Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4034 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Dobrý večer, pane doktore. Ráda bych se již nyní zeptala, jak mohu homeopatiky připravit syna na pylovou sezónu a jaká pak podávat během sezóny. Byla mu zjištěna alergie na trávy, nejvíce potíží (rýma, kýchání, zánět spojivek, občas vyrážka) mívá v květnu a červnu

Dávejte homeopatikum Pollens 15 2x3 kuličky a Histamine 15 2x 3 kul. Také je dobrá hom. směs GUNA Alergy treat 3x10 kapek.

Je mi 63 let a od 26 let mě pronásleduje "Syndrom neklidných nohou" a to velmi drsně. Zatím vše bylo víceméně neúspěšné.

Tak zkuste si brát homeopatický lék ZINCUM METALLICUM 15 CH 3 kuličky večer. Kdyby to nestačilo Tak tentýž lék v síle 30 CH. Velmi dobře pomáhá zlidňovat nohy. Ještě možno zkusit ZINCUM VALERIANUM ve stejné síle. U někoho zabírá spíše. A zkuste si uvědomit, před čím chcete utéci.

Pane doktore, prosím vás, pokud provádím shank prakshalanu, kolik té slané vody mám vypít za to dopoledne. Stačí litr celkově nebo litr před každou další sérií cviků? Když jsem ráno začala, lítala jsem okamžitě. Najednou to nejde. Kde může být chyba?

Vody můžete pít kolik udržíte v žaludku. Musí být dostatečně slaná. Jako mořská voda. Pokud z vás odchází již jen voda, není třeba dál pokračovat.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co si myslíte o tomto: přestali jsme používat prášek na praní a aviváž, zakoupili mýdlové ořechy a pereme jen v nich. Byli jsme překvapeni, že to také jde, a přitom ekologicky. Nastal však problém: dostáváme denně několik desítek elektrických ran, od všeho možného, nejvíc zvířat (kočky, pes). Největší a nejvíce ran dostávám já, a to např. i 50-60 denně. Myslíte si, že to je nějak zdraví nebezpečné?

No, to mi není zcala jasné, jak to souvisí se změnou pracích prostředků. Ale z principu to není nic špatného. Mění se vaše elektrické pole...mělo by to za čas přestat. Nic bych neřešil

Dobrý den pane doktore, máte nějakou zkušenost s přístrojem Zapper a s koloidním stříbrem?

Ano. Zapper je ekologická forma antibiotika. Může při správném nastavení a dostatečně dlouhodobé aplikaci, většinou několik týdnů, denně, odstranit z těla infekci všeho druhu mimo parazitů. Mnohem elegantnější metoda je však autopatie - viz www.autopatie.cz. Koloidní stříbro pomáhá odvádět z těla infekční ložiska na elektromagnetickém principu. Je to vhodný doplněk.

Dobrý den pane doktore,mám kobylu pracující v lese, které momentálně léčíme zánět šlachy na zadní noze hleznového kloubu. Chtěl jsem se zeptat na léčbu homeopatiky, pokud je to možné.Kobyla váží kolem 700kg.

Dávejte jí roztok Arnica 15, Belladona 9 a Ruta 9 5x denně do úst.

Mám 2 dotazy. Na základě vaší rady jsem si objednala 3 homeopatické léky. Můj dotaz je, zda je mohu brát najednou nebo v nějakém časovém odstupu od sebe? Je to Guna Matrix, Fam a Arthro. Druhý dotaz: máte zkušensti s léčbou rakoviny? Děkuji.

Za prvé: Berte vše dohromady do čisté vody nakapejte 3x20 kapek a vypijte před snídaní a večeří cca 20 minut. Za druhé:Mám!

Moje dvouletá dcerka trpí opakované laryngitidou s častým nočním dušením. Momentálně situaci řešíme podáním 15 kapek Fenistilu. Přiznávám, že každý večer uléhám se strachem, že laryngitida zase zaútočí (ano, četla jsem kapitolu Vaší knihy "Nebojícné matky vpřed!" a souhlasím s ní všemi deseti, leč strach mne přesto paralyzuje). Dceru stále kojím, takže si kladu i otázku, zda jí "něco špatného" v tomto věku nepředávám mateřským mlékem, ačkoliv jsem přesvědčená, že mateřské mléko je ta nejlepší volba pro dítě a dává dceři i mě neopakovatelný pocit blízkosti. Lze situaci řešit homeopatickou cestou?

