Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Přichází období zimy… nabízím velmi snadnou pomoc, která dle mé zkušenosti funguje na rozhraní zdraví a akutní virózy. Pokud máme pocit, že do těla přichází infekce, okamžitě jednáme. Sebeobrana má smysl, pokud ji neodkládáme.

Jedna z možností je i akutní autopatie ze sliny, tak jak je popsaná v článku Technika akutní autopatie. Zcela nouzově můžeme použít i dlaň, z které uděláme misku, jako při pití ze studánky. Jdeme k umyvadlu, pustíme studenou vodu a nasmrkáme si do ruky. Pak ruku-misku strčíme pod proud vody a asi 10-20 vteřin proplachujeme. No a pak si mokrou dlaň přiložíme na čelo, jako když kontrolujeme, zda nemáme teplůtku nebo se velmi podivujeme… A tuto proceduru děláme opakovaně, třeba 10x denně. Fakt to funguje. Pokud nemáte rýmičku, nevadí. Nasajete z dlaně vodu do nosu a pak ji vysmrknete.

Vzpomínám si, že můj otec toto dělal denně ráno v koupelně už v padesátých letech (což už si pamatuji) a nikdy (což si také pamatuji) nepodléhal infekcím. Kde to vzal, se ho již nezeptám…

Tomáš Lebenhar

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one