Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Vážení návštěvníci stránek.

 

Pro zpestření (i mé potěšení) jsem se rozhodl, že zkusím nový formát příspěvků. To neznamená, že už nebudu psát články... ale chci si zkusit trochu žurnalistiky, kterou jsem vždycky chtěl dělat. V této rubrice tedy bude čas od času nový rozhovor s někým skutečně zajímavým, někým, kdo nás může poučit svým originálním přístupem k životu, někým, kdo něco hmatatelného dokázal, někým, kdo výrazně vybočuje z řady... interview doprovodím jako správný novinář i fotkami.

 

Další info je, že tuto rubriku otevírám i pro vás... kdokoliv bude chtít, může učinit rozhovor + fotky s kýmkoliv zajímavým. Pokud text shledám jako smysluplný a kvalitní, rád váš rozhovor otisknu. Budu vyžadovat váš podpis a vy musíte mít alespoň ústní svolení k jeho zveřejnění. Ideální je, když ho dotyčný zkoukne ještě před tím, než mi ho pošlete. Hlavně u žen, toho dbejte, neboť se může  stát, že se taková paní může lehce zhroutit nad svou vlastní fotkou...znám takové případy...:))

 

Le.

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one