Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4034 | 88%)
Ne (282 | 6%)

Napadlo Vás někdy založit zdravotní pojišťovnu, která by proplácela homeopatika, aurvédu, čínskou léčbu, apod.?

Přiznám se, že mě to nikdy nenapadlo, spíše jsem pomýšlel na lobbing u stávajících pojišťoven. Existence takové pojišťovny je, myslím, opodstatněná a je otázkou času, kdy s tím někdo přijde. Já osobně na takový projekt nemám volný čas ani znalosti. Ale nasadil-a jste mi brouka do hlavy, to ano. Zkusím oslovit někoho, kdo se v tomto prostředí orintuje a má dostatek fin.prostředků a kontaktů. Děkuji za podnět.

Jak se co nejdříve dostat z deprese nebo panické poruchy a co dělat pro to, aby se sitace neopakovala (Pocit nemoci se nadechnout, únava, nespavost.)

Není jednoduché a rychlé cesty. Musí jít ruku v ruce pokora s modlitbou a účinná léčba. Já nyní zkouším autopatii z prodechnuté vody. Je třeba stoupat s prolitými litry -potencemi až třeba přes 20 litrů. A v prvních měsících je dobré prodechnutou vodu převařit, aby se tělo včetně mozku zbavilo infekcí. Pak s novou lahvičkou již nevařit a stoupat s potencemi až se dojde k té potřebné. Také klasická homeopatie může pomoci, ale moc se mi tato metoda neosvědčuje. Pomáhají speciální jógové krie, možno zkusit šamany... Antidepresiva jsou v těžkých případech nezbytná...

Léčba Lupus -orgánové plicní postižení, žena 66 let. Děkuji. Marcela Říšská.

Zde bych použil fyziologickou regulační medicínu fi. Guna: Guna Male, Guna Matrix, Guna Flam, Guna TNF (u mírné formy), Guna IL 4 (u těžké formy), Brát 2x denně po 20ti kapkách do sklenky s vodou a vypít vše dohromady cca 20 minut před snídaní a večeří. Je třeba to brát cca 5-6 měsíců. Pokud se neberou kortikoidy, měl by se stav zlepšovat. Tyto cykly (třeba i s polovičním dávkováním) lze pp opakovat. K tomu bych dal RespiDren od fi. Joalis (dr. Jonáš). 2x denně 10 kapek - ale mimo Gunu. 2 lahvičky. Také by nebyl marný Tibetský klenot Cordyceps od dr. Hoffmanna. www.patentnimedicina.cz

Jak postupovat při léčbě chronického zánětu šlach na zápěstí.

Tak za prvé klid rukou. To je nezbytné pro hojení šlach. Z homeopatie se osvědčuje Ruta graveolens 9 3x denně 3 kuličky. A také je možno přidat Guna Flam 3x15 kapek.

Dobrý den, pane dortore, děkuji za dnešní přednášku a budu ráda, zodpovíte-li mi dotaz:
1. Existuje nějaká náhrada za homeopatikum Monilia albicans? V Plzni se mi jej nepodařilo sehnat, prý se už přestalo dovážet.
2. Jak homeopaticky léčit dítě (3 roky), zřejmě s virozou ze školky - náhlé zracení, zvýšená teplota, průjem. Děkuji a přeji vše nejlepší.

1. Musím si ověřit, zda Monilia není a nebude..jinak lze použít Mycox od Guny 2x20 kapek - alespoň 4 balení. Také je dobrý od Guna TF Candida. 1x denně 1 kapsli 5 dní v týdnu, také 4 balení. A k tomu odkyselovat! Já používám Tepperweinovu směs. A nepít mléko a nejíst moc sýry a sladkosti.
2. Nutno si sáhnout na bříško a vyloučit náhlou příhodu břišní! Jinak na vhodné prvý den Aconitum 30 opakovaně. Dále Belladona na teplotu, Nux vomica 15 na zvracení a China 9 na průjem. Klid, moc nejíst (banán, rýře, mrkev) a často pít vodu či čaj.

Co mohou signalizovat bolesti na holeni, na noze, na které mám křečové žíly? Tupá bolest , která je nesnesitelná, stále trvající. A v jejímž místě se objevuje malá modřina. Co doporučujete. Děkuji. Pokud užívá člověk léky na zvýšený krevní tlak, je ještě šance něco změnit a žít bez léků?

Bolesti na bérci budou patrně od špatného prokrvení. Může tam být i tepenné zůžení - to musí vyšetřit cévní chirurg.Pokud jde jen o žilní nedostatečnost, dal bych Guna Anti Age Vein 3x5 kuliček - dlouho.
Na vysoký tlak je Guna Hypertension 3x10 kapek - dlouho a ev. Guna Diur také tak. To při sklonu k otokům.. Jiné řešení je konstituční hom. lék či autopatie. Když se však berou antihypertenzní léky několik let, většinou již tlak nelze znormalizovat bez nich.

Mám již 2 roky krev v moči. Ultrazvuk ledvin a moč.měchýře je v pořádku. Lékař říká, že se to někdy stává. Je to normální, mám to nechat být? Potíže nemám.

Je pravda, že někdy dochází k mikrokrvácení z ledvin, aniž jde o nějakou nemoc. Je to sklon. Zde bych vyzkoušel homeopatikum Phosphorus 15 2x denně 3 kuličky - měsíc. Případně Guna Kindey 2x15 kapek 3 lahvičky.

1. Co dělat, mám-li málo červených krvinek?
2. Jaký je Váš názor na přístroj Zapper?

1. Vyloučit zdroj ev. krvácení. Brát Betavital 2x denně čaj.ližišku do sklenky vody a vypít.Často je nutno u žen upravit nadměrné menstr. krvácení. Tam viz www.patentnimedicina.cz
2. Zapper umí specifickou frekvencí pomocí obdélníkového el.napětí zničit určitý druh mikroba. Je napřed nutno jej vytestovat, pak nastavit příslušnou frekvenci a opakovaně aplikovat do těla. Škodit to nemůže. Ale je to pasivní terapie, jako třeba antibiotika. Imunitní systém stojí stranou. Uznávám, ale , že v některých případech je to velká pomoc. (1.pomoc).

Jaký máte názor na kombuchu?

Je zdravé ji pít. Ale ne pořád. Třeba 3 měsíce, měsíc vynechat...

Jaký je Váš názor na TACHYON?

Nemám s ním nejmenší zkušenost.

MUDr. Tomáš Lebenhart 23,12.11
Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one