Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4036 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Přepis dotazů z přednášky Tomáše Lebenharta - 7. února 2012

Manžel trpí častými otoky kloubů na ruce i nohou. K tomu se přidá zimnice - teplota, bolest a zarudnutí. Souvisí to s ledvinami? Jaký homeopatický lék doporučujete?

S ledvinami to souviset může, ale to nemohu bez znalosti podrobností vědět. Každopádně bych zkusil GUNA Flam a GUNA Arthro 2x20+20 kapek, 3+3 lahvičky.

Dobrý den, manžel trpí svěděním obou nohou v pruhu nad kotníky a to zvláště v zimním období. Léčí se pouze na vyšší krevní tlak. Může to mít souvislost s ledvinami?

Ano, pp to s ledvinami souvisí.

Dobrý den, jsem těhotná a nejím maso ( občas ryby ) a chtěla bych poradit, jak doplnit železo (četla jsem, že z rostlinných zdrojů je železo hůře zužitelné než z červeného masa). Jaká homeopatika a v jaké potenci užívat? Případně jaký jiný lék byste doporučil. Jinak se cítím zdravá.

Betavital 1 lžičku denně ve vodě vypít a Ferrum phosphoricum 5 2x3 kuličky.

Manžel má potvrzené žlučové kameny na sono. Více než rok upravena životospráva, odkyselující strava, doplnění hořčíku, vlaštovičník. Bohužel kameny stále přítomny a ve větším množství než před rokem. S emocemi zatím nepracoval. Ale je to člověk vyrovnaný, vědomě si vztek neuvědomuje.

No, nějaký hlubší vztek či nesouhlas tam musí být, měl by ho vyjádřit… Možná by pomohl hom. lék Staphysagria 30 - 3 kuličky 3 dny po sobě. To je na potlačený vztek. Jinak je dobré pít brzy ráno teplou vodu s citronem a lžíci kvalitního panenského ol.oleje. A užívat peruánskou bylinu Chanca piedra. Nebo směs čínské tradiční medicíny (www.patentnimedicina.cz) Kameny z údolí Šaolin. Dlouho…

  1. Je mi 65 let. Léčím se pouze na osteoporózu. Nejvíce mne trápí, že se často potím - nárazově během dne a zejména mezi 4 - 5 hodinou ranní.
  2. Od dětství mám málo vlasů, po přechodu se stav vlasů zhoršil. Co mám dělat, aby se kvalita a množství vlasů zlepšilo.

Užívejte homeopatický lék Calcarea carbonica 15 - 1x denně 3 kuličky.

Co si myslíte o používání koloidních minerálů a stříbra?

Jsou-li kvalitní, nemají chybu. Skoro to nelze předávkovat, likviduje infekci v těle, dá se používat i na kůži a sliznice, dokonce i do očí.

Pro jaký typ (dle ajurvédy) jsou vhodné zelené potraviny ( chlorella, mladý ječmen )a pro jaký typ naopak vhodné nejsou? Děkuji , Alena.

Vhodné jsou pro převahu Pitty. Nevhodné jsou pro převahu Váty v zimě.

Jak se dají eliminovat reakce organismu při odvykání kouření. Nedaří se mi přestat kouřit. Děkuji za odpověď, Monika Š.

Nekupujte si cigarety…

Váš názor na užívání Aloe Vera Gelu od LR cosmetics.

Docela dobré, Hádek má lepší, ale odporná chuť, LR to má příjemné, ale ne tak čisté. Je dorbý k detoxikaci, ale nesmí se užívat u zhoubných nádorů. To málokdo ví…může to podporovat metastazování…

Vhodný lék pro alergie dítěte (11 let) na srst. (kráva, kůň....)

No, hlavně se s těmito zvířaty nestýkat, že. Z hom. léků bych zkusil GUNA IL 4 2x 10 kapek a Histamine 15 2x3 kuličky. Jinak dle klinických projevů, které neznám…

Jak odstranit fóbii z pavouků?

Možnost je kineziologie. Na vysvětlenou, možná, že to pomůže: Za strachem z pavouků je pocit bezmocnosti, pocit, že jsem chycen do pasti…pocit mouchy v pavučině…

Působí apis melifika i na jednostranný lymfedém po gynekologické operaci?

Ne. Zkuste GUNA Lympho 2x20 kapek nebo od dr. Jonáše (fi.Joalis) Lymfatex 2x10 kapek.

Jak dlouho užívat Alumina a jaké potenci na "Sjogrenův syndrom" Děkuji.

Al.15 2x3 kuličky…měsíce…

Jaký máte názor na kouření (mám na mysli zejména cigaret), co si celkově myslíte o škodlivosti kouření a také o škodlivosti vdechování kouře z cigaret pro nekuřáky?

