Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Nejlépe své dítě ochráníte před nežádoucími účinky vakcíny použitím autopatického preparátu z nevařené sliny s prolitím 6 litrů (nebo i trochu více) vody. Ideálně před odchodem na středisko. Nebo hned po návratu domů. Dále je možno využít zbytek vakcíny - pokud Vám ji pediatr dá či půjčí a vyrobit z ní dvoustou potenci. Původně mnou doporučovaná 30. potence se ukazuje jako příliš slabá, nezabraňující očistné, avšak trochu dramatické reakci (např. horečka). To je však velmi náročné, zejména časově - 200x naplnit a vylít ampulku. Takže tudy asi cesta nepovede.

 

Dále je vhodné užít před i po očkování homeopatickou Thuyu 15 (silnější typy) či Siliceu 15 (hubenější, ustrašenější, bledší). 3x3 kuličky 2 dny.

 

Pokud kůže kolem vpichu zarudne či ztvrdne, podávejte Ledum palustrae 9. Celou tubičku.

 

Dále nabádám všechny rodiče, aby jakékoliv  poruchy po očkování včetně změn v chování, neprodleně a důrazně hlásili očkujícímu pediatrovi a dožadovali se předání informací do epidemiologického centra!

 

 

 

MUDr. Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one