Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)
Milí přátelé,
 
chtěla jsem vás pozdravit v této převratné době a ujistit vás, že na vás stále myslím.
Mnoho z vás mi psalo, že vám moje sdělení pomáhají orientovat se v tom, co se děje.
Pokud mi to bude dovoleno, budu tak činit i nadále.
 
Situace se má tak, že skutečně procházíme celosvětovou proměnou a vstupujeme do období, které bude označeno NOVÝ VĚK.
Mnoho z vás tento termín zná, a na tento okamžik se těší, na druhou stranu jsme si jen těžko dokázali představit, jak to bude vypadat.
Víte, že moje komunikace s „horním světem" je velmi aktivní, proto se snažím zjistit informace, které by vám mohly pomoci.
 
V této chvíli už někteří z vás procházejí tzv. převibrováním a další se na to chystají.
Co to pro vás znamená? Znamená to, že všichni budeme zbaveni vnějších negativních vlivů, které ovlivňovaly naše životy, zdraví, vztahy, emoce, chování. Je to velká, převratná událost, která každého z nás osvobodí z traumat, kleteb, negativních vlivů, emocí, pocitů, protože tyto už nemají
v novém řádu místo.
Mnoho, vlastně velká část terapií přestane fungovat, neboť budou z paměti těla i duše vymazány bloky a traumata.
I já jsem se musela přizpůsobit nové situaci a proto už Terapie Duše nedělám. Vy, kdož jste Terapii absolvovali a máte její přepis, máte jedinečný záznam vaší historie, který už se nikdy nebude opakovat. Z paměti vaší duše bude odstraněn.
 
Celý proces je nastaven tak, aby všechny duše prošly očištěním a převibrováním na jiné, vyšší energie. Mějte na paměti, že se nehodnotí a nečistí jen tento život, ale celá vaše historie, tedy všechny vaše inkarnace, skutky, rozhodnutí a činy.
 
V minulém sdělení jsem psala, že můžete pociťovat nepříjemné tělesné průvodní projevy – teplotu, zimnici, bolesti hlavy, kloubů, únavu, apod. Na tomto tématu Nebeský Otec neustále pracuje, tak abyste nemuseli pociťovat ani bolest, ani negativní pocity. Každá změna, která nastane, bude vždy změna k lepšímu!!
 
Co bych vám tedy poradila? Buďte k sobě laskaví. Opatrujte se. Jste- li unavení odpočívejte.
Vězte, že tímto procesem musí projít úplně všichni – vy, vaši partneři, děti, rodiče, přátelé, kolegové v práci. Pozorujte. Všímejte si změn. Buďte k sobě hodní.
 
V této převratné době je těžké řešit problémy, které máte, neboť změny probíhají tak rychle, že to co platí dnes, již zítra platit nemusí. Pokud tedy můžete vyčkat, vyčkejte, je velmi pravděpodobné, že se vše vyřeší samo od sebe.
Důvěřujte Bohu, že vše se vyřeší k vašemu nejlepšímu prospěchu a že o vás bude dokonale postaráno.
 
Myslím na vás moji milí. Pokud byste potřebovali poradit, jsem vám k dispozici.
 
Jana  Barešová
 

tel: 732 262 843, www.andelsketerapie.cz
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one