Kouření samozřejmě škodí zdraví. Tak i častý pobyt v kouři…Zejména typům Váta…

Do jaké míry škodí lék SORTIS (snižování cholesterolu) na uvolňování svalů?

Co dělat s plísňovými onemocněními, v podpaží a pod prsy, kde pokožka špatně větrá a dochází k pocení. Vznikají červené podrážděné oblasti, puchýřky s hnisem, praskliny na kůži??

Sortis škodí hlavně srdci a játrům. Je třeba se zaměřit na odstranění stresů…dr.Jonáš má na to výborný lék Achol. 2x10 kapek…U plísní je třeba upravit stravu, odkyselit tělo…to je dlouhé téma.. Vyčistit tlusté střevo…Kůže je jen výkladní skříň střeva…

Na prskliny je homeopatikum Nitricum acidum 9 2-3x denně 3 kul. Na puchýřky s hnisem Mezereum 9 stejné dávkování.

Mám 2 roky krev v moči. Ultrazvuk ledvin a močového měchýře je v pořádku. Potíže nemám. Urolog říká, že se to někdy stává. Na Vaše doporučení jsem užívala měsíc Phosphorus 15, 2xdenně 3 kuličky. Kontrolní vyšetření stále vykazuje krev v moči. Mám v užívání pokračovat anebo navrhujete jinou léčbu, anebo to je opravdu normální? Děkuji.

Normální to není, Phosphorus již neužívejte. Zkluste Arnica montana 15 2x3 kuličky 2 tubičky. Pak už jen autopatie…

Pane doktore, jak postupovat v případě - vředu na děložním čípku? Chronický zánět trvá cca 10 let. Nyní je užívána Silicea 9CH , 3xdenně/ 3 kuličky, 14 dnů.

Pokud se vřed zmenší - opět nasadit to samé? Pokud to nebude mít výsledek, máte či znáte homeopatikum, které lze nasadit. Paní je konstituční Silicea. Děkuji, G., Plzeň

Je-li paní Silicea, podat Silicea 200 3 kuličky 1x za měsíc. 3 až 5 podání…Jinak na čípek je dobré (a vzácné) homeopatikum Aurum muriaticum natronatum 15 - 2x3 kul. A nebo GUNA Flam 2x20 kapek. Nebo GynoDren od dr. Jonáše..taky autopatie s vařením sliny…chce to někam zajít…

  1. Jak se zbaviti bursitidy?

Homeopatika Syphytum 9, Ruta 9 3x3+3 kul. Dlouho…

  1. Marmové body: jejich význam a jejich použití? (na co je nejlépe využít).

Marmové body se využívají při ayurvedských masážích. Je to učení na mnoho let..

Viz http://www.ya-su.cz/view.php?cisloclanku=2006080903

Měla jsem penit x ll x EBV, hrozí mi RS? Děkuji.

Mohl byste poradit :

1) homeopatika na " stále studené ruce a nohy " (špatné prokrvení)

2) blíží se jaro, doporučíte nějakou celkovou očistu organismu? Díky.

Je pravda, že EB virus stojí za většinou RS, ale to vůbec neznamená, že Vám hrozí. Pusťte to z hlavy. Pokud to tam budete mít….

Zde bych užil spíše Aloe vera gel. Možno zkusit Arnicu 15 2x3 kul.

To široké téma, určitě se zaměřit na játra. Vlaštovičník, pampeliška,ostropestřec….

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, doporučil byste nějaký homeopatický lék na zlepšení lymfatického systému po onkologické léčbě a odebrání několika uzlin (zdravých)? Děkuji za Váš čas..K.T.

GUNA Lympho 2x20 kapek

Žena 51 let, od října 2011 léčba - rakovina plic, metastáze na játrech.

Do konce roku 2x chemoterapie + Aloe Vera Gel (denně), Reishi (denně), Spirulina (jen měsíc).

Koncem roku - nádor se nezvětšuje, začátek ledna další chemoterapie - zhoršení, (po Reishi měla průjem - přestala užívat), zkusila hned po chemo, ale průjem ji odradil.

Nyní bez chemoterapie - už jí nechtějí, prý je nádor moc velký... Je slabá, málo železa. Můžete doporučit něco na doplnění železa, popř. jakákoliv jiná rada pro paní?

Na doplnění železa Betavital 2x1 lžičku do vody, vypít. Aloe se u rakoviny nedoporučuje…podporuje prokrvení a z toho profituje především nádor. Z homeopatik Ferrum phosphoricum 5 2x3 kuličky.

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one