Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4282 | 87%)
Ne (298 | 6%)

Je možné vyléčit rakovinu jemnými prostředky?

Ano, odpovídá Američan Vernon Johnston, hvězda internetu a autor knihy My Dance with Cancer (Můj tanec s rakovinou), který si před lety zcela vyléčil rakovinu prostaty, ve stupni IV., metastazující do kostí a s vysokými PSA markery. Léčba trvala jen 11 dní. Jeho stránky: www.phkillscancer.com Když mu lékaři sdělili po testech (biopsii, CT ad.) diagnosu a pozvali jej na další test za 13 dní, řekl si, že to mezi tím zkusí ovlivnit jemnými prostředky, a sice zvýšením pH, neboli zásaditosti, svého těla. Věděl totiž z internetu, že rakovina miluje nízké (kyselé) pH a nesnáší vysoké. Postupoval následovně:

Johnstonův postup v hlavních bodech http://phkillscancer.com/protocol

Začal s jednou čajovou lžičkou sypké jedlé sody (v USA se nazývá baking soda, u nás též soda bicarbona) rozpuštěné ve sklenici vody pokojové teploty (nikoliv zahřívané). Po rozpuštění sody přidal do sklenice ještě čajovou lžičku černé melasy (surový třtinový cukr). A opět dobře promíchal. Video přípravy s jeho komentářem: http://www.youtube.com/watch?v=Yl8Y8I_TsjI Směs rozpuštěné jedlé sody a černé melasy následně vypil. Jedlá soda je zásaditá potravina (nebo potravní doplněk, podle toho, zda se prodává v potravinách nebo v lékárně).

Druhý den udělal to samé. Totéž i třetí a čtvrtý den. Cítil se dobře, a tak si pátý den přidal ještě jednu sklenici. Jednu dopoledne a jednu před spaním. (Později doporučoval rovnou začít dvěma sklenicemi denně.)

Šestý den dal do sklenice 2 čajové lžičky sody a dvě čajové lžičky melasy a bral to dvakrát denně. Více se pozoroval a zjistil, že je mu trošku nevolno od žaludku.

Sedmý den pokračoval stejně, a cítil, říká, jak jeho organizmus začal být okysličován. Je zjištěno, což V J věděl, že vzestup pH v krvi o pouhé setiny stupně pH významně zvyšuje schopnost krve přenášet kyslík. Zároveň mu bylo známo, že rakovinná buňka nesnáší okysličování. Ví se, že nejlépe jí je, když může nerušeně fermentovat cukr s co nejmenším přístupem kyslíku.

Osmý den bral stejnou dávku, 2 lžičky sody a 2 lžičky melasy do sklenice vody 3x za den, první brzy dopoledne a poslední těsně před spaním.

Devátý den stejná dávka 3x denně. Objevil se slabý průjem a lehká slabost. Popisuje, jak dobře se mu dýchalo, cítil z toho jakousi euforii. Více bolela hlava a začal se v noci v posteli potit.

Desátý den - snížil stejnou dávku jen na dvě podání během dne. Hlava bolela většinu dne a potil se k ránu v posteli.

Jedenáctý den byl posledním dnem před lékařskými testy. V noci se potil a měl průjmovou stolici. Bolela hlava. Snížil na 1,5 lžičky sody v jedné dávce s melasou. Jedna dávka. Tím přestal.

Považuje za důležité, aby směs byla vypita vždy 2 hodiny po jídle a dvě hodiny před jídlem, čili mezi jídly, a poslední dávka pozdě večer, aby soda nenarušovala trávení.

Následující den postoupil CT vyšetření a řadu dalších obvyklých testů na onkologii. Byl shledán zdravým, bez jakéhokoliv onkologického nálezu a s PSA v normě (kleslo z 22.3 na 0.1). Od té doby uplynulo více než 5 let a on šíří tuto radostnou zprávu po internetu i ve své knize. Užívá si života, cítí se dobře a je plný energie, napsal knížku o své metodě a svých zkušenostech. Na internetu i v jeho

knize a na jeho stránkách lze nalézt zprávy od jiných lidí, potvrzujících účinky jeho metody, a to v případech nejrůznějších typů rakoviny. Na jeho stránkách www.phkillscancer.com je možné si objednat anglické vydání jeho knihy.

Johnston píše, že černou melasu lze nahradit javorovým sirupem. Je důležité si povšimnout, že V J snížil dávku v okamžiku, kdy měl dojem, že detoxikační příznaky, způsobené patrně zvýšeným vylučováním hynoucích rakovinných buněk, začínají více obtěžovat, a tím mohl regulovat průběh těchto příznaků. VJ zdůrazňuje, že poté, co překonal rakovinu, striktně dodržoval pH dietu s převahou alkalických potravin, hlavně zeleniny. Občas dál bral sodu s melasou, podle aktuálního pH sliny. Říká, že pH sliny se má pohybovat po absolvování kůry mezi 7,1 a 7,4. Během své kůry se ovšem cíleně dostal až přes 8 pH ve slině poslední 4 dny, což měřil lakmusovými papírky. VJ také připomíná, že se nemá jíst nebo pít jiný cukr, než právě jen ten v melase se sodou podle protokolu.

Toto byly hlavní body Johnstonovy metody, jak ji autor zveřejnil. Říká se jí Johnstonův protokol. Mimo to existuje i "zjemnělá" verze, kolující mezi českými léčiteli:

2 - 3 x denně rozpustit ve sklenici nezahřívané vody z kohoutku nebo z lahve jednu čajovou lžičku (asi 2 g) jedlé sody (na jejím obalu bývá někdy napsáno "k přípravě nápojů") nebo doplňku stravy soda bicarbona , pak osladit jednou čajovou lžičkou černé melasy nebo javorového sirupu a vypít vždy s prázdným žaludkem: dvě hodiny po jídle a hodinu před jídlem, nebo vzít před spaním. Za týden až 14 dní již jen 1x denně nebo skončit, dle situace. Mimo to nejíst žádný cukr a slazené produkty.

Rakovinné buňky mají rády cukr, ale jak to vypadá, škodí jim zásaditá soda. Přejme jim dobrou chuť.

Obrázek týdne
IMG_5430.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one