Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4036 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Pane doktore, mám na cestě Medorrhinum 200 z lékárny v Klatovech. Opravdu stačí synovi 3 kuličky 1x měsíčně? Rozumím tomu dobře? Jedná se o dotaz z 31.3. Děkuji moc. Sobě jsem si koupila Siliceu 15, mám skoro 6 let tonsilitidu, tedy mraky čepů v mandlích. Každý třetí den vymačkávám. Pomůže to?

Ano, synovi dávku 1x za měsíc, celkem 3x. Silicea 15 není vhodná. Silicea 5 3xdenně a hlavně Mercurius solubilis 15 3x denně. Sil stačí 1 tubička a Mer. 3.

Dobrý den, dcera bude za pár týdnů maturovat, pečlivě se připravuje a ve škole má dobré výsledky, ale je pod psychickým tlakem z toho divadla kolem státních maturit, ani učitelé sami pořádně neví, jak to vlastně bude. Dalo by se toto napětí zmírnit homeopatiky? Děkuji za odpověď.

Na tuto situaci je vhodné použít hom. lék Argentum nitricum 15 CH denně 3 kuličky.

Dobrý den, mám dotaz, na diskuzi jsem se dočetla následující rady k pití teplé vody: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=9&t=245. Hlavně mě vyděsil tento odstavec : Každá mince má dvě strany a každá potravina má své dobré i špatné vlastnosti, zelený čaj nevyjímaje. Jeho nesporně dobrou vlastností, je vysoký obsah antioxidantů, ale pít ho horký, respektive destrukturalizovaný, má zase svá negativa a v konečném důsledku sice hodně piji, ale jsem stále dehydrovaný. Dobrý postup je, čaj si běžným způsobem připravit, pak zmrazit a pít ho až po rozmrazení, případně ve velice koncentrovaném, malém množství, čajového výluhu, rozpustit několik ledových kostek, nejlépe z destilované, nebo osmotické vody. Takto upravený "ledový čaj", již záporné vlastnosti prakticky nemá, ale takto ho opravdu pije málo kdo. Zamyslete se však nad tím, zda se náš dávný předek, mohl vůbec někdy za svůj život dostat k teplé, či dokonce horké vodě. Dojdete snadno k závěru, že nikoliv, naše genetická informace tedy s pitím takové vody prostě nepočítá a naše tělo si s ní poradit neumí. Je to pro něj opravdu hrubé násilí a orgány tím velice trpí. Vypití teplé vody na lačný žaludek, Vám ten žaludek spolehlivě po nějaké době zničí. Trávení to spíše narušuje a domnívám se, že jste spíše měla na mysli stav vyvolání defekace, což s trávením nemá mnoho společného. Toto Vám vyvolá i větší množství jakékoliv čerstvé šťávy, nejlepší je jablečná. Prosím Vás, jaký máte na to názor?

Stará moudrost, ať již z Číny, Indie, či odjinud jasně říká, že pití teplé vody je zdravé. Problém byl spíše, kde vzít vychlazenou vodu. Nebyly ledničky. Oheň a slunko k dispozici bylo...Vaše obavy jsou opravdu zbytečné. Upokojte se a klidně popíjejte zelený čaj i teplou vodu.

Dobry den, přečetla jsem Vaši knihu a moc se mi líbila. Víceméně jsem "zdravá", ale chtěla bych preventivně podstoupit detoxikaci. Hlavně na parazity, plísně atd. Můžete mi prosím poradit něco obecně? Dekuji.

Tedy obecně autopatii s povařenou prodýchnutou vodou.. viz www.autopatie.cz a k tomu možno tradiční čínskou směs Stín brokátového závoje a na parazity je dobrá tinktura z amerického ořešáku. Ale chce to odborné vedení... Další možností je Zapper nebo MMS. Opět pod přísným odborným dozorem.

Dobrý den, pane doktore, léčíte mne s Lupusem a s ca prsu, nakonec jsem kývla na užívání Tamoxifenu.Vy jste mi předepsal guna flam, guna matrix, guna male a tnf 4ch, které z těchto přípravků mám kvůli dodávaným látkám vynechat, aby se účinky nekřížily?Odhaduji guna male, ale chtěla bych to slyšet od Vás. Děkuji moc za odpověď.

Můžete užívat všechny. Tamoxifen není hormonální lék, je to tvrdá chemie.

Mně byl prezentován jako hormonální přípravek, který potlačí nadměrnou produkci estrogenu, četla jsem nežádoucí účinky, je to děsivé

No, ten potlačí úplně vše, hlavně imunitu.

Pane doktore, prosím vás!! Synovi je skoro dvanáct, má obrovské problémy ve škole. Cíleně a negativně provokuje učitele, hlavně slovně. Kouše a zašubává si nehty, prokřupává klouby ńa rukou, šmatlá se na nohách, šťourá se v nose, dělá deset věcí najednou. Bylo by něco na zklidnění? Jsme k vám objednaní na červenec, už teď má ředitelskou důtku. Jinak je dosti inteligentní /i podle učitelů/, ale takhle si se-e do bot. Pramení to asi i z negativní atmosféry v rodině, prostě nefunkční manželství, otec není pro něho osobnost. Děkuji předem za odpověď.

Asi mu pomůže homeopatická nosoda Medorrhinum 200. Tu ale neseženete... Můžou vám ji poslat z klatovské lékárny U Retexu. Tel. 733 712 026, Dr. Hrdinová. Vzal by 3 kuličky 1x za měsíc.

Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one