Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4289 | 87%)
Ne (298 | 6%)

Nejlépe své dítě ochráníte před nežádoucími účinky vakcíny použitím autopatického preparátu z nevařené sliny s prolitím 6 litrů (nebo i trochu více) vody. Ideálně před odchodem na středisko. Nebo hned po návratu domů. Dále je možno využít zbytek vakcíny - pokud Vám ji pediatr dá či půjčí a vyrobit z ní dvoustou potenci. Původně mnou doporučovaná 30. potence se ukazuje jako příliš slabá, nezabraňující očistné, avšak trochu dramatické reakci (např. horečka). To je však velmi náročné, zejména časově - 200x naplnit a vylít ampulku. Takže tudy asi cesta nepovede.

 

Dále je vhodné užít před i po očkování homeopatickou Thuyu 15 (silnější typy) či Siliceu 15 (hubenější, ustrašenější, bledší). 3x3 kuličky 2 dny.

 

Pokud kůže kolem vpichu zarudne či ztvrdne, podávejte Ledum palustrae 9. Celou tubičku.

 

Dále nabádám všechny rodiče, aby jakékoliv  poruchy po očkování včetně změn v chování, neprodleně a důrazně hlásili očkujícímu pediatrovi a dožadovali se předání informací do epidemiologického centra!

 

 

 

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
pro radost jedné milé paní.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one