Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Milí čtenáři.

 

Zde je článek, který napsal správce tohoto webu... dovolte mi, abych jej uvedl konstatováním, že Pan Sedláček je úžasný web master, úžasný hudebník, skládající, zpívající, hrající na kytaru, pozoruhodný malíř i člověk...

 

S úctou, Le.

Jako dnes si pamatuji na své dětství. Na dobu, kdy jsme získávali informace a všemu se divili. Jednoho dne mi o rok starší sousedovic kluk Franta řekl:“Víš co je to dopink?“ Netušil jsem, o čem mluví. Byl začátek sedmdesátých let a mně bylo asi tak osm let.
„To je takovej prášek, kterej když sníš, tak jsi strašně silnej, rychlej a nikdo na tebe nemá!“
„Aha,“ odvětil jsem a hned se zasnil, jaké by to bylo být nejlepší. Potom mi Franta podstrčil nějaký Celaskon s tím, že to je ono. A co bylo dál? Divil se Franta i já. Běhal jsem po parku a Franta na kole měl co dělat, aby mi stačil. A jakou jsem měl výdrž!!!
 Dnes vím, že to byl placebo efekt. Prostě jsem byl přesvědčený o zázračných účincích Celaskonu natolik, že i mé tělo začalo reagovat.
Od těch dní uběhla spousta let. Spousta veselých a bezstarostných let, kdy mi bylo všechno fuk. Pak přišla autonehoda a následně se mi zbortilo manželství. Upadal jsem do depresí umocněných pocitem zbytečnosti a osamocení. Můj, už tak špatný zdravotní stav se začal ještě více zhoršovat. Až jsem se dostal na hranici smrti. Ale nic se neděje jenom tak náhodou. Postupně jsem s pomocí několika přátel začal nacházet alespoň nějaký smysl života. Pořád mne občas přepadají obtížné psychické stavy, ale už s nimi dokážu lépe pracovat. A mám spoustu času, abych se učil, vnímal a chápal stavy kolem nás. Mnohem víc jsem se začal věnovat práci vlastní mysli ve vztahu k mému tělu. Pochopil jsem, že placebo efekt je cesta, která vede k cíli lépe, než léky a operace. Když totiž věříte sami v sebe, dokážete si uvědomovat množství energií kolem nás a pokusíte se obojí skloubit dohromady, můžete se dočkat nečekaných výsledků. Lékařská prognóza mé budoucnosti je pouze zhoršující se stav a nakonec invalidní vozík. A já se rozhodl, že se jen tak nedám.
Určitě jste si všimli, jak často vejde do místnosti zrovna ten člověk, o kterém jste právě hovořili. ¨je celkem jedno, jestli jste ho přivolali vy myšlenkou, nebo jestli jeho blížící se příchod vás donutil o něm mluvit. „O kom se mluvívá, nedaleko bývá.“ Často se také stává, že si na něco pomyslíte a ono se to v zápětí stane. Mozek člověka pracuje nepřetržitě ve všech svých částech, ale dokáže mnohem víc.
Vrátím se k vlastní léčbě. Nechodím o nic lépe, než před pár měsíci, ale už k tomu nepotřebuji tolik léků tlumících bolest. Z 8 tabletek Ibalginu denně jsem na dvou a někdy zapomenu úplně. A takový výsledek mi nepřijde úplně špatný. Proto budu pokračovat a snad i vylepšovat metodu, kterou jsem toho dosáhl. Nyní vám ji v několika bodech popíšu.
  • Jednou denně se v klidu posadím, zavřu oči a soustředím se na co nejdokonalejší uvolnění těla. Uvolňuji jej po částech. Nohy, ruce, trup, krk a hlavu.
  • Potom se snažím napojit na energie kolem nás. „Přijímám energii vesmíru“ opakuji několikrát a soustředím se, abych ji cítil, a vnitřní zrak mířím vzhůru. Po chvilce mám pocit, jako bych měl kolem hlavy obruč, cítím tlak na spáncích a začnou mi cukat víčka. Tlak rychle pomine a cukání také, jen pocit čehosi na hlavě zůstává. Dál přijímám energii, ale tentokrát Země. Vnitřní zrak směřuje dolů a představuji si kořeny statného stromu, kterými do mne proudí síla. Znovu opakuji, co dělám, dokud neucítím brnění nohou. Když jsem přesvědčen, že mé tělo vnímá obě energie, vnitřně hledím před sebe a snažím se dosáhnout toho, abych viděl jasné, bílé světlo.
  • Pak požádám své tělo o odpuštění za to, jak se k němu chovám
  • V tuto chvíli začnu vyslovovat svá přání. Důležité je přesvědčení, se kterým je vyslovujete. Žádné formulace typu “Chtě bych“.  Ale důrazně „CHCI!!!“ „CHCI NASTARTOVAT METABOLICKÉ ZMĚNY VEDOUCÍ K UZDRAVENÍ“, „ CHCI OPRAVIT KLOUBY“ atd. Každý příkaz opakuji nejméně 3x. Nevyslovuji příliš mnoho přání, ale jen tak dvě nejdůležitější. K ostatním se dostanu později.
  • Nakonec přikazuji opět minimálně 3x „TAK SE STAŇ!!!“
 
