Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Od: Tereza

 

Dobrý den paní Bláhová,
posílám slíbené:
K paní Bláhové mě dovedlo hledání řešení mého gynekologického problému. V březnu 2018 mi byly objeveny dvě cysty, na jednom vaječníku o průměru 5,5 cm, na druhém 2,5 cm. Vyrostly v podstatě skoro přes noc – za týden od poslední prohlídky. Můj gynekolog byl velice vyděšen a poslal mě do Motola, kde mně doporučili chvíli počkat, a pak se objednat na laparoskopii s tím, že se neví, "kolik" mi tam toho nechají, a doporučili vaječníky "vyndat". No, řekla bych – lékařská klasika. :-) Vzhledem k tomu, že ještě nemám děti, a děti chci, tato varianta nepřipadala v úvahu. Po dalších dvou týdnech cysty ještě vyrostly, a ta menší dohnala ve velikosti tu větší (cca 6cm). Jelikož operace pro mně  nebyla řešením, začala jsem pátrat po jiných, alternativních možnostech léčby. Zkusila jsem akupunkturu, detox, různé byliny, vitamíny, hladovku, nic nepomohlo. V tuto dobu jsem také začala googlovat i jiné než hormonální příčiny vzniku cyst, a spojila jsem se s paní Bláhovou, která ale bohužel v tuto dobu neměla čas . Odkázala mě na paní v Praze, o které věděla, že také pracuje se Salvií, a testuje na parazity. Bohužel ale netušila, jak pracuje, což samozřejmě ani nemohla vědět, ale chtěla mi upřímně pomoci kontaktem na poradce v místě bydliště.  Začala jsem tedy léčbu u doporučené paní Lenky J., která ale spoustu zanedbala, a vlastně jsem u ní ztratila pět měsíců svého času. Můj zdravotní stav se nezlepšoval. S touto informací jsem pak zavolala paní Bláhové, která mě pak záhy objednala na nejbližší možný termín. Po této návštěvě a doporučení léčby se vše začalo ubírat tím správným směrem. Po vytestování se zjistila příčina vznikucyst a byla indikována antiparazitika. Moje léčba zahrnovala i protiprvokovou léčbu a bylo mi toho vytestováno opravdu dost – prostě kompletní zamoření. :-) Po skoro třech a půl měsích užívání léků, procedur a MMS, které jsem svědomitě dodržovala, jsem přišla na domluvenou kontrolu. A světe div se – cysty byly pryč! Ze zamořeného člověka se stal zdravý jedinec. Ten samý den, ještě před návštěvou paní Bláhové, mi můj gynekolog na základě ultrazvuku oznámil, že tam opravdu žádné cysty nejsou. Zmizely! Neměla jsem ale potřebu vysvětlovat proč ... Takže došlo  k potvrzení účinnosti této metody i klasickou medicínou.
 
Moje doporučení je vyhnout se řezníkům, kteří řeší skoro každou cystu operací, protože to prostě jinak neumí, a dát šanci i jiným metodám. V mém případě mi antiparazitární léčba zachránila vaječníky, (a mnohem víc), a já jsem paní Bláhové nesmírně vděčná. Našemu zdravotnictví by prospěli odborníci, kteří dokáží opravdu identifikovat jádro problému a navrhnout úspěšné řešení,  nejen aplikovat jedinou limitující metodu "vykuchání", která daný problém bohužel většinou nevyřeší. 
Děkuji, paní Hano!
Tereza
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one