Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3987 | 88%)
Ne (274 | 6%)

Zajímavosti

různé.gif
Kocour s výrazně karibskou mentalitou, říkejme mu třeba Santiágo...  Začíná vážně uvažovat o tom, že to věšení do dneska ještě možná dorazí..
Kocour s výrazně karibskou mentalitou, říkejme mu třeba Santiágo... Začíná vážně uvažovat o tom, že to věšení do dneska ještě možná dorazí..
fotohádanky.gif
Tentokrát jde o přehradní nádrž. Název, prosím...Autora 
panoramatické fotografie zvěřejním až po uhodnutí. Le.
60304F98-4E23-42BF-8288-9B2C7CE91E39.jpeg
informace.gif
Tatvy jsou časové úseky 20 minut s různými druhy energií přicházejícíh z Vesmíru na Zemi. Dle staré východní moudrosti sebou nesou energie vhodné k určitým činnostem a naopak nevodné k určitým činnostem. Je dobré tyto energie respektovat (pokud tedy nejste již osvícení a totálně probuzení - pak na vás již vliv nemohou mít..). 
Tatvický cyklus začíná východem slunce. Den ze dne se tedy trochu mění a taktéž se samozřejmě mění s místem na zeměkouli. Jednoduché je vyhledat si cyklus na https://tatvy.neco.cz/ nebo si zadat tatvicke hodiny. Na prvním snímku je stručná charakteristika jednotlivých tatev. V praxi jsou nejdůležitější např. při zásadních rozhodnutích, vydání se na cestu, důležitá jedná a podpisy smluv, operace ale i braní léků a různých terapií včetně autopatie třeba (Prithivi), atd... 
Zvířata a příroda automaticky tatvy respektuje. Např. během Akaši i zpěv ptactva utichne... Le. 
stažený soubor (1).png
stažený soubor.png
Paní Iva Koehnleinová učí angličtinu v Klatovech, ve Vídeňské ulici přímo naproti mé ordinace. Znám ji dlouho. Má tři dospívající (a asi již jedno dospělé) děti. Kdysi jsem jí poradil ať své děti neočkuje. To bylo již poměrně dávno, v čase, kdy tato rada byla naprosto ojedinělá a zcela jistě nebyla "in". Znám i jejího manžela, Němce, žijí na vsi velmi pokojně a přirozeně. Rozhodli se, že děti očkovat nebudou. Nebudu popisovat, jejich trnitou cestu naší společností. Jejich děti nebyly nikdy vážně nemocné a nepotřebovaly až na pár prkotin lékaře (mne:). Dnes jsme se potkali na náměstí v Klatovech a ona se nabídla, že ochotně poslouží radou komukoliv, kdo požádá. Dává k dispozici svůj mail i mobil. Ráda se sejde i osobně.

Má bohaté zkušenosti s neočkováním a ráda je bude sdílet. Rychle přibývá rodičů, kteří vážně řeší, zda očkovat své děti či nikoliv. A každá praktická rada je cenná.

iva.koehnleinova@seznam.cz

776 238 955
provás.gif
Pro vás:
Obrázky od Radka:
stažený soubor (2).jpg
Radek Sedláček (91).jpg
inspirace.gif
50000000.jpg
kuch.jpg
tit.jpg
Ayurvédská kuchařka  5.13MB
Jakubovy recepty ke stažení
odd.jpg
Obrázek týdne
stažený soubor.jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (2).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one