Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Muž 83 let byl v létě hospitalizován v brněnské nemocnici U sv. Anny kvůli novotvaru, který rostl z jeho pravé paže, z trojhlavého svalu. V té době byl už velký 17x10 cm. V nemocnici si pobyl devět dní a za tu dobu lékaři provedli mnohá vyšetření včetně biopsie. Ta prokázala zhoubný neoperovatelný nádor - sarkom. Konzilium lékařů se shodlo na jediném možném řešení, a to useknout pacientovi ruku těsně pod ramenem. Pacient „léčbu" odmítl. Řekl, že do hrobu půj...de celý a když má umřít, tak umře. Lékař ho varoval, že svého rozhodnutí bude litovat, ale kdyby si to rozmyslel, má dveře otevřeny. Pacientův syn si přijel vyzvedn out tatínka. Dotazoval se lékaře, proč nebyla možná operace, když byla možná poměrně rozsáhlá biopsie. Nebylo navrženo ani ozařování. Lékař řekl, že nemocnice není holubník a o nejlepším postupu už bylo rozhodnuto. Syn doma začal dávat tatínkovi MMS a růst „nádoru" se zastavil, dokonce se maličko zmenšil. V říjnu přijeli ke mně, aby zjistili skutečný stav věcí. Nenalezla jsem žádný vztah mezi tricepsem a jakýmkoliv onkologickým spouštěčem, maligní proces negativní, benigní proces silně pozitivní. Jediné, co vyšlo k pojmu benigní nádor i triceps byl svalovec stočený a dva druhy echinokoka. Není zcela obvyklé vidět propletenec obou parazitů v jednom orgánu současně. Muž pocház&ia cute; z vesnice, jeho rodina měla hospodářství. Dohodli jsme se na prodloužené protiparazitární kúře. Muž bude nadále orálně užívat MMS, hrozen cyst se bude zvenku omývat roztokem MMS a obkládat textilií napuštěnou MMS.
5. 11. 2011 Dva měsíce po propuštění z nemocnice muž žije, a to s oběma rukama. Nádor se zatím nezvětšuje. Pokračování příště.
 
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one