Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4049 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Záhlaví

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9256"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Petře: Ruta 9 3x3 kule. A taky Schusslerova sůl č. 3 3x2 tb. Le.
Dobrý den, jaká homeopatika jsou dobré na oteklý kotník - už je to 3 měsíce po zvrknutí a stále otéká. Děkuji Petra
Lucy: studené nohy teplé srdce....smiley...já ani nemluvím, doma to řeším nahřátou solí pod peřinu, v práci bývalo hůř....ale můj "drahý" (bývalý šéf) mi laskavě dovoloval teplomet.
Martině: hezký den Marti...čajíčky mám taky ráda...zajímavé, jak si tělo řekne, třeba v zimě na zelený nemám chuť a vařím zahřívací směsky, některé z Everest ayurvéda.Třeba na dýchací cesty (nejen) v zimě Dalchini má i vynikající takovou "teplou" chuť, nebo tulsi aj. Studenou vodu nepiju ani v létě, vždycky aspoň vlažnou,raději teplou. Studená mi brzdila trávení no a favoritem odteď až do února...Hoakido mňamsmiley...už syslím do mražáku.
Nazdáááársmiley
Jojo, dnes už je chladno ... už se také nemohu, při sezení v práci, zahřát smiley
Pavle H.: Zdravímsmiley. Jsem konstitučně podobná jako vy....tedy podle toho, co píšetesmiley.Mám ráda teploučko, teď už moc nesalátuji, nepiji ani studenou vodu. Už pro mě nastal čas čajíčků a polévek apod. Očista je určitě lepší na jaře, ale nějak jsem ji nestihla. Měla jsem přes léto problémy s vyrážkou na nohách, proto jsem se rozhodla ji ještě udělat, dokud je léto (aspoň babí) smiley
Očistám zdarsmiley
Martině M: to jste dobrá , že dáte takovou razantní očistu...... kdyby tak nebyla vůbec potřebasmiley.Léto je ideální pro přirozenou detoxikaci těla a doplnění živin- maximum čerstvého ovoce a zeleniny, pobyt venku, chození bosky, slunce voda, vzduch....Takže důležitější je pro mne očista po zimě, kdy je třeba horší ovzduší .I při mé více méně satvické stravě se po zimě těším na zelené byliny, živou stravu...a i když se dá i u nás sehnat kvalitní ovo-zel, tak někdy zatoužím po pobytu někde na Bali.....Když cítím potřebu volím sofistikovanější metody- využívám si Enterosgel nebo dám kůru s detox náplastmi. Každý z nás je jiný a vyhovuje mu jiný způsob detoxu,ale potřebujem to občas všichni...o tom žádná.
Moringa...to vypadá dobře, takový všehoj a živiny k tomu....co píšou uživatelé,...chuťově asi nic moc, a účinky asi poznáme až za delší dobu...ale ono nic není hned...Za vyzkoušení určitě stojí.
Mariisvo: Měla jsem v podobě prášku - nápoj. Nikterak mě neoslovila, ale to chce vyzkoušet. smiley
Máte někdo zkušenosti s Moringou? Byla mně doporučena na doplnění živin....m
Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one