Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (306 | 6%)
Ota Nepilý·31. prosinec 2015
31.12.2015
KŮRA PROTI PRVOKŮM A PARAZITŮM S VYUŽITÍM BYLIN A CDS2
( včetně likvidace virů a bakterií )
CDS2 + peruánská bylina MARCO + Pelyněk Roční - ARTEMISININ + SKOŘICE Nechcete-li řešit hledání dobrého a zkušeného poradce, nechcete-li čekat dlouhou dobu v pořadníku na měření, nechcete-li používat chemická ATH a chemické léky proti plasmódiím, tedy antimalarika, či léky proti prvokům, které při předávkování mohou poškozovati kostní dřeň, pak vyzkoušejte tuto jednoduchou bylinnou kůru s CDS2, která má potenciál zlikvidovat až 100% jednobuněčných patogenů a skoro 90% vícebuněčných patogenů, tedy parazitů. Kůra je účinná i na prvoky, o kterých se v poslední době často hovoří a špatně se jich lidé zbavují. Samotné Marco nedokázalo všechny prvoky zlikvidovat, ani v kombinaci s CDS2, přežívali někteří rezistentní.
V této kombinaci, s Pelyňkem ročním a skořicí,  je to o něčem jiném.
Skořici přidáváme z toho důvodu, že účinně likviduje priony a snižuje hladinu homocysteinu. Skořice je především dobrá u nemocí, kde je zasažen CNS (centrální nervový systém), mícha, mozek. Tam všude se priony vyskytují. Jsou to např. nemoci jako RS (roztroušená skleróza), ALS (amyotrofická laterární skleróza), Parkinson, Alzheimer či neuroborelióza. Homocystein je zvýšený prakticky u všech nemocí a jeho snížení není na škodu. (https://www.youtube.com/watch?v=_thtlaoS3co - pokud jsi nebyla na přednášce)
Celkové náklady na cca dvouměsíční kůru se pohybují okolo 1000 Kč, tedy do 40 Euro. Odčervovací kůru lze, při dodržení dávkování, užívat naslepo, bez poradce a měření. Tato cesta je však ještě neprošlapaná a není ověřená praxí u více lidí. Zatím však vypadá velmi nadějně.
Pokud chcete mít úspěch, je třeba dodržet postupy a kombinaci těchto bylin a oxidu chloričitého. Pokud někdo něco z toho vynechá, nebo nedodrží, nemá smysl si stěžovat, že to nefunguje. Nejsilnější z těchto tří přípravků je právě PELYNĚK ROČNÍ - ARTEMISININ ! Pozor na předávkování! Používáme pouze bylinu, nať, Pelyňku Ročního! Nepoužívejte průmyslově zpracované výtažky Artemisininu.
Bylina, nať Pelyňku Ročního jezde levnější a především vhodnější i účinnější! DODRŽUJTE DÁVKOVÁNÍ ARTEMISININU A NEPOKOUŠEJTE SE O PŘEDÁVKOVÁNÍ. ARTEMISININ NENÍ KŮLI SVÉ SÍLE VHODNÝ PRO DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU A I U STARŠÍCH DĚTÍ VELMI OPATRNĚ! PRO DĚTI PODÁVAT AŽ OD 8 LET A NAŘEDIT NA POLOVINU, TŘETINU, UDĚLAT SLABŠÍ ČAJ. ARTEMISININ NEUŽÍVÁME NIKDY DÉLE JAK 3 TÝDNY, PAK JE NUTNÁ PAUZA MIN. 3 TÝDNY, NEŽ MŮŽEME KŮRU ZOPAKOVAT, KDYBY PRVOCI ČI PARAZITI PŘEŽILY. Marco, na rozdíl od Pelyňku ročního, můžeme užívat dlouhodobě, bez časového omezení, ale v doporučených dávkách. Marco je stejně jako CDS2 oxidant a neruší se vzájemně. Klidně můžeme pít třeba v půlhodinových odstupech CDS2 a Marco. U Marca není omezení a klidně ho můžeme pít i po CDS2, po dávkách i naráz - 1 litr Marca denně. Marco se však nesmí pít zárověň s Artemisininem, což je antioxidant a je třeba rozumný rozestup 2-3 hodiny. Z Marca můžeme dělat tinktury a kapat je do vody a pít, namísto čaje. Tinktura z Marca je účinnější, jak čaj a praktičtější do práce a na cesty. Kdo nemá tinkturu, nezvládne ji vyrobit, bude pít čaj Marco, ale je třeba dobře vylouhovat a k dobrému vylouhování bylinu ve vodě 5 minut povařit na mírném ohni! Zpočátku se Marco louhuje méně a pozvolna navyšujeme dávky a dobu výluhu a později vaříme, dle receptáře v souborech skupiny.
