Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3966 | 88%)
Ne (273 | 6%)

Srí Lanka 2019

Vážení přátelé. 

I v roce, jenž se právě rozbíhá plánuji pobyt na Srí Lance v osvědčených ajurvédských lázních www.siddhaleparesort.com 

Jde o relaxačně-detoxikační, navíc radostný pobyt u Indického oceánu s zdravým a úžasně chutným jídlem. Na těchto stránkách je ve FOTO-VIDEO GALERII mnoho fotek z předcházejících pobytů... 

Odlet (pp s EMIRATES) plánuji na 5. nebo 6. května z Prahy. Jsou varianty 3 (a nouzově i 2) týdny, jak kdo chce či může. Cena v dolarech bude stanovena v průběhu ledna. Jako každý rok budu usilovat o přátelskou cenu (slevu) vzhledem k věrnosti resortu a většímu počtu klientů. 

Toto je tedy předběžná informace. Budu rád, když se soupiska závazně uzavře do konce ledna vzhledem k zakoupení levnějších letenek. Samozřejmě i pak je možnost se připojit, ale letenka již může být dražší. Jako každý rok bude všechny náležitosti ohl. pobytu i letenek vyřizovat pan Radek Havelka - ayurtour@ayurtour.cz , 737 56 99 78. Své dotazy a hlavně závazné přihlášky směřujte na můj mail 
tomas@lebenhart.cz 

Vzájemně všechny budu průběžně propojovat a komunikovat hromadnými maily, takže na sebe budete mít kontakty. Jde o osvědčenou a všemi vítanou praxi, takže se na informační embarga a souhlasy můžeme s úsměvem vyprdnout. Pokud by ovšem kdokoliv chtěl zůstat v utajení, v pohodě mu to umožním. 

Těší se moc Tomáš L
stažený soubor (8).jpg
14.1.2019
Zdravím! 

Cena za den pobytu (včetně stravy, vyšetření a terapií) je 135 USD - standartní dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu). Stejná cena jako minulý rok. Letenky se budou kupovat počátkem února. 
V současné chvíli jsou čtyři účastníci zájezdu závazně přihlášení a to na tři týdny pobytu s odletem 29.4. Další dva účastníci též na tři týdny s odletem 6.5. (se mnou). Možno se tedy přihlašovat na oba tyto odletové termíny.
Tomáš L. 
Obrázek týdne
Image 1.jpg
Vtip týdne:
stažený soubor.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one