Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4034 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Dotazy z přednášky - 30. května 2012, Plzeň

Lze se zbavit výrůstků na páteři? Děkuji.

Ano. Ale jde o dlouhodobý proces. Používám směs čínské tradiční medicíny www.patentnimedicina.cz s názvem Vyhlazení slonové kosti a homeopatikum GUNA Matrix a GUNA Arthro.

Prosím poraďte mi, co je příčinou paranoidní schizofrenie, dá se vyléčit? Jak? Děkuji.

Příčina je většinou nejasná. Může jít o duchovní problém (dvě duše se dělí o jedno tělo), jsou známé i případy vyvolané očkováním. Nemoc je těžko léčitelná, patří spíše do rukou šamanů a duchovních mistrů. Dala by se zkusit i autopatie pod vedením zkušeného terapeuta.

Co je zpravidla duchovními příčinami cévní mozkové příhody? Diagnostikována zúžená krkovice? A jak pomoci? Díky. N. Mauleová

Je to složité. Záleží na typu postižení. Např ochrnutí pr. poloviny těla značí odejmutí mužského principu, vlevo ženského. Bývá to spojeno s určitou rigiditou, hyperaktivitou - což vede k vysokému tlaku a zužování cév.

Stále se mi vrací záněty dásní a bolesti zubů. Co s tím? Je homeopatický lék na altrozu kloubů? Děkuji.

Zkuste GUNA Flam a GUNA Oral spray 3x15 kapek a 3x denně do úst. Na artrózu je dobrá kombinace GUNA Matrix 2x10 kapek 1 balení + GUNA Arthro 2x20 kapek 4 balení.

Muž - známý má PSA 0,65 a je po operaci prostaty. Věk - 62 let. Je to stav na ozařování? ( dle lékaře ), nebo lépe řečeno co dělat?

Po odnětí prostaty by mělo být PSA 0. Bez znalosti klinických detailů nemohu radit. Řídil bych se urologem.

Léčíte ichtiozu? Mám dva syny 25 a 30 let. Od mala mají problém s kůží. Jde ještě vyléčit nebo vylepšit? Tento problém zdědili po bratrovi mé matky.

Ne, neléčím.

Kamarádka je ve 34. týdnu těhotenství ( prvorodička ). Dětátko je však přetočené hlavičkou nahoru a stále se nechce přetočit. Doktoři hrozí císařským řezem. Neexistují nějaké "babské" rady či podobně, které by mohly pomoci přetočení? Děkuji.

Pulsatilla 200. Jedna dávka matce. Pokud by se nepřetočilo dítě, možno po 2 týdnech zopakovat.

Přítel (28 let) má cca 10 let potíže s "vyhazovacím" ramenem - levým (je pravák). Stalo se mu to již několikrát, vždy při sportu. Až naposledy, když se v klidu zvedal z postele, se z ničeho nic opět vykloubilo. Je nějaké jiné řešení než operace?? (tu podstoupit nechce, ale bojí se postupného zhoršování vazů v okolí apod. s přibývajícím věkem) Děkuji za odpověď, vašich rad si moc vážím!

Ať zkusí dlouhodobě brát homeopatikum Ruta graveolens 9 2x denně 3 kuličky a jíst sulc.

Prosím co brániční kýla? Děkuji.

Pokud to bolí, tak operovat. Jinak zkusit homeopatikum Calcarea fluorica 9 2x3 kul. Dlouho.

Zdravím pane doktore. Asi tak dva měsíce pociťuji pulzující šumění v hlavě. Pravděpodobně ve frekvenci tepu. Občas toto šumění přechází v pískání. Tento stav se nejvíce projevuje v noci než usnu. Stává se to i přes den a nepravidelně. Děkuji za odpověď.

To může mít mnoho příčin… Zkusil bych jít do autopatie - ovšem pod vedením zkušeného terapeuta - seznam je na www.autopatie.cz

Co mám udělat, aby vedlejší účinky léku na snížení cholesterolu, mě odstranily bolesti svalů v celém těle,únavu, v noci nemohu spát. Děkuji Poláková M.

Vysaďte léky na cholesterol! Náhrada: Caigua 1 kapsle denně (peruánská bylina)

Ráda bych otěhotněla, ale mám poslední dobou anovulační cykly. Mohl byste poradit nějaké homeopatika nebo přírodní léčbu? Doktor mi doporučil hormony (Duphaston), ale nechce se mi brát chemie. Beru guna fem.

Ano GUNA Fem je dobré řešení. Je třeba alespoň 4 balení. Taky Gynex od Energy je dobrý či Estrozin od Diochi. Ale jen jedno z toho.

Mám problém s diverkalitodou. Mám kardiostimulátor - vysoký krevní tlak, málo tepů za minutu 30 - 40. Bolí mě kolena - pravá noha se vychyluje dovnitř. Děkuji.

Omlouvám se - je toho mnoho. Univerzální léčebná metoda je autopatie…

Může mít člověk až několik miesmat? Setkal jste se s takovým případem?

Ano, je to dokonce běžné, ale jsou ve vrstvách a jedno přeci je v určitém čase převažuje. Správný název je miasma.

Prosím, co způsobuje kožní problémy, tvrdé hroty v kůži na prstech ruky a nohou, + stařecké skvrny a jak na to homeopatií. Děkuji Jana.

U nohou záleží na lokalizaci dle mapy orgánů…pak se zaměřit na signalizující orgán, či tělesnou oblast, např. krční páteř…Tzv. stařecké skvrny jsou dvojího typu. Ty, které jsou jen béžové flíčky a nedají se nahmat, jsou projevy jaterní detoxikace. Tam tedy pročistit játra. GUNA Liver 2x3 kuličky nebo vlaštovičníková tinktura, nebo Regalen od Enegry, nebo Detoxin od Diochi…Pak jsou hmatatelné pigmentové névy. tam organizmus ukládá toxiny a hlavně infekci včetně drobných parazitů. Takže zbavit se infekce, detoxikovat..třeba autopatií, hlavně si to nenechávejte mrazit od dermatologa.

Prosím Vás o radu: Jedná se o rakovinu kostní dřeně ve 4. stadiu. Žena s tou nemocí žije 12 let a při chemoterapii se spustil nebo vznikl Diabetes
I. Typu a následně bolesti kotníku a zápěstí s objevením růže na kotníkách. Noha je velmi horká a pacientka nemůže už pomalu ani chodit. Prosím o radu co by se mělo v první řadě posilovat

Váhově paní zhubla 20 kg během roku na 83 kg. Do toho přišla smrt blízké osoby a nemoc se víc zhoršila. Děkuji!!!

Nemohu řešit a radit v tomto těžkém případě. Ta paní se mě nezeptala a takovéto stavy nelze léčit bez vyšetření.

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one