Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4034 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Můj čtyřletý vnuk má tekutinu v levém středním uchu. Je již objednán na operaci. Je možné odstranit tekutinu pomocí homeopatických léků?

Zkuste Kalium muriaticum 15 3x3 kul.

Opakované onemocnění ledvin - tvorba kamenů (100% oxaláty ). Způsobeno údajně metabolickou poruchou. Lze nějakým způsobem ovlivnit. Strava dle doporučení upravována bez výrazných výsledků.

Berte Berberis vulgaris 5 3x3 kuličky, aspoň 2 měsíce a odkyselujte intenzivně organizmus, pít hodně teplé vody - ne minerálky, vhodná Tepperweinova směs, nebo alespoň jedlá soda z lékárny. Také dobrý Renol 3x3 kapky od fi. Energy nebo Diocel 3x7 kapek od fi. Diochi.

Źena 37 let. Mnoho let zahlenění organizmu, chronické záněty mandlí, čepy na mandlích. Gynekologické výtoky. Náchylnost na infekce močových cest. Zimomvřivost.

Zde bude nejlepší autopatie s povařenou prodechnutou vodou. Viz www.autopatie.cz, rubrika články - autopatická detoxikace. Nebo dlouhodobě Mercurius solubilis 15 3x3 kul.

31 letý syn má od 18 let občas krev v moči (i ve spermatu). Trvá to vždy několik měsíců. Pak třeba rok pauza. Mnoho urologických vyšetření bylo vždy negativních. Co dál?

Zkuste Phosphorus 15 1x3 kuličky a Staphysagria taky tak...jen při krvácení.

Dá se psychologický problém s vyprazdňováním u 2 a půl letého dítěte léčit pomocí homeopatie? Není to chvilková záležitost,bojujeme od narození. Někteří tvrdí, že to samovolně odejde po 3 roku dítěte.

Lze podat konstituční lék.

Hyperventilační tetanie při cvičení powerjogy. Pouze přitom, jinak nikdy a ne pokaždé. Dokázal byste odpovědět, proč mé tělo takto reaguje právě při tomto cvičení?

Jde o tzv.hyperventilační syndrom, v těle se nahromadí příliš kyslíku, poklesne hořčík. Zde doporučuji Magnesia phosphorica 5 a Cuprum metallicum 9 - vzít před cvičením. Je-li tam psychická nadstavba, pak ještě Ignatia amara 30.

Jaký je váš názor na kvantovou homeopatii?

Kvantová homeopatie je vysoce účinná, působící do spirituálního nitra problému. Vychází z astrologie a málokdo ji ovládá. Já ne.

Léčíte také psychické poruchy? Obsedantně-kompulzivní poruchu, úzkost, strach, že sebe nebo druhé nakazím, přílišnou zakořeněnost v mysli, v hlavě, psychotické stavy, schizofreii./ Průjmy v Německu ?

Takové stavy již neléčím...z časových důvodů.

Dobrý den, pane Lebenharte, chtěla jsem se zeptat: Již 20 let ( cca po narození mých dcer ) trpím migrénami (pravidelně každý měsíc několik dní). Neurolog mi předepisuje lék - ROSEMIG-tablety. Je možno zmírnit bolesti hlavy jiným způsobem? Jakým způsobem lze léčit začínající koxartrózu kyčelních kloubů, ev. artrózu kolen? Moje maminka byla 4.1.2011 na operaci páteře - ubrušovali jí 4 výrůstky na páteři, které jí tlačily na míchu. 6 měsíců po operaci jí stále brní dolní končetiny. Dá se to léčit? Děkuji.

Vše toto se dá léčit i pomocí homeopatie, je však třeba vyhledat zkušeného homeopata.

Dobrý den, lze vyléčit onemocnění štítné žlázy - autoimunitní zánět struma, nadváha. Jde o 19-letou dívku - léčí se 10 let - Euthyrox 100, Thyerotom 50.

Ano, lze. Je to dlouhodobá záležitost. Vyhledejte zkušeného homeopata či jiného celostního lékaře.

Dobrý den, před měsícem mi začalo bolet pravé koleno. Při chůzi je bolest menší, občas i mizí. V noci v klidovém stavu mě bolest budí. Děkuji.

To bude asi artoza, ale je nutné klasické vyšetření.

2x vypalovaný vřídek se nehojí. Stále se tvoří stroupek (už dva roky). Dá se s tím něco dělat? Ještě mě trápí třes rukou, bolesti nohou, špatně slyším a je toho moc.

Navštivte homeopata, je toho opravdu moc...

Ráno nedojdu z postele na WC. Cestou se počůrám. Během dne je to lepší. K večeru se to s utahaním zhoršuje.

Opravdu nemohu tušit příčinu... Myslím, že by bylo pro Vás nutné, navštívit buď homeopata, nebo dobrého kineziologa..mám pocit, že Vaše potíže mají hluboký emoční zdroj. Nemohu bez toho, abych Vás vyšetřil a povídal si o Vašem životě, opravdu nic poradit.

Od ledna 2011 "plíživost" tj. pomalu hubnu. Od té doby jsem ztratil 7 kg. Lékaři neví co se mnou. Veškerá vyšetření mám negativní (krev, koloskopie, vyšetření žaludku atd). Jediné co lékaři našli je Helicobacter. Užívám čínské léky 036 + 014. Z chemických léků beru : Tritace 2,5mg a Prosbamil one. Je mi 71 let. Stolice objemu žlutá, 3-4X denně.

Zkuste Natrium sulphuricum 30 vždy v neděli a Natrium muriaticum 30 ve středu...

Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one