Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Jak je vidět, situace se vyvíjí velice hekticky a my vlastně stále ani nevíme, jak se jmenujeme a jaké máme cíle. Také vidíme, že se nás nikdo neptá a vakcinologové podporovaní silnými farmafirmami si to rozhodnou podle svého. Pokud bychom chtěli podat žalobu a pan dr. Vavrečka to má dobře promyšlené, mělo by to sílu pokud by za tím byla silná skupina ( s podporou těch tisíců podpisů na petici) a kdyby do toho vstoupili i odbornící právníci, aby to bylo skutečně profesionální. Krom toho by se to co nejdříve (!!!) mělo objevit v denících a časopisech, mělo by se to poslat v&scaro n;ude a nechat na nich, kdo to otiskne a kdo ne, což by také o něčem vypovídalo.

K podivu nad tím, že u nás zatím nikdo nepodal žalobu za poškození očkováním – podívejte se, kolik se u nás hlásí NÚ! 57 za rok a to ještě dost podivně. Kromě toho pediatři zpravidla neuznávají za NÚ to, o čem se píše v příbalovém letáku.

Jaké má která z 9 povinných vakcín NÚ, je zdokumentované ve světové literatuře, ale rodiče to nevědí. Už s panem ing. Mariánem Fillo jsme při jeho posledním pobytu v Praze uvažovali o tom, že by bylo dobré udělat elektronickou příručku pro rodiče (ta by nevyžadovala žádné finanční náklady, šířila by se jistě jako ta petice). Já jsem slíbila, že bych zkusila domluvit s mým nakladatelem a částečně bych zasponzorovala vydání tištěné knížečky pro rodiče, my jsme měli takovou maličkou propagační brožurku při vydání Varovných signálů očkov&a acute;ní. Dovoluji si to přiložit na ukázku a když bychom tam dali jmenovitě popis NÚ hexy  a dalších povinných vakcín plus otázky ošetřujícímu lékaři (!), potom 2 stránky právnických regulí, tak bychom to mohli dát rychle dohromady a vydat pod názvem našeho Sdružení na ochranu očkovaných (to je spíš jako pokus o vtipné pojmenování)… Samozřejmě, že si to můžu vydat sama a každý z nás si může jet po svém jako individuum, mně vakcinologové posměšně nazývají ikonou odmítačů očkování a tak bych si to mohla dovolit.

V knížce VSO máme tabulku se složením antigenů a přídatných látek hexavakcíny a k tomu doporučených vakcín ve stejnou dobu. My můžeme v současné době důrazně varovat před doporučeným očkováním, na což nám zcela neuvěřitelně a dost nepochopitelně nahráli vakcinologické jedničky – prof. Prymula a doc. Chlíbek svými prezentacemi na vakcinologických dnech – proč neočkovat proti pneumokokům (!).

Já v současné době vidím jako reálné mobilizovat rodiče k hlášení NÚ, hlásit zejména encefalitický pláč a poruchy hybnosti, hypotonie a ztrátu toho, co už dítě umělo a potom stále zůstává proti rozumu ta hepatitida B. proti tomu jsou naprosto zřejmé námitky a logické argumenty a není třeba nic zkoumat a na nic čekat (viz VSO).

Mobilizovat rodiče, aby odmítali očkování za nevyhovujícíh podmínek a využili každou příčinu. Nevím, jestli je nutné propírat, co řekl který vakcinolog za nesmysl nebo čím nás urazil ( o tom bych mohla napsat knihu) a jak mi napsal doc. Maďar, přestal si se mnou korespondovat (sice poté, kdy mi napsal, že bych zasloužila proplesknout a chtěl odebrat akreditaci agentuře, kde občas přenáším)) ale hlavním argumentem bylo, že bych jeho slova mohla použít ve svých knížkách! Víme, kdo je v současné době hlavním dovozcem vakcín, že?

Já jsem ještě neviděla a neslyšela ty dnešní pořady, ale jsem si jistá, že budou klíčovými katalyzátory, které by měly urychlit vznik nového seskupení, kde se nebudeme dohadovat, kdo smí a kdo nesmí být v expertní skupině, dost dobře nechápu, pro koho máme překládat články, jak to bude s webovými stránkami, jak budeme získávat alespoň nezbytné finance na provoz atd.

 

S pozdravem všem

Prof. Anna Strunecká

www.rizikaockovani.cz

 

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one