Na akutní laryngitidy mi nejlépe zabírá Hepar Sulphur 15, Cuprum metallicum 9 společně udělat roztok a po lžičkách po cca půl hodině podávat do úlevy. Při samém počátku, který je dramatický a vede k dušení se mi osvědčuje Manganum aceticum CH 9 ve vodě á 10 minut. Ale skutečně hlavní léčivou energií je VÁŠ klid a důvěra v uzdravení.

Bohužel mi byli teď nedávno zjištěny problémy se sníženou funkcí štítné žlázy a mám začít užívat léky Euthyrox. Endokrinolog mi řekl, že už to bude doživotně-což se mi značně příčí. Proto chci požádat o radu - nelze to léčit homeopatiky? Začala jsem jíst mořskou řasu KELP, ale nevím jestli je to dostatečné. Děkuji za radu.

Není to dostatečné. Je třeba se detoxikovat, opravit imunitu, aby nenapadala vaši št. žl. a změnit myšlení. To nemohu dělat bez vyšetření. Nejčastěji dávám homeopatiku Spongia tosta CH 15

Dobrý den, mám již delší dobu problém s hemeroidy a po 10ti balení masti Factu, která mi nepomáhá, bych chtěl zkusit něco jiného. Poradíte mi prosím, zda na to existují nějaká homeopatika? Děkuji.

Sulphur 15 3 kuličky ráno, Nux vomica 15 3 kuličky večer. A Avenoc krem.

Dobrý den pane doktore, právě jsem dočetla vaši knihu a moc se mi líbila. Ráda bych se k vám objednala, ale jsem z Brna a bude to asi dosti obtížné. Mám velké problémy s pískáním v uších. Poradíte? Přeji jen vše dobré, hodně sil a pohody.

Pískání v uších jsem ještě nikdy nevyléčil. Zkuste pana Tomka v Brně.

Mám revmatoidní artritidu a trpím velkými bolestmi.

Berte zatím GUNA Matrix, GUNA Flam a GUNA Arthro ode všeho 2x20 kapek do vody a vypít před snídaní a večeří tak 15-20 minut. Tyto léky nejsou běžně dostupné.

Prosím, jestli můžeme podávat 2 a půl letým vnučkám Oscillococcinum a v jakém dávkování při začínající chřipce a nebo jako prevence.

Může 1x týdně půl tubičky v prevenci. V léčbě akutního stavu 3x denně.

Docela by mne zajímal názor pana doktora Lebenharta na injekční podávání vakcín při desenzibilizaci na alergie (např. roztoče aj.), zda je to správné, když je to, alespoň u mne docela účinné a bez injekcí bych byla zoufalá a musela užívat např. Xyzal apod.

Desenzibilizační injekce uzdraví málo kdy. Jem přechodně zlepší a ne vždy. Na to bych moc nevsázel.

Dobrý večer pane doktore, chtěla jsem Vám poděkovat. Před pěti lety jste mi hodně pomohl při léčbě chron. zánětu moč.cest (léčba u urologa trvala rok-jen ANTB-bez úspěchu) a mému synovi jste pomohl vyléčit opak.laryngitýdy , od té doby nedám na homeopatika a přírodní léčbu dopustit. Chtěla jsem se zeptat, jestli jde touto léčbou vyléčit alopecii aretu, manžel má ložisko ve vlasech a vousech, lékařka nám řekla , že léčba žádná známá není, jen kortikoidy..atd. Pomohla by homeopatika?

Musím jej vyšetřt, abych zjistl příčinu. Většinou jde o vyhaslou esenci ledvin..dávám homeopatika a fytominerály..

Dobrý den, náhodou jsem narazila na Vaše stránky a dočetla jsem se zde, že při nachlazení-zahlenění doporučujete vysadit mléčné výrobky. Platí to prosím i pro dítě ve věku 14-ti měsíců? Denně vypije 500 ml mléka.

Ano, to platí absolutně. Kravské mléko je velmi škodlivé, zakyseluje, kvasí ve střevu a zahleňuje sliznice, podporuje infekci.

Vážený pane doktore, chtěla bych se zeptat, jestli je nějaká šance pomoci alternativní léčbou. Lékař doporučil operaci, ale nejprve bych chtěla zkusit něco jiného. Mému synovi byla zjištěna varikokela vlevo, testes oboustranné norm., vlevo v šourku jedna prostornější céva až vzadu za varletem provazec semenný je norm. Děkuji.

Zkuste homeopatický lék Calcarea fluorica 9 CH 2x3 kuličky, 3 balení.Pokud nebudete po této době pozorovat zlepšení, nechť urolog koná. Pokud ano, pokračovat.Držím palce. Jde o vyhnutí se narkoze, operace sama je prkotina...

Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one