Dáváme 1 až 2 lžičky Marca na1 litr vody. Pokud paraziti a prvoci bezprostředně neohrožují život, začínáme vždy s aplikacemi CDS2/MMS s hgs a skořicí. Tedy předčištění od virů a bakterií. Aplikace pití, koupele, prostorové inhalace, potírání, postřiky kůže a výplachy. Pokud nechceme dělat všechno, vybereme k pití minimálně jednu dvě aplikace. Stále platí, že velmi dobré je čistit střeva, játra, kde mohou přeživat detox mnohé patogeny, pokud je nevyčistíme a také po očistě střev a jater nám budou lépe fungovat bylinky, minerály, vitamíny, které si do těla přidáváme. Aplikace CDS2/MMS s hgs děláme s pozvolným navyšováním dávek po dobu minimálně 2 až 3 týdnů, než nasadíme čaj Artemisinin, společně s užíváním skořice.
Současně se CDS2 či MMS si dáváme dvakrát denně – ráno a večerlžičku SKOŘICE, která NESMÍ BÝT TEPELNĚ UPRAVENÁ, ale můžeme ji zamíchat do vody nebo jídla. 
Skořici podáváme celou dobu očisty organismu 2x denně po 1 čajové lžičce.
Týden po zahájení pití CDS2 a skořice můžeme přidat Marco, ale také pozvolna navyšujeme dávky a koncentraci výluhu Marca či počet kapek tinktury od 5 kapek na sklínku do 20kapek. 
Klidně můžeme začít na 3 kapkách. Vše v rámci své snášenlivosti, což je u každého jinak.
Můžeme kombinovat pití tinktury a čaje Marca, jak nám bude vyhovovat.
U CDS2 stačí být na středních dávkách 50 až 100 ppm 3x až 5x denně. Lze dávky rozložit docelého dne, nebo je brát po hodině. Jedna dávka se rozumí od 1 dcl do 2 dcl CDS2, zase jak snášíme. 
Začínáme se CDS2 na 25 ppm 3x denně po1 dcl a postupně, pozvolna navyšujeme.
Je jedno, zda pijeme 1 dcl 100ppm nebo 2 dcl 50 ppm, vyjde to nastejno.
Užívání CDS2 a MMS s hgs platí pro univerzální detox, v některých případech, kdy je tělo příliš zatíženo viry a bakteriemi bude nutné využít hodinového protokolu 10x denně a intenzivnější 
nasazení dalších aplikací s ClO2.
U lidí velmi chronicky nemocných je dobré se ještě předčistit pitím čaje z byliny Flor de Arena, než nasadíme Marco, které je relativně silnější. Osvědčilo se u vážných případů začít s Flor de Arena, která je jemnější. Flor de Arena lze kombinovat s Marcem, ale víc bylin už ne! Lépe pít tyto byliny odděleně, např. s pauzou 1-2 hodiny. Po třech týdnech užívání CDS2, MARCA, případně Flor de Arena, nasadíme pití PELYŃKU ROČNÍHO - ARTEMISININU dle tohoto návodu: 2 čajové lžičky Artemisininu - Pelyňku ročního zalejeme 2 dcl vřící vody. Necháme 20 minut louhovat v hrníčku s pokličkou, např. zakrýt talířkem. Poté osladíme medem a pijeme večer, nejlépe 10 až 20 minut po večeři, čímž zvýšíme vstřebávání účinných látek z byliny, když se čaj smíchá v žaludku s jídlem! Je však lepší udělat zhruba desetiminutovou pauzu mezi večeří a čajem. Pijeme každý večer takto připravený čaj z Artemisininu 2 dcl denně po dobu 3 týdnů! 
