Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)
Můj příběh desetiletého vertiga
                
                         Kauza paní Marialuise W.
        
                                    9. 7. 2020            
 
 
 
Většinu svého života jsem strávila cestováním, pracuji v cestovní agentuře. Procestovala jsem doslova celý svět, včetně nejodlehlejších míst na této planetě. Také jsem strávila mnoho let v zahraničí, včetně Indie, což je skutečná výzva, pokud jde o parazity a viry. Před 10 lety se moje fyzická situace drasticky změnila, dostala jsem silné závratě. Neustálé točení hlavy mne přimělo hledat pomoc u lékařů. Ti mne poslali na  různá lékařská vyšetření, jako je CT, CT s kontrastní látkou, vyšetření štítné žlázy, kompletní prohlídka  těla rentgenem, ultrazvukem, a několikrát krevní testy. Nebyla nalezena žádná příčina, která by vysvětlovala můj stav. Místo toho se situace zhoršila a moje vertigo bylo už tak závažné, že jsem nedokázala chodit rovně. Potácela jsem se z jedné strany chodníku na druhou a jednou, když jsem měla zvlášť silnou ataku, musel přijít můj kamarád a doprovodit mne, abych nepadala do silnice. Také jsem měla silnou bolest hlavy a cítila jsem, že něco s mým mozkem není v pořádku. Noci byly hrozné, protože jsem cítila, že se něco potulovalo mým mozkem. Když jsem se vrátila ke své internistce, v jejíž jsem byla péči, a informovala  ji o všech těchto věcech, poslala mě k psychiatrovi. Protože se nepřišlo na to, co by s mým tělem mohlo být v nepořádku, došla k závěru, že to musí být od psychiky. Když jsem v psychiatrické ordinaci zjistila, že jsem nyní považována za hypochondra, pochopila jsem, že je čas hledat alternativní léčbu. 
Navštívila jsem různé alternativní poradce v |Německu, protože v Rakouku alternativa není povolena, a díky různým čisticím programům, změně ve stravování a ortomolekulární medicíně jsem se zlepšila, ale mé potíže nebyla zcela vyřešeny. Čas od času mne stále přepadaly silné závratě. Trvalo to celkem 10 let, až mě jednoho dne vzala kamarádka do Brna za Hanou Bláhovou  Ta mne otestovala na parazity, bakterie a viry, a když byla hotová, zmínila se:,,Vy musíte mít docela slušné závratě“. To bylo pro mne kouzelné slovo. Vysvětlila mi, že našla ploché červy v mozku, ale i na různých dalších  místech mého těla. Ukázala mi také v atlase různé podoby tasemnic: cysty, vajíčka a dospělce. Podle ní jsem měla v mozku rovnou několik cyst různých tasemnic,     a právě ty způsobovaly závratě. Neléčené vertigo se může dokonce zhoršit až v epilepsii. Pro mne to byl okamžik „osvícení“ a cítila jsem velkou úlevu, protože jsem věděla, že byla konečně nalezena nebezpečná a nepříjemná příčina mých potíží. Nemohla jsem se dočkat, až se vrátím do Vídně, abych začala s léčebným režimem, který mi naplánovala. Doma jsem prošla tříměsíční léčbou podle Hanina protokolu, užívala jsem několik druhů tablet. Ačkoli léčba nebyla vždy příjemná, cítila jsem zřetelné pokroky, a obavy byly nahrazeny jistotou, že mé tělo bude důkladně vyčištěno. Jednoho večera jsem musela vzít 7 tablet najednou, a ta noc byla docela drsná, jako když se tělo čistí od velké zátěže. Cítila jsem to. Po 2-3 dnech byla patrná velká úleva. Od té doby zmizelo mnoho dalších nepříjemných symptomů. Byla to kompletní očista, a od té doby jsem se cítila mnohem lépe a jakoby lehčí. Od chvíle, kdy jsem užila 7 tablet, je moje vertigo úplně pryč, a od té doby se znovu neobjevilo, a to píši nyní, po šesti měsících.
Jsem tak vděčná Haně Blahové za její odbornost, a za osvobození od velkých potíží. Jak skvělá vzdělaná dáma        to je! Děkuji Hano!
Marialuise W.                                                                                     Vídeň
 
Komentář:
Tady toho dodávat moc nemusím, klientka vše popsala zcela jasně a zevrubně. Jenom si přiložím polínko na účet naší evropské medicíny. Jak vidíte, ani tak obdivovaný ,,západ“, ani Rakousko, na tom není s diagnostikou o nic lépe než u nás. Kolik vyšetření na drahých přístrojích, kolik krevních a jiných testů klientka podstoupila, a příčina nemoci se nenašla. Jedině snad k dobru rakouského zdravotnictví lze připsat, že její lékařka ji ochotněji než naši obvoďáci posílala na opravdu všechna možná vyšetření. U nás se vytáčí, otálí a čeká měsíce. V mozku měla několik cyst, a nenašlo je ani CT s kontrastem, ani MR, dva přístroje, které jsou pro lékaře i některé pacienty přímo posvátné. Kolikrát jsem doma od dcer slyšela: ,,Kdyby v mozku pacienta něco bylo, přístroje jako MR nebo CT by to určitě našly! Testuješ nesmysly!“ Proč jsou tak nespolehlivé, což vidím při své práci za těch deset let znovu a znovu, to nevím. Ale není to můj problém, s tím ať si lámou hlavu lékaři.    
A rovnou vám mohu prozradit, že stejná situace je ve Švýcarsku, Německu, Holandsku, Itálii, Anglii a Španělsku. Odsud odevšad přijíždí klienti a vyprávějí příběhy, které jsou si podobné jako vejce vejci. Končí to psychiatrií, antidepresivy, nebo v ,,lepším“ případě kortikoidy, imunosupresivy a biologickou léčbou, která je tak ,,šetrná“, že se při ní musí soustavně sledovat stav jater. O ceně nemluvě.
Klientka měla samozřejmě za léta brouzdání po celém světě nasbíráno od každé rodiny patogenů něco, takže léčba trvala něco přes tři měsíce, jinak by teoreticky mohla být hotová za 6 týdnů. To samé platí pro epilepsii. Správný lék na vertigo a epilepsii je praziquantel. Doživotní léčba je zbytečná.
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one