Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Holograficky vesmír aneb jsme sami sobě projekcí?

VSE28f2b8_hologram.jpg
Film sice udělali vědci, ale pro vědu je nepřijatelný …
Ti co vibrují na úrovni 1 a 2. čakry, ať to raději neotevírají vůbec. Mohli by si ublížit …

 
20 nebo 21 června 2016 má dorazit třetí vlna světla pramenící z galaktického centrálního slunce, čili z naší 12té čakry, tzn. z naší 12té úrovně vědomí našeho multidimenzionálního projevu existence.

 Této energii je třeba se otevřít a absorbovat ji do sebe co nejvíce, neboť v sobě obsahuje naši 12tou úroveň vědomí, tzn. souhrn moudrostí všech galaxií.

 Čím více ji do sebe nasajete, tím méně budete vázáni na tento svět, čili na tuto úroveň vědomí a tím více budete schopni dělat všemožné zdánlivé nemožnosti.
Tato vlna světla má být mnohem intenzivnější než ty předešlé, takže u některých jedinců dojde k okamžité transmutaci hmotného těla z báze uhlíku 666 na tělo v podobě zkrystalizovaného světla, což je tělo na bázi mono-atomického uhlíku 7. Tato trans-mutace hmotné striktury z uhlíku 666 na uhlík 7 jim umožňuje se promítnou na Zemi která je již v projevu 5.D. Většina se ovšem sem hned zase vrátí, z důvodu že chtějí pomáhat opozdilcům, aby se mohli do 5.D promítnou též.

 

Úzce související články:
* Tajemství uhlíku 7. Uvedeno ZDE.
* Co nás čeká v páté dimenzi..... Uvedeno ZDE.
* Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. Uvedeno ZDE.
* Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde. Uvedeno 
ZDE.
* HVĚZDNÉ sdělení. Uvedeno 
ZDE.
* Jak, čím a z čeho jsou tvořeny světy páté a vyšších dimenzí, čili světy, které jsou tvořeny z energie vědomí - světla. Uvedeno ZDE.
* Jak si v páté dimenzi každý tvoří svůj vlastní svět a jeho reality - ZDE.
* Nastává transformace a vzestup hmotné struktury do projevu tekutých světelných krystalů, čili z naší planety (a všeho co na ní a uvnitř ní je) se stává hvězda. Uvedeno 
ZDE.


 

* Návrat do jednoty, naprosté svobody a harmonie, čili opravdové lásky - ZDE.
Rok 2016 je rokem dokončení cyklů, čištění a transmutace a rok 2017 má být rokem tvoření nového světa.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Když je slunce - Jang a měsíc - Jin v zákrytu, tak se dostáváme do nulového bodu - času, bezčasovosti, která nejenže ruší lineární běh času, ale umožňuje i všemožné zázraky. Jelikož při letošním slunovratu bude po 68 letech opět úplněk a k tomu ještě budeme prozářeni světlem - vědomí pramenícím  z galaktického středu, proto je možné v tento moment mnohem snadněji zhmotňovat své představy. Takže pokud chcete své osobní vědomí ukotvit v bezčasovosti, čili v úrovni vědomí které je nad 4.D a tímto ukotvením pomoci všemu a všem dostat se též do bezčasovosti (čili do úrovně vědomí a existencí, ve které se sbíhají všechny světy a j ejich reality do jednoho nekonečného tady a teď), tak si to přejte a představujte si to jako již TEĎ existující skutečnost.


 
Dle tohoto videa: Language of Light DNA Activation with Jamye Price - June 2016 Here (I am open to resetting back to my divine blueprint.)
Máme denně meditovat/relaxovat pokud možno aspoň 5 minut a přitom žádat toto: Jsem otevřen/á k resetování (transformaci - trans-mutaci a návratu) zpět do svého božského projektu (svého světelného těla a jeho nekonečných schopností).
Je dobré si přitom představovat, že se naše/Vaše tělo mění z báze uhlíku 666  na bázi světelných krystalů, čili zkrystalizovaného světla (obsahující 12 vláken DNA), které je nezávislé na hmotě čase a prostoru a proto se může kdykoliv odhmotňovat, teleportovat a kdekoliv opět zhmotňovat a to klidně i do mnoha nejrůznějších projevů existencí současně. Uvědomte si, že jsme především vědomí, čili živé tvořivé světlo a že naprosto vše v existenci byla nejdříve pouhá mentální, čili vnitřn& iacute; - duchovní představa, která se uznáním za osobní pravdu stává osobní realitou. Úzce související článek: Proč věřit pouze svému nej-vyššímu JÁ, čili kosmickému vše-Vědomí, nebo-li Boží podstatě a jak se na ni napojit Uvedeno ZDE.
* Jak přivádět své představy a přání do hmotného projevu existence, aneb jak si začít tvořit ráj na zemi, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít. Uvedeno ZDE.
* Z čeho a jakým způsobem jsou stvořeny veškeré vně projevené světy, čili veškerá tzv. hmota prostor a čas v něm plynoucí Uvedeno 
ZDE.
* Jak se nenechat nikým a ničím rozhodit a stát se sebe-vědomým, emocionálně vyrovnaným tvůrcem a pánem své reality i svého osudu Uvedeno 
ZDE.
 Čemu u-věříte, to tvoříte a naopak, čemu přestáváte věřit, to rozebíráte, odbouráváte a ODSTRAŇUJETE!
Naučte se odmítat a říkat NE všem a všemu co si nepřejete!!!
* My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je - existuje. Uvedeno 
ZDE.
* Vy jste tvůrci Nové Doby! Uvedeno 
ZDE.
* Jak, čím a z čeho jsou tvořeny světy páté a vyšších dimenzí, čili světy, které jsou tvořeny z energie vědomí - světla. Uvedeno 
ZDE.
 
K odhalení/zveřejnění (disclosure) by dle níže uvedeného videa mělo dojít 8.7.2016. Na toto datum se máme zaměřit a ve své představě si vizualizovat - představovat, že k v tento den k odhalení/zveřejnění všeho zatajovaného skutečně už dochází.  Rok 2016 je rokem dokončení cyklů, čištění a transmutace a rok 2017 má být rokem tvoření nového světa.
Z čeho a jakým způsobem jsou stvořeny veškeré vně projevené světy, čili veškerá tzv. hmota prostor a čas v něm plynoucí Uvedeno ZDE. * Uplatněme fenomén sté opice a pojďme společně zharmonizovat nejen tuto planetu, ale všechny a všechno co na ní a uvnitř ní existuje. ZDE. * Sen, který žijete, tvoříte vy! NOVÝ SEN - Nebe na Zemi (CZ titulky)
VÝZVA, připojte se ke kolektivní tvořivé vizualizaci, ve které pomáháme naší planetě a jejím obyvatelům do páté, pozitivně polarizované dimenze. Uvedeno ZDE.
* Kundalini Rising, Part 6: Ajna, the Third-eye Chakra - 
Here.
* The Secret Hidden from Mankind Mind Science Kept Hidden Documentary (excellent video) + related articles and videos - 
Here.
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one