Déle se nesmí čaj z Pelyňku Ročního užívat! Chceme-li tuto kůru zopakovat, je třeba udělat min. 
tři týdny pauzu od Artemisininu - Pelyňku Ročního a terpve potom ho můžeme znovu nasadit. Souběžně s Pelyňkem Ročním - Artemisininem, nadále užíváme CDS2, Marco a skořici !! Tatokombinace je nutná, aby kůra fungovala účinně. Minimálně 3 dávky CDS2 denně a 1litr Marca + 2 lžičky skořice a 2 dclčaje z Pelyňku ročního - Artemisininu.
Po třech týdnech užívání Artemisininu - Pelyňku Ročního, pokračujeme dále
v užívání CDS2 a Marca i skořice a to ještě minimálně 2-3 týdny.
Opět v dávkách, jak je uvedeno v předchozím textu, na začátku kůry. Takže zopakuji zhruba dvouměsíční kůru CDS2, Marco, Artemisinin a skořice. 
V době pauzy od CDS2 můžeme doplnit více vitamínů a minerálů. 1/ 2-3 týdnyCDS2 + Marco + Skořice, následuje pauza na 2-3 dny od pití CDS2 2/ 3 týdnyCDS2 + Marco + Pelyněk Roční – nať (Artemisinin) + Skořice, 
pak opět pauza na 2-3 dny od pití CDS2 3/ 2-3 týdnyCDS2 + Marco + Skořice.  U pití těchtoprostředků si můžeme dělat koupele v MMS s HGS, dále provádíme prostorové inhalace MMS s HGS, nejlépe na noc, výplachy střev, potírání kůže 
a další co zvládneme a co je vhodné. Můžeme přidat lapače toxinů, jako je křemelina, tu nejlépe ráno na lačno. Nebo aktivní uhlí (kdysi černé či živočišné uhlí) či chlorelu nebo spirulinu. Ale jen jeden z těchto ověřených lapačů toxinů. Osobně bych chlorelu a spirulinu volil jako poslední. Nepřehánějte to s různými dalšími doplňky stravy, extrémními dávkami vitamínů, minerálů a pod.  
Příliš velké množství antioxidantů může zhoršit výsledky detoxu, likvidaci patogenů, parazitů. To se měřením často ukazuje, že lidé, kteří do sebe hrnou u detoxu extrémně moc doplňků, mají mnohem horší výsledky, než lidé,kteří jedou jednoduchý čistý detox s minimem prostředků.
Konzumace zeleniny a ovoce během detoxu je vhodná. 
Oddělte však citrusové plody od pití CDS2 alespoň hodinkou.
Pití kafe, černého a zeleného čaje i alkoholu není vhodné během užívání CDS2. 
Vnějším aplikacím to nevadí, ale nesmí se to smíchat se CDS2 v žaludku. 
Pamatujte, že většina CDS2 se spotřebuje nebo rozloží již za půl hodiny po vypití dávky CDS2, 
pak už se to s ničím neruší, nepotká.
Při této detoxikační kůře může být vhodná ještě lžička vitamínu C ve sklenici vody, či lépe 
v rajčatovém salátu či rajčatové šťávě, na noc před spaním. Ale nepřehánějte dávky Céčka, 
lžička stačí. To je hlavně pro ty, co si myslí, že bez vitamínů nepřežijí :-), nebo pro ty, 
které by CDS2 škrábalo v krku, což vitamin C škrábání zmírňuje i na další den užívání CDS2. Pokud kůra nebude zcela úspěšná, lze ji za měsíc, šest týdnů, nebo dva, či tři měsíce zopakovat. 
