Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Záhlaví

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1744"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pavle H.: Pavlínko, to teda koukám, u nás je 0 smiley
Dálný Východ hlásí -18 v 5.30smiley........dala jsem dva kiláky...pěkně v poho, klidnou chůzí....smiley
Sdílení: další díl Anna Hogenová - svobodné univerzum.
Anna Hogenová 3. díl: Z toho, co vidíme na západních univerzitách, jde děs
3 376 zhlédnutí
•17. 1. 2021
Le: Děkuji mockrát za radu, pane doktore. Běžně mám spíše sklony ke krvácivosti, tak jsem se obávala brát něco na ředění krve a řešila jsem to kurkuminem. Anopyrin mně snad neublíží, po té liposomální formě pátrám. Díky moc. Krásnou zimní neděli přeji.
Máše: Žehnám Vám... mchd, prý je u nás již k mání liposomální forma kyseliny acetylosalicylové. Nebo přechodně alespoň Anopyrin 100 gramů denně.- prevence trombozy. Le.
Na cévy mi byl doporučen L-Arginin. Mám cévní a neurologické problémy po prodělaném covidu. Samotné onemocnění probíhalo velice nenápadně, brala jsem jen vitaminy a homeopatika. Víceméně jsem to přechodila, byli jsme na chalupě. Manžel to ode mne nedostal a to se nijak nechránil. Teď náběh na trombózu léčím kurkuminem a Arnikou, myslím, že docela úspěšně a na neurologické problémy zkouším vitální houby. Jsem přibližně ročník pana doktora, takže relativně mladásmiley. Už se těším, až budu v pořádku a zapojím se do otužování, doufám, že sníh a mráz nějakou dobu vydrží.smiley
To je Vám tak zvláštní pocit, když žehlíte rifle svého 13-ti letého syna, které jste mu před rokem koupili ... aby se líbil holkám a on od té doby skoro nebyl ve škole smiley ... a představte si, že pubertální dítě by nemělo ráno brzy vstávat, potřebuje hodně spát ... jestli on ten virus není takovej friendly pro tu mladou generaci smiley
Mo a Vl.: Když mně to řve samo smiley ... a syn řve taky, má to po mně smiley. Ony ty nohy že sněhu strašně bolej, zima na tělo mi nevadí.
Když se tak dívám na předpově´d počasí, tak mě čeká v pondělí ráno malá výzva...smiley....Jak to máte v mrazech s během nebo chůzí (já teda chodím)...Říkám si, že je to jen v hlavě....Co pamatuju tak nejvíc mráz byl jeden rok, když jsem dělala v JZD .Laboratoř byla na farmě na kopečku, kam jsem z vlakové zastávky vyšlápla...s jazykem na vestě.smiley
Takže hamletovská otázka jít či nejít.....hlava půjde a tělo ji bude muset následovat.
Lenče: SS2 a 3 brát 3x denně 1+1 tabletu. Nejlépe rozkousat je pár minut po sobě. Na pořadí nezáleží. AP ze sliny dle něj. Le.
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one