Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

U vakcíny Adacel v SPC je uvedeno toto:

 http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/Adacel%20Souhrn%20SPC.pdf
Těhotenství
 Údajeo podávání těhotným ženám jsou omezené a nenaznačují žádné nežádoucí účinkyvakcíny ADACEL na těhotenství nebo na zdraví plodu/novorozeného dítěte. V současnédobě nejsou k dispozici žádné jiné relevantní epidemiologické údaje. Studie na zvířatechnenaznačují žádné přímé či nepřímé škodlivé účinky na těhotenství, embryonální/fetálnívývoj, porod nebo postnatální vývoj. Vakcína ADACEL by měla být podána těhot nýmženám pouze v nezbytných případech a to na základě pečlivého posouzení potenciálníhopřínosu a možných rizik.
 Kojení
 Neníznámo, zda jsou účinné látky obsažené ve vakcíně ADACEL vylučovány do mateřskéhomléka, bylo však zjištěno, že protilátky proti antigenům vakcíny jsou přenášenyna kojené potomky králíků. Ve studiích na zvířatech zkoumajících postnatální vývojkrálíků nebyly prokázány žádné škodlivé účinky mateřských protilátek indukovanýchvakcinací na postnatální vývoj potomků. Vliv vakcíny ADACEL na kojené děti popodání vakcíny jejic h matkám však nebyl studován. Před rozhodnutím o očkováníkojící matky je třeba pečlivě zvážit rizika a přínos vakcinace.
 
A doporučení NIKO:
 http://www.vakcinace.eu/data/files/niko_doporuceni_pertuse_tehotne_2015final.pdf
 
Registrovanéočkovací látky pro očkování těhotných žen:
 
· Adacel,Boostrix
Hlavním cílemočkování v těhotenství je chránit nejmenší děti prostřednictvím posílení transplacentálníhopřenosu specifických mateřských protilátek na plod a do mateřského mléka.
Dosud nebylo prokázáno zvýšené rizikovedlejších reakcí po vakcinaci u těhotných žen ve třetím trimestru a ani ujejich dětí.
 
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one