Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum
and.jpg

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4034 | 88%)
Ne (282 | 6%)

FOTKY Z AKCE

Konstituční homeopatikum se podává v jakém ředění?

Konstituční homeopatikum se používá v ředěních 30, 200 a tisíc dle hloubky onemocnění, vitality nemocného a jistoty konstituční dg.

Zjistila jsem dle Vašeho testu svou konstituci, jsem kapha - znamená to, že potřebuji potraviny na snížení?! Ostatní jsou škodlivé ( jedovaté?). Jak je to s pitím vody pro kaphu?

Ano, snižujte vaši kaphu, máte jí nadbytek. Pijte jen, když máte žízeň a to teplou vodu nebo čaje snižující kaphu - zahřívající...

Jsem "Vítr" - dělá mi dobře úplně horká voda - nevadí?

Pro vítr (vátu) je horká voda v pořádku.

Prosím o Váš názor na lymfatické masáže. Shankprakshalana - váš 4. cvik je jiný než jsem se s tím setkala jinde ( je to nějaká alternativa? ).

Je několik různých sestav pro shangprakshalanu. Můžete cvičit dle vaší sestavy i dle té ode mne. Je to celkem detail.

Lze vyléčit geneticky danou depresi?

S geneticky danou depresí to jde ztuha. Chce to skutečného mistra buď homeopatie nebo duchovního (nejlépe dva v jednom). Také autopatie dává jistou naději. Osobně mi jde lépe léčba rakoviny nežli deprese....

Tradiční medicína a Raynouldův syndrom, snad jsem to pojmenovala správně, lze se ho s pomocí této medicíny trvale zbavit?

Raynouldova syndromu se lze jen těžko zcela zbavit. Homeopatická léčba jej však může značně zmírnit.

Lupénka - jak na ni?

S lupénkou je to od případu k případu. Většinou se jedná o přehřátá játra. Někdy toxin v ledvinách, jindy je původ v tlustém střevu. Navíc je zde vrozený sklon. Pomáhají toxikační homeopatika + tradiční čínská medicína + samosebou dieta! Ale léčba je vždy individuální.

Dá se léčit psychika, možná je to maniodepresivní syndrom, aniž by o tom dotyčná osoba věděla? Celá rodina je nemocná, ON je zdravý. Díky.

Léčí pouze člověka, který mě o to požádá, resp.rodiče.

Dokážete pracovat a léčit pacienta, který trpí psychickou chorobou, už nevěří klasické psychiatrii ( jen prášky a velmi špatná prognóza ), ale také už nevěří, že by se mohl vyléčit? Děkuji.

Takový člověk je neléčitelný.

Jak zvládnout bez chemie akutní bolest hlavy nebo bolest při menstruaci? Co byste doporučil k pravidelnému ( dennímu ) odkyselení těla?

Na akutní bolesti při menstruaci je několik homeopatik dle typu bolestí. Nejčastěji použvám Colocynthys 15 (žena se kroutí bolestí do klubíčka). Pak je výborná homeopatická směs GUNA Spam. Na migrény také někdy pomohou zmíněné léky (cévní původ), jindy Hypericum 15 (nervová bolest) a pak škála homeopatik na bolest od krční páteře (Paris quadrifollia 9, Actea racemosa 9, Lachnanthes 9...).

Na odkyselování používám Tepperweinovu směs. Při rakovině je však nutné smíchat s javorovým sirupem, neboť rak. buňka nepřijme bikarbonát sodný ani jiné silně alkalické molekuly. Cukr však hltá...

Co dělá Ajurvéda se štítnou žlázou ( nedostatečná funkce ).

Olejové masáže, pancha karma - komplexní detoxikace...

Co je ( může být ) příčinou Alzheimerovy demence a lze ji léčit?

Příčiny Alzheimerovy choroby jsou v myšlení..nepochopení, že člověk se v polovině svého života musí zatavit a obrátit svou pozornost na sebe. Léčba je možná homeopatiky, ale jen ve smyslu mírného zlepšení, resp. zastavení procesu.

Jak je možné na konci prvního měsíce těhotenství léčit kvasinkovou infekci? A může ohrozit plod? Děkuji.

To je velmi nepříjemná situace. Žena by měla počít již očištěná, prostá infekcí, zejména pohlavních. Není pro plod dobré se čistit v těhotenství, zejména ranném. Pravda je i to, že infekce může při porodu dítě napadnout.

Mé přítelkyni zemřel syn ve 23 letech. Jak si tuto realitu, se kterou se neumí smířit vytvořila?

Vytvořil si ji její syn, ještě než se zrodil... je to na osobní pohovor, ale s ní...

Jak proti alergii dětí? Parkinsonově nemoci?

Moc komplexní dotazy. Homeopatie, čínská tr. medicína - hlavně u alergie školit imunitní systém. U Parkinsona lze nemoc zstavit a možná i zmírnit homeopatiky.

Jak byste léčil borreliozu?

Borrelioza se léčí homeopatiky + čínská tr. medicína. Nebo přeparáty dr. Jonáše (Borreltox, Spirobor, Cranium...) a také autopatií s varem prodechnuté vody

Obrázek týdne
stažený soubor (9).jpg
Vtip týdne:
66227080_2614992361846153_8922239050664902656_n.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
stažený soubor (7).jpg
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one