Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3987 | 88%)
Ne (274 | 6%)

Jarní praktický seminář autopatie 2019

5.  7. 4. 2019, hotel Pod Zvičinou, Dolní Brusnice

Zveme vás na jarní pracovní seminář autopatie. V minulých letech si účastníci odnášeli mnoho poznatků a vysoko hodnotili jeho průběh i obsah.  Je to příležitost v klidu a beze spěchu probrat detailně případy "živé" či "papírové", často patřící mezi ty obtížnější, nebo problémy či nové nápady a postupy, a to v kruhu lidí, praktikujících dlouhodobě a na vysoké úrovni.  Mnozí z účastníků přijíždějí pravidelně už řadu let. Je to jedinečná příležitost k diskusi a sdílení společné radosti z "nemožných" vyléčení, k nimž v autopatii dochází. K rozhovorům o tom, jak žijeme s autopatií. Opět budeme společně řešit vaše i naše případy, za osobní přítomnosti vašich klientů nebo bez nich (z papírového záznamu), bude o nich diskutováno a budou za účasti zkušených lektorů navržena řešení. Jarní seminář je praktickým výcvikem pro začátečníky, kde se rozvíjí znalost jak interpretovat výpověď konkrétního člověka, jak ji analyzovat, jaká doporučení podat z hlediska tří parametrů autopatie. Pro pokročilé představuje jedinečnou možnost setkat se s názory a zkušenostmi kolegů a uplatnit ty své, a to přímo nad případem. O každém kroku probíhá diskuze lektora s posluchači, kteří se mohou procesu analýzy případu aktivně zúčastnit a navrhovat řešení. Naše zkušenost ukazuje, že zde byla v minulosti navržena fungující řešení i u náročných případů chronických poruch a celkového rozladění.

Rodinný hotel Pod Zvičinou se nachází asi 10 km od Dvora Králové nad Labem, na svahu nejvyššího vrcholu regionu Podkrkonoší  Zvičiny (671 m n. m.). Již od konce 19. století bylo toto místo známé jako klimatické lázně  díky příznivému klimatu, svěžímu ovzduší a také pramenité vodě ze studánky. Mariánský pramen je podle pověsti léčivý. Voda z tohoto pramene je dnes v hotelu využívána jako hlavní zdroj pitné vody a je přímo z kohoutku vhodná pro přípravu autopatického preparátu. Hotel nabízí ubytování v čistých, jednoduše zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC). Kromě standardních jedno- až pětilůžkových pokojů (s možností přidání postýlky pro malé děti) zde naleznete také několik „rodinných" pokojů pro 4  5 osob se dvěma oddělenými ložnicemi a společným sociálním zařízením. V celém areálu je dostupné bezplatné WiFi připojení.

Získání praktických dovedností a zkušeností z vedení případů absolvováním praktického semináře (ať už  tohoto jarního, nebo dvou oddělených jednodenních seminářů v Praze) je podmínkou k získání certifikátu a pro případné uvedení do mapy poradců na webových stránkách autopatie.cz.

Program semináře:

  • Praktické konzultace: Živé nebo "papírové" (ze záznamu) interview ve skupině pod vedením zkušeného odborníka. Posluchači mohou klást otázky, navrhovat řešení a vyjadřovat své názory, např. na základě předchozích zkušeností s podobnými případy, a spolupracovat při řešení případu. Každý účastník má možnost k takovému pohovoru přihlásit svého klienta, např. obtížnější případ, třeba i takový, který vykazoval komplikovaný nebo neuspokojivý vývoj. Tato skupinová konzultace je pro analyzovanou osobu bezplatná a může se k ní přihlásit i sám účastník semináře.
  • Analýza již odebraných „papírových" či video případů s kontrolami, nejen z dílny přednášejících, ale zejména těch, které si sami přihlásíte a poskytnete je pro tento účel, například proto, abyste získali radu zkušenějších ke svému konkrétnímu případu.
  • Mgr. Čehovský a ing. Matyáš přednesou podrobné informace o svých nejnovějších zkušenostech a postupech, které používají při autopatické léčbě.
  • Informace o dalších metodách či opatřeních životního stylu, které mohou být doplňkově použity při autopatické léčbě.
  • Mgr. Čehovský opět něco řekne o filosofii, technice a smyslu toho, co děláme.
  • Možnost vzájemné diskuse s vedoucími semináře a dalšími poradci a účastníky nejen v průběhu výuky, ale i ve chvílích volna při neformálních odborných setkáních mimo hlavní program.

Organizační informace

Místo konání: hotel Pod ZvičinouDolní Brusnice 96, Bílá Třemešná, PSČ 544 72, mapa zde

Termín: 5.  7. 4. 2019  (Pá  Ne) 
Ubytování v pátek od 15 h. 
Výuka bude probíhat v pátek 16  18:30 a 20  21:30, v sobotu 9  12:30 a 16  18:00, v neděli 9  13:00. 
V neděli po obědě odjezd. Časy jsou orientační, vše bude upřesněno v dalších informacích, které rozešleme týden před jarním seminářem všem závazně přihlášeným účastníkům, kteří kurz v termínu uhradili.

Kurzovné : 2 100 Kč

Cena ubytování + plná penze   2 dny / 1 osoba: 
2 lůžkový pokoj: 1 900 Kč 
 5 lůžkový pokoj: 1 780 Kč 
Stravování: snídaně  formou bufetu, teplé a studené nápoje, oběd  polévka, hlavní chod, zeleninový bufet. Večeře  hlavní jídlo, zeleninový bufet. Možnost vegetariánské stravy. 
Celkem: 4 000 Kč (případně 3 880 Kč), dle typu pokoje.

Přihlásíte se vyplněním přihlášky (v příloze tohoto e-mailu) a odesláním na mail kurzy@autopatie.cz nebo poštou na adresu Alternativa, s.r.o., Zbraslavské nám. 461, 156 00 Praha 5. Informace o semináři na tel. čísle 257 922 591. 
Vyplněnou závaznou přihlášku zašlete prosím co nejdříve, nejpozději do 28. 2. 2019. Přijetí Vaší přihlášky Vám bude potvrzeno emailem.

S sebou můžete vzít i rodinné příslušníky, kteří se nebudou účastnit semináře a uhradí pouze ubytování a stravu. Pokud s sebou budete brát někoho z rodiny nebo přátel, potřebujeme přihlášku velmi brzy, abychom vám zajistili požadovaný typ vhodného ubytování.

Termín úhrady semináře a ubytování je do 28. 2. 2019. Číslo účtu: 2701365124/2010, VS 504.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou přihlášku i platbu za kurz a pobyt, stáváte se účastníkem autopatického semináře a týden před konáním semináře vám zašleme program a konkrétní instrukce ke kurzu a pobytu.

 

S přátelským pozdravem

 

Ing. Dagmar Hegarová

 

Alternativa s.r.o.

Zbraslavské náměstí 461

156 00 Praha 5

tel.: 257 922 591

www.autopatie.cz

 

Všechny návody jsou popsány i zdokumentovány krátkými videi na www.autopatie.cz/metoda/návody
Důležité upozornění pro praktikující autopatii z prány (7.čakry). Pan Čehovský zjistil (a já to mohu potvrdit), že po určité době (1-3 týdny) není dobré nainformovat 7. čakru. Pouze 6. čakru na čele. Nedávat si tedy prolitou lahvičku zpět nad hlavu! Dochází pak ke zhoršení a návratu původních příznaků. Le.
P4292324.JPG
akt6.gif
P40622380.jpg
Obrázek týdne
stažený soubor.jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (2).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one