Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Rodiče dětí poškozených očkováním vydali brožuru

Rodiče dětí poškozených očkováním vydali brožuru, zaštítil ji Svaz pacientů České republiky

 
 

 

18.8.2015

Osobní zkušenosti s nežádoucími účinky po očkování motivovaly rodiče k sepsání příběhů a vydání brožury s názvem „Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin.“ Brožuru zaštítil Svaz pacientů ČR.

 

V brožuře upozorňují na fakt, že v České republice je systém povinného očkování a způsoby jeho vynucování velmi striktní oproti mnoha jiným státům v Evropě. V převážné většině dalších států totiž není očkování vynucováno zákazem vstupu do předškolních zařízení a na kolektivní akce. Rodiče se Svazem pacientů ČR velmi vítají pozměňovací návrh k novele o ochraně veřejného zdraví pod číslem sněmovního tisku 270/9 http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=7&ct=270&ct1=9, který v červnu schválil Senát. Přijetí návrhu by umožnilo přístup neočkovaným či neúplně očkovaným dětem do předškolních zařízení či účastnit se kolektivních a zotavovacích akcí bez hrozby sankcí pro provozovatele zařízení – tedy to, co je běžné v jiných státech západní Evropy či na Slovensku.

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one