Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Je možné vyléčit rakovinu jemnými prostředky?

Ano, odpovídá Američan Vernon Johnston, hvězda internetu a autor knihy My Dance with Cancer (Můj tanec s rakovinou), který si před lety zcela vyléčil rakovinu prostaty, ve stupni IV., metastazující do kostí a s vysokými PSA markery. Léčba trvala jen 11 dní. Jeho stránky: www.phkillscancer.com Když mu lékaři sdělili po testech (biopsii, CT ad.) diagnosu a pozvali jej na další test za 13 dní, řekl si, že to mezi tím zkusí ovlivnit jemnými prostředky, a sice zvýšením pH, neboli zásaditosti, svého těla. Věděl totiž z internetu, že rakovina miluje nízké (kyselé) pH a nesnáší vysoké. Postupoval následovně:

Johnstonův postup v hlavních bodech http://phkillscancer.com/protocol

Začal s jednou čajovou lžičkou sypké jedlé sody (v USA se nazývá baking soda, u nás též soda bicarbona) rozpuštěné ve sklenici vody pokojové teploty (nikoliv zahřívané). Po rozpuštění sody přidal do sklenice ještě čajovou lžičku černé melasy (surový třtinový cukr). A opět dobře promíchal. Video přípravy s jeho komentářem: http://www.youtube.com/watch?v=Yl8Y8I_TsjI Směs rozpuštěné jedlé sody a černé melasy následně vypil. Jedlá soda je zásaditá potravina (nebo potravní doplněk, podle toho, zda se prodává v potravinách nebo v lékárně).

Druhý den udělal to samé. Totéž i třetí a čtvrtý den. Cítil se dobře, a tak si pátý den přidal ještě jednu sklenici. Jednu dopoledne a jednu před spaním. (Později doporučoval rovnou začít dvěma sklenicemi denně.)

Šestý den dal do sklenice 2 čajové lžičky sody a dvě čajové lžičky melasy a bral to dvakrát denně. Více se pozoroval a zjistil, že je mu trošku nevolno od žaludku.

Sedmý den pokračoval stejně, a cítil, říká, jak jeho organizmus začal být okysličován. Je zjištěno, což V J věděl, že vzestup pH v krvi o pouhé setiny stupně pH významně zvyšuje schopnost krve přenášet kyslík. Zároveň mu bylo známo, že rakovinná buňka nesnáší okysličování. Ví se, že nejlépe jí je, když může nerušeně fermentovat cukr s co nejmenším přístupem kyslíku.

Osmý den bral stejnou dávku, 2 lžičky sody a 2 lžičky melasy do sklenice vody 3x za den, první brzy dopoledne a poslední těsně před spaním.

Devátý den stejná dávka 3x denně. Objevil se slabý průjem a lehká slabost. Popisuje, jak dobře se mu dýchalo, cítil z toho jakousi euforii. Více bolela hlava a začal se v noci v posteli potit.

Desátý den - snížil stejnou dávku jen na dvě podání během dne. Hlava bolela většinu dne a potil se k ránu v posteli.

Jedenáctý den byl posledním dnem před lékařskými testy. V noci se potil a měl průjmovou stolici. Bolela hlava. Snížil na 1,5 lžičky sody v jedné dávce s melasou. Jedna dávka. Tím přestal.

Považuje za důležité, aby směs byla vypita vždy 2 hodiny po jídle a dvě hodiny před jídlem, čili mezi jídly, a poslední dávka pozdě večer, aby soda nenarušovala trávení.

Následující den postoupil CT vyšetření a řadu dalších obvyklých testů na onkologii. Byl shledán zdravým, bez jakéhokoliv onkologického nálezu a s PSA v normě (kleslo z 22.3 na 0.1). Od té doby uplynulo více než 5 let a on šíří tuto radostnou zprávu po internetu i ve své knize. Užívá si života, cítí se dobře a je plný energie, napsal knížku o své metodě a svých zkušenostech. Na internetu i v jeho

knize a na jeho stránkách lze nalézt zprávy od jiných lidí, potvrzujících účinky jeho metody, a to v případech nejrůznějších typů rakoviny. Na jeho stránkách www.phkillscancer.com je možné si objednat anglické vydání jeho knihy.

Johnston píše, že černou melasu lze nahradit javorovým sirupem. Je důležité si povšimnout, že V J snížil dávku v okamžiku, kdy měl dojem, že detoxikační příznaky, způsobené patrně zvýšeným vylučováním hynoucích rakovinných buněk, začínají více obtěžovat, a tím mohl regulovat průběh těchto příznaků. VJ zdůrazňuje, že poté, co překonal rakovinu, striktně dodržoval pH dietu s převahou alkalických potravin, hlavně zeleniny. Občas dál bral sodu s melasou, podle aktuálního pH sliny. Říká, že pH sliny se má pohybovat po absolvování kůry mezi 7,1 a 7,4. Během své kůry se ovšem cíleně dostal až přes 8 pH ve slině poslední 4 dny, což měřil lakmusovými papírky. VJ také připomíná, že se nemá jíst nebo pít jiný cukr, než právě jen ten v melase se sodou podle protokolu.

Toto byly hlavní body Johnstonovy metody, jak ji autor zveřejnil. Říká se jí Johnstonův protokol. Mimo to existuje i "zjemnělá" verze, kolující mezi českými léčiteli:

2 - 3 x denně rozpustit ve sklenici nezahřívané vody z kohoutku nebo z lahve jednu čajovou lžičku (asi 2 g) jedlé sody (na jejím obalu bývá někdy napsáno "k přípravě nápojů") nebo doplňku stravy soda bicarbona , pak osladit jednou čajovou lžičkou černé melasy nebo javorového sirupu a vypít vždy s prázdným žaludkem: dvě hodiny po jídle a hodinu před jídlem, nebo vzít před spaním. Za týden až 14 dní již jen 1x denně nebo skončit, dle situace. Mimo to nejíst žádný cukr a slazené produkty.

Rakovinné buňky mají rády cukr, ale jak to vypadá, škodí jim zásaditá soda. Přejme jim dobrou chuť.

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one