Marco lze pít dlouhodobě, stále, ale u ostatních prostředků je nutné užívání pouze po omezený čas. Předávkování Pelyňkem ročním může způsobit problémy! Příznivce CDS2 bych rád upozornil, že při nepřetržitém užívání CDS2je velká pravděpodobnost, že nám zleniví imunitní systém a pak už se bez detoxikace neobejdeme a budeme detoxikovat stále. Takže je rozumné udělat správný a účinný detox v rozumné době a pak už to nechat na posíleném a nastartovaném imunitním systému, který můžeme třeba posílit energeticky - kvalitními orgonity, tachyony, motlitbou, meditací, nebo vhodnou spoluprací s dobrým léčitelem, který umí s energiemi pracovat a vést nás. U některých nemocí bude třeba přidat k těmto prostředkům informační preparáty, protože mnohé patogeny se skrývají na nedostupných místech, kam se detoxikační prostředky- oxid chloričitý a 
byliny nedostanou. Jedná se o nemoci typuneuroborelióza, roztroušená skleróza (RS), ALS, Parkinson, Alzheimer a všechny nemoci související s nervovým systémem, míchou, mozkem a tam kde se patogeny dostávají do nedostupných periferií pro detoxikační prostředky.
Sami, bez dobrého měření, často nezjistíte, která informatika potřebujeme. 
Je třeba vybrat informatika přesně na daný problém a pro konkrétní orgány i patogeny. 
Pokud víte, co je příčinou nemoci a kde se patogeny ukrývají, můžete si snadno připravit informatika z obyčejné čisté vody, kterou si sami naprogramujete  přiloženými lístečky - nápisy na nádobě 
s vodou a tím že k vodě budete vysílat své myšlenky a mluvit na ni, poprosit. Informace /prosba / 
musí být co nejstručnější a co nejpřesnější pro daný orgán v těle a vůči konkrétnímu patogenu. Nesmíte používat negaci a je velmi vhodné se k vodě chovat hezky a poděkovat ji. 
Informaci z vody nejlépe vstřebáte přes sliznice, takže je dobré vodu nehltat,ale naopak ji delší dobu držet v ústech, na jazyku, a jazykem se dotknete ponebí u předních zubů než ji polkneme. Opakovat  takto až do vypití naprogramované vody. 
Možná, někteří budou nuceni použít chemická ATH, především u některých typů filárií (vlasovců) a budou muset nakonec vyhledat poradce, nechat se přeměřit a poradit se, jak dál. Nikdy nebude nic naprosto univerzální pro všechny lidi a všechny nemoci. Někdy bude nutné nasadit Praziquantel
s Albendazolem, nebo Ivermectin s Hetrazanem. Ale důležité je, že je něco s čím lze začít a může 
to zvládnout jednoduše každý z nás a působí to relativně účinně na široké spektrum patogenní zátěže, včetně prvoků a mnohých parazitů. 
Nepředpokládám, že tím vyřešíme zcela všechno, ale může to hodně lidem pomoci a ulevit při nízkých nákladech na použité prostředky. Je zbytečné tento postup napadat, kritizovat jen čistě teoreticky.
Je třeba jím projít, tak jakje uvedeno. Vyzkoušet ho a dodržet. Zatím je postup pouze pro členy skupiny CDS2, nemá smysl ho sdílet v jiných skupinách.
Myslete na to, že žádná detoxikace, takže ani tato, není vhodná či ideální v době těhotenství, 
při kojení nebo u malých dětí. Ideální je při plánovaném těhotenství, rodičovství, udělat očistu organismu před otěhotněním. Mnohým párům očista organismu pomůže i snadněji otěhotnět a
následně mít zdravější děti a rodinu. Ty dva měsíce za to stojí!
Znovu upozorňuji, dejte pozor na předávkování Artemisininem - Pelyněkem ročním! 
Nezkoušejte více jak 2 lžičky na čaj denně po dobu max. 3 týdnů.
Těším se na výsledky v roce2016.
tip, kde koupit Pelyněk roční :
http://www.prodejbylin.cz/pelynek_rocni_nat/index.html#1000
informace o Marcu a odkazy na prodej byliny Marco :
https://www.facebook.com/notes/už%C3%ADváme-cds-chlordioxid-solution/návod-na-už%C3%ADván%C3%AD-čaje-a-tinktury-marco/710917282339159
 
 
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one