Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4036 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Dotazy z přednášky MUDr. Tomáše Lebenharta 27.5.215, Plzeň

1, Bolesti v kříži, nejvíce při sezení, křeče do hýždí a nohou. Nemohu sedět. Děkuji. 2471@seznam.cz
 
Le: Zkuste homeopatikum Amonium muriaticum 9 – 3x3 kuličky.
 
2, Lze 3 týdny před operací lymfatických uzlin užívat byliny – čaje? Co mohu udělat ještě jiného než čekat, zda se potvrdí rakovina, tularemie nebo TBC. Krevní testy neproběhnou – hematologie nestíhá. CA je pro mě riziko – srdce/plíce. Zdravotní systém mě psychicky ničí. Děkuji Saláková 777 808 632
 
Le: Doporučuji autopatii slina s varem. Navštivte někoho, kdo se touto metodou zabývá – viz www.autopatie.cz  V Plzni nejlépe paní Veronika Kučerová
 
 
 
3, Je možné nějak „zmírnit“ autistické příznaky? (vznikly těsně po očkování ).
 
Le: To je dost složité. Pomocí speciálních homeopatik... např. GUNA Awareness, GUNA Cell... nejlépe však zkonzultovat  v homeopatické ordinaci.
 
 
4, Proč dnešní „klasičtí“ lékaři nepřipustí, že základ nemoci je vždy – nebo souvisí, s psychikou! Proč s tím mají problém? Vždyť přeci je to tak prokazatelné – strach např. může způsobit buď sevření konečníku, či naopak okamžitý průjem. A jiné příznaky jsou nasnadě. Děkuji Jana.
 
Le: Jsou vychováváni skrze farmako firmy. Ty nemají zájem o uzdravení...
 
 
5, Jak se díváte na autoimunitní záněty štítné žlázy – hypothyreozu. Jak tyto problémy obvykle řešíte.
 
Le: Autoimunita pramení z nedostatečné osobní síly žít svůj život a prosadi své zájmy. Vysvětlím klientovy, kde je problém v myšlení a přidám homeopaické informace pro imunitu. Např. GUNA IL 4. a další...
 
 
6, Jaký máte názor na předporodní Hamiltonův hmat? Může ovlivnit jeho provedení dítě? (ve smyslu jeho /ne/ spokojenosti po narození), pláč apod.
 
Le. To nevím.
 
7, Jak uzdravovat roční holčičku. Dostala život ohrožující nemoc kavasaki – ležela na JIP, přes 40° horečky, krev ze rtů, alergie – po propuštění z nemocnice musí brát 2 měsíce aspyrin – (ředění krve) – nepoškodí ji to orgány? Lze použít autopatii?
(Nemoc Kavasaki postihuje spíše chlapce, poškozuje srdce)
 
Le: Nemám zde zkušenosti.
 
 
8, Dobrý den, pane doktore, mám sníženou funkci štítné žlázy (od roku 2010), vlivem zřejmě autoimunitní poruchy. Chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenost s tím, zda se dá alternativní, např. homeopatickou cestou tato porucha odstranit a tím i funkce štítné žlázy zcela obnovit? Na kolik je již štítná žláza z lékařského pohledu nefunkční – tj. poškozena, mi můj lékař nedokázal zodpovědět. Beru 1xdenně Letrox 100. Děkuji velmi za Vaši odpověď.
 
Le: viz odpověď č. 5.
 
 
Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one