Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)
Požádal jsem náčelníka, mexického šamana a curandera, Ramireze Xolotla o poselství přímých potomků Aztéků k dnešní době. Za to mu velice děkuji. Děkuji také paní Barboře Vahalové za překlad ze španělštiny...

Je to netradiční vhled do reality, snad bude i nám srozumitelný a dostatečně naléhavý i radostný.

Le.


ZPRÁVA O VIZI Z OSTROVA ŽELVY
Čtvrtek 22. října
Den 6 Vítr (v mayském kalendáři)
 
Dnes, den Ik - Vítr,  je dobrý den pro komunikaci, pro předávání toho, co povznáší etický i spirituální život, pro ochranu a růst našeho univerzálního ducha.
Číslo 6, které symbol větru doprovází, nás vede k tomu, abychom vyšli ven, objevili a transformovali myšlenky z oblasti poznání, z hluboké reflexe. Dává jasnost a skutečný význam věcem, životu. Toto číslo nám také ukazuje úplnou organickou rovnováhu, umění zastavit se před jednáním a načerpat nové síly.
 
Na globální nebo planetární úrovni jsme v určujících okamžicích, které vyžadují od všech širší a otevřenější vizi se světy, které nás obklopují, různými dimenzemi, které se dnes dotýkají a sbližují, aby vytvořily změnu paradigmat - v oblasti našeho vnitřního bytí, našich komunit a zemí, v tomto překrásném světě, který se nám rozpadá před očima a který musíme změnit a znovu vybudovat. 
 
Jiný svět je možný a nezbytný. Svět, kde každý z nás je důležitý se svými každodenními činy, velkými i malými, které přinášejí to, co povznáší, chrání a podporuje růst našeho univerzálního ducha. To, co podporuje přirozenější a organičtější život, respekt a lásku k tomu, co nás obklopuje. Hory, řeky, zvířata, rostliny a Duch. Můžeme podnítit sami sebe, transformovat naše myšlenky z prostoru intuitivního hlubokého poznání, které dává věcem a životu jasnost a skutečný a harmonický význam.
 
Jiný svět je možný. Svět, kde každý z nás je důležitý jako organická, světelná a planetární bytost. Jsme vyzváni k tomu, abychom společně vytvořili Nový svět s radostí, harmonií, svobodou, s úžasem a kreativitou. Ometeotl

 
109933040_3091507337638624_2846009013318987227_o.jpg
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one