Celá procedura zabere jen pár minut a nebolí, ani nic nestojí. Stejná přání opakuji denně po dobu 21 dní, což prý je vědecky ověřená doba pro vytvoření nových synapsí v mozku a nastartování automatického procesu. Po uplynutí této doby dál dělám to stejné, jen vyslovuji jiné příkazy. Pro lepší vnímání si na začátku každého cyklu harmonizuji čakry. K tomu mi slouží řízená meditace. Mně vyhovuje tahle konkrétní - https://www.youtube.com/watch?v=ESg4ZudS4Cg.
O svátcích se u mne zastavil na návštěvě můj kamarád MUDr. Tomáš Lebenhart, známý propagátor CELOSTNÍ MEDICÍNY. Vyprávěl jsem mu svůj postup. Poradil mi, že prý snad ještě lepší je představovat si, že požadovaná změna už proběhla. Jako třeba, že je léto následujícího roku, já jsem na zahradě a mám zdravé nohy. Tohle mi zatím nejde, ale časem se k tomu chci dopracovat. Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha. Pamatujte si, že mezi duší a tělem  je jistá součinnost. Myšlenky, kterým se oddáváme, jsou ohromnou silou a mají trvalý vliv. Nejdou jen tak z mysli vypudit, protože zde existuje síla paměti, ve které myšlenka zůstává podvědomě uložena.
 
„Sedím v tichosti a naslouchám tichu svého nitra. Pozorně naslouchám svému tělu a pozoruji obrazy v mé hlavě. Snažím se je zapamatovat abych je později přenesl na papír. Cítím zklidnění, pohodu, bezpečí. Mé ticho promlouvá, má duše mluví.“
 
                                                                  Radek Sedláček, 13.1.2015
 
V době, kdy jsem psal tento příspěvek, jsem se duševně připravoval na další důležitý krok v mém životě. Dával jsem svému tělu příkazy a jednoho dne to přišlo. Byl jsem velmi silný kuřák a nekouřím. Denně dávám tělu instrukce a denně se napojím vědomě na vesmírnou i zemskou energii. Vypadá to velmi nadějně. A mám před sebou další cíle, na kterých pracuji. Potřebuji výrazně snížit váhu. Pokud kuřák přestane s kouřením, většinou ještě přibere. Mně se podařilo za krátkou dobu nekouření zmenšit obvod pasu o 9 cm. Ale v mém případě je z čeho brát. Samozřejmě, že myšlenky k této změně netačí, ale stačí k tomu, abych se donutil k činnostem, které vedou k požadovanému výsledku. Mám ze sebe radost a doufám, že jí trochu přenesu i na vás.
s úsměvem R.S. 13.2.2015
opi.jpg
opika.jpg
opik.jpg
opa.jpg
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one