Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Obrázek 5.jpg
Poučný příběh jednoho boje se smrtelnou nemocí: Jak se chránit proti HPV? Lež a smrt. Jak na rakovinu děložního čípku? Recept z dob přirozeného světa. Vrátíme ho do hry?
 

Zdá se to na první pohled jako docela obyčejný příběh jednoho neobyčejného boje: mladá dívka se “nakazí” rakovinou děložního čípku (tedy lidským papilomavirem, zkráceně HPV), statečně (a mediálně přitažlivě) s ní bojuje, je využita zdravotnickým průmyslem k emocionálně vypjaté kampani za jeho zájmy - a nakonec zemře. Případ uzavřen. Zůstává jen memento, vzkaz mladým ženám, aby častěji chodily na preventivní prohlídky, nechaly se včas (nejlépe už v dětském věku) očkovat, a pomohly tak přemoci nemoc, která v Česku ročně skosí kolem šesti stovek žen.

 

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/2092-poucny-pribeh-jednoho-boje-se-smrtelnou-nemoci-jak-se-chranit-proti-hpv-lez-a-smrt-jak-na-rakovinu-delozniho-cipku-recept-z-dob-prirozeneho-sveta-vratime-ho-do-hry.htm

http://www.vitalia.cz/clanky/koalice-pro-podporu-ockovani-aneb-jak-v-cr-bezne-vypada-zakulisi-nezavislosti/

 

 

 

 

 

 

--
ROZALIO - www.rozalio.cz (Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování) - Konference o očkování a všem, co je důležité:-)
Staňte se členy Rozalia a podpořte jeho činnost členským příspěvkem: http://rozalio.cz/index.php/prihlaska
 
Zapojte se i do lokálních skupin a zjistěte více informací z vašeho okolí:
Zlínský kraj:
https://groups.google.com/d/forum/ockovani-zlinsky-kraj
Severozápadní Čechy:
https://groups.google.com/forum/#!forum/ockoplus-sz-cechy
Liberecký kraj:
https://groups.google.com/forum/#!forum/liberec_ockovani
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one