Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4134 | 88%)
Ne (287 | 6%)

Záhlaví

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5109"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Le a spol (užáci) : co vy a jarní očista....už něco podnikáte ? je tolik možností....je pravda, že každý máme vzhledem k životnímu stylu
( jídlu,užívaným "lékům" a pod.) jinou potřebu detoxu. A přestože určitou jemnou očistu a "manévry" dělám celoročně, te´d jsem se hecla a rozhodla se využívat 1-2 tuby Enterosgelu, koupu nohy v Epsom soli, a mám už nesmírnou chuť na všechno zelené, klíčím, seju........piju šťávy a tak....Tak se poslouchám a dělám co si tělo žádá.smiley
Mirce J.: Chápu, úspora času....Já semínka nenamáčím, naháži vše do mixeru suché, len, sezam, slunečnici, dýni, kousek ovoce (jablko, rybíz..) a v létě čerstvé divoké byliny,
a v zimě nasušené byliny. Mám velmi jednoduchý mixer na smoothi, vše je rozmixované tak během 3 minut, vody dávám dle toho jak chci kaši hustou, členům rodiny dělám řidší, raději to pijí ze sklenice, já to jím z misky, je to díky semínkům syté. Vydržím v pohodě do oběda. Chápu, že hořký olej je nepoživatelný. L.
Taky jsem si chvíli dělala namočená rozemletá semínka, ale pro úsporu času jsem si myslela, že bude pro mne snadnější kvalitní olej, ale je odporný, to musí být ze starých semínek.
Dagmar: Z mého pohledu dost věcí špatně - včetně Rosucardu... to nelze tady rozebírat. Bylo by asi dobré mě navštívit někdy... dle Vás. Plavání v teplém moři by určitě bylo OK. Le.
Mirce J.: Olej jsem užívala ráno před jídlem, byl od Missivy, nebyl pro mě hořký, problém u mě byl ten, že tučnost nezvládá moje oslabené trávení, proto jsem ho přestala užívat. Nyní, když jím denně lžici rozmixovaných lněných semínek společně s dalšími semínky, v kombinaci s troškou ovoce a divokými bylinami, nemám problém žádný a je to také ráno jako první jídlo. L.
Dobry den, vcera jsem se u vas dotazovala pres kamaradku Helenu na Sudeck syndrom, ktery mi byl potvrzen v utery po zlomenine lokte dne 14.11. Sadra do 27.12.Pote rehabilitace, pocituji zhorseni po laseru. Predepsano mam spoustu medikamentu, ktere zatim nechci uzivat. Lecim se se stitnou zlazou, beru lek neopyrin na redeni krve a roscucard na cholesterol. Vcera jste mi doporucil koupit Schusslerovi tkanove sole 1.a2. V noci nemuzu spat, ruka tuha.6.3. bych mela odcestovat do zahranici, kde jsem mela domluvenou praci na cateringu,3 mesice tzn. zatezovani ruky. Mela bychi prilezitost plavani v mori. Lekari se neshoduji. Prosim o radu. Dekuji mnohokrat.
Evě: Ať si sama vyberesmiley. Ano, jedna dávka by byla teď asi vhodná.... Le.
Dobrý den. S dcerou jsem již několikrát navštívila Vaši ordinaci. Velmi jí pomohla Pulsatilla. Naposledy užívala v síle 1M po 4 týdnech. Již delší dobu nebyla třeba, po prodělaných vysokých teplotách se jí vrátila úzkost a ráda bych jí opět pomohla. Kolik kuliček je v jedné dávce, 3 nebo 5, je tento počet důležitý? Děkuji za odpověď.
Ajce: Děláme s panem Ležákem, co umíme.. Ted máme problém, že se např. nezobrazují změny v rubrice Aktuálně... Tak do holt občas cvičně nakoukněte..ale zde zas tak o moc nepřicházíte...Le.smiley
Le: Dobré ráno, děkuji za krásný vyhledávací řádek smiley Ajka
Obrázek týdne
P2226075.JPG
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one