Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

JAK ZASÁHL SYSTÉM OČKOVÁNÍ DO ŽIVOTA NĚKTERÝCH RODIN I a II

oč.jpg
Skupina rodičů ve spolupráci se Svazem pacientů ČR vydala 2 brožury s autentickým vyprávěním o tom, jak do života rodin zasahuje aktuálně nastavený systém očkování v ČR. Jedná se nejen o zdravotní potíže, kterév časové souvislosti s očkováním nastaly, ale i o komplikace spojené právě se systémem očkování v ČR - nepřijetí nekompletně očkovanéhodítěte do školky, jednání na OSPOD, jednání s dětskými lékaři atd. V první brožuře je zařazeno necelých čtyřicet takových příběhů, ve druhé potom téměř šedesát .

 
Ačkoli byly a