Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)
BOHATÝ MEXIČAN NABÍZÍ ODMĚNU 10 MILIONŮ PESOS, což je skoro 11 milionů českých korun, tomu, kdo prokáže, že CDS je v doporučených dávkách a koncentracích toxický.
Odměnu vyhlašuje Pedro Martín Bringas jeden z majitelů a akcionářů supermarketů Soriana.
Torreón, Coahuila. - Prostřednictvím živého vysílání Marien Barrientos, který byl kandidátem na místopředsedu Coahuila v okrese 9 za stranu Movimiento Ciudadano, podnikatel a akcionář supermarketů Soriana, Pedro Luis Martín Bringas uvedl, že se mu podařilo porazit Covid-19 v léčbě založené na oxidu chloričitém, která ho ujistila, že je dobrá a bezpečná, a dokonce nabídl 10 milionů pesos každému, kdo prokáže, že by některý člověk na světě zemřel při konzumaci CDS.
Při TV přenosu Martín Bringas zmínil, že byl infikován už dávno, přestože byl v izolaci, takže díky doporučením svého přítele přistoupil k léčbě založené na oxidu chloričitém, čehož nelituje, protože v něm našel mnoho výhod.
"Oxid chloričitý chrání naše tělo a zabíjí mnoho virů. Začal jsem s léčbou 10 mililitrů CDS o síle 3.000 ppm do 1 litru vody denně a podařilo se mi uzdravit velmi dobře. Vždy jsem trpěl ledvinovými kameny a při nákaze viru jsem trpěl obrovskou bolestí krku, tak jsem se rozhodl podstoupit léčbu se CDS a podařilo se mi z infekce rychle zotavit," řekl.
Také podnikatel uvedl, že dobrým přípravek je CDS, který vyrábí jeho blízký přítel a kterého považuje za váženého muže, který dal více na léčbu Covid-19, než získal z prodeje, aby pomohl lidem. Protože to nedělá za peníze, tak nakonec rozhodl, že nabízí 10 milionů pesos každému, kdo prokáže, že na užívání tohoto protokolu CDS zemřel nějaký člověk v La Laguně nebo Mexiku, nebo jinde na světě.
https://www.noticiasdelsoldelalaguna.com.mx/doble-via/video-ofrece-pedro-luis-martin-bringas-10-mdp-a-quien-demuestre-que-dioxido-de-cloro-es-danino-6053987.html
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one