahují spousty parazitujících virů. Jejich toxiny či přímé invaze do mozku dramaticky určují naší náladu, způsob myšlení i chování. Takže v našem tlustém střevu existuje doslova mikrosvět se svými pravidly, ekologií a zuřivou non stop válkou na život a smrt. Většina mikrobů je na naší straně. Stresy a strava a také užívání chemických léků - zejména antibiotik, významně ovlivňují tento svět v nás a tím kvalitu a prognózu našeho života.

Autopatie je v překladu léčba vlastní nemocí. Ve stolici máme k dispozici unikátní a velmi zásadní, hluboký zdroj naší nemoci. To považuji za nesmírně důležitý bod. Skrývá se tam naše smrt, ale i uzdravení, uchopíme-li tuto šanci autopatickým principem. I v homeopatii používají mistři tzv. nosody, tj. hlavní střevní bakterie - homeopaticky naředěné. AP ze stolice s použitím převaření může úžasně pomoci v léčbě jednak střevních nemocí, ale i chorob psychiatrických! Dovolím si tvrdit, že AP ze stolice MUSÍ vždy pozitivně působit ve smyslu uzdravování. A první zkušenosti (mé osobní i mých klientů) tuto domněnku podporují. Myslím, že se zde skrývá ještě mocnější léčebný potenciál než v AP ze sliny i dechu. Jako takřka dokonalou považuji kombinaci (střídání) AP ze stolice a prány. Spojuje hlubokou biologickou léčbu s léčbou spirituální…

Nyní k praxi. Myslím, že AP ze stolice by si mohl kdokoliv dělat sám bez konzultace se zkušeným terapeutem. Zatím je takových terapeutů asi jen hrstka. Pokud zůstanete u nízkých potencí (do 3 litrů, neboli 1,5 minuty prolévání) a intervalů 2-5 dní, opravdu není žádné riziko zhoršení zdravotního stavu. Proto píšu tento příspěvek, abych komukoliv z vás nabídl tuto možnost. I v prevenci, samozřejmě. Možná, že tak mnohý zažije velmi příjemné překvapení… Tuto léčbu můžete kombinovat s jakoukoliv jinou léčbou. Pouze symptomatická homeopatika a informační léčba Dr. Jonáše (Joalis) by zde byla nepatřičná.

Neobávejte se, že se budete hrabat ve vlastních výkalech. Stačí při stolici, nebo po ní párátkem nabrat z okraje konečníku drobeček stolice a otřít ho do ústí autopatické lahvičky. Pak zapláchnout trochou vody, aby vzoreček skončil v dolejší kouličce (vírové komůrce, jak ji poeticky zove pan Čehovský). Pak je nutno tu vodu převařit. Lépe trochu déle. Já to vařím asi 20 vteřin, tak, že oddaluji a

přibližuji lahvičku od plamene. Nebylo by příjemné, kdyby vám nahnědlá horká tekutina chrstla do obličeje… Pak prolijeme vodu a vesele potřeme čelíčko… Toť vše. Pár minut intimní práce a máte v rukou mocnou, inteligentní metodu, jak uzdravit své tlusté střevo a tím i své tělo i mysl. Fakt to maká. Dokladem toho je i velmi silné, přechodné zhoršení, použijeme-li příliš vysokou potenci. Osobní zkušenost. Prožil jsem 3 denní depresi po prolití 6ti litrů. Tak, opakuji do tří litrů je to pro většinu lidí bezpečné. U vážnějších psychických onemocnění či jiných vážných chorob bych začal opatrněji, klidně půllitru denně, a pak pomalu zvyšovat dle pocitů na ty 3 litry. Dál bych bez terapeuta nešel. Pokud byste AP chtěli kombinovat s pránou, tak doporučuji držet stejnou potenci. Můžete provádět dvakrát stolici a jednou pránu, nebo to střídat 1:1. Opět dle pocitů. Samozřejmě, že je nutno používat dvě oddělené lahvičky!

Tak ať se daří - s AP nebo i bez ní, to je fuk…

Dr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one