Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
 
                        ,,RAKOVINA“   PRSU
                                 kauza paní V. S.
                                    18. 6. 2020
Je mi 65 let a minulý rok mi našli 3 bulky v prsu. Na mamografii a sonu. Pak proběhla biopsie, byla pozitivní.  Po biopsii jsem prso hojila 3 týdny. V pondělí jsem si byla pro výsledky biopsie a řekli mi, že v pátek mám nastoupit. Další pondělí je domluvená schůzka lékařů a hned uděláme zákrok. Že je to vážné. V tu chvíli bych si dala uříznout snad všechno, hlavně, abych byla zdravá (naivní myšlenka). Ale když jsem přijela domů, začalo mi to vrtat hlavou a přemýšlela jsem, co  s tím. Druhý den jsem volala p. ing. Bláhové SOS a ona mně objednala do tří dnů. Zjistila, že mám hodně rozšířené tasemnice všechny a všude a další nevítané společníky.      Bylo to v září 2019. Doporučila mi léky. Myslela jsem si, že je hotovo, ale bouličky v prsu byly pořád. Z druhé strany zdravotníci stále volali, že už bude pozdě, že nebude místo apod., abych určitě přijela. Nakonec jsem zjistila, co by mně čekalo: dva roky chemoterapie a pak pět let hormony - v 65 letech! Byla jsem smířená s tím, že umřu, ale chtěla jsem strávit ještě jedny vánoce s rodinou. A tak jsem si dávala nemožné úkoly - každé dva dny jsem upletla 1 čepici, a pak kdo chtěl, tomu jsem ji dala. Upletla a uháčkovala jsem jich do vánoc 90. V listopadu jsem byla na kontrole u p. Hany, našla nové parazity. Opět jsem brala léky. Je to dlouhá pouť. Každý den ráno a večer si masíruji prsa ve směru lymfy několikrát a prohmatávám je. ALE!! před 14 dny jsem si konečně nenahmatala nic…je červen 2020. Vše je OK. Cítím se skvěle. Objednala jsem se k obvodnímu lékaři na poradu. Předpokládám, že na kontrolu prsů půjdu až v září, nebo nepůjdu vůbec?....... Moc děkuji milé paní Haně za pomoc a hlavně stálou podporu během mých těžkých chvil. Ještě jednou velký dík. Věrka S. 
 
Komentář:
První návštěva koncem září 2019. Klientka žije na vesnici, chová slepice, psa nemá, zahrada. V prsou v lymfě 2 slepičí tasemnice, filárie, na nervové soustavě echinokok, tasemnice psí, plasmodia. Druhá návštěva koncem listopadu: Noví hlísti, nové tasemnice, z uzených ryb, z masa. Třetí návštěva začátkem února. V prsou hlísti a vlasovci, celkově prvoci, zbytek mikrofilárií. Od začátku jsme naplánovaly důkladnou masáž prsou před každým lékem. Klientka má nervy ze železa, celé ty měsíce věřila, že na operaci nebude muset a poctivě pracovala. V půli června mi volala, že prsa jsou konečně čistá a nic si tam nenahmatá. Měla velkou radost a prý by mě nejraději zpusinkovala do kuličky. J)
Já se zamýšlím nad tím, kolik je v celé republice ve skutečnosti takových ,,onkologických“ pacientů, kdy se nejedná o rakovinu, ale jen parazitární cysty, které se dají, v porovnání s chemoterapií, odstranit šetrnými antihelmintiky za pár týdnů /no dobře, někdy měsíců/. Ale bez operace, za zlomek nákladů vynaložených na jednoho onkologického pacienta. Ke mně se dostane jen špička ledovce, ale i tak už jsem za svou praxi takových případů měla celou řadu. A že by se to muselo biopsií poznat? Jak vidíte, a mnohokrát to mám v praxi potvrzeno, nepoznají to.
    
Mnoho let kroutím hlavou, jak je možné, že patolog nedokáže rozeznat v mikroskopu parazitární ložiska od zhoubného nádoru. První informaci tohoto typu jsem se dočetl v knize moskevské oční lékařky, pak spíše parazitoložky, prof. Jelisejevové. Dokládala své tvrzení vědeckým výzkumem a mnoha konkrétními kazuistikami. Dost přesvědčivé a děsivé.
Další informace v tomto duchu jsem četl a poslouchal v rozhovorech s našimi terapeutkami, zabývající se biorezonanční diagnostikou, zaměřující se na především na parazity. Např. Ing. Hana Bláhová, Brno nebo Iveta Polly Belušová, Praha. Také jsem mluvil s několika patology ať již přímo či v mailové formě a ptal jsem se (poněkud přidrzle) na možnost této chyby. Dostalo se mi jednoznačné popírající odpovědi s argumentací, že maligní buňka má naprosto typické dělení genetického materiálu, tedy buněčných jadérek.
Na opačné straně jsem zaznamenal rovně důvěryhodnou informaci, že velmi podobně se dělí i paraziti a mají takřka shodná buněčná vývojová stádia, velmi podobná divoce se množícím rakovinovým buňkám. Z těchto informací pro mne plyne závěr, že patolog, který není školen ohledně parazitů (a to rozhodně není!), není schopen tato patologická buněčná dělení rozpoznat. Nemůže onkologický proces porovnat s něčím pro něj neexistujícím! Mé podezření, že mnoho pacientů s parazitárními cystami končí na onkologii a po té umírají posilují nesčetné sdělené nálezy z biorezonancí... Jde o velmi závažnou problematiku a myslím, že jediná cesta, jak vše vyjasnit je navázání spolupráce mezi terapeuty zabývající se biorezonancí, parazitology, patology a onkology. Což je pro mne v tuto chvíli nepředstavitelné. Ale snad přijde brzy čas pro tyto změny...
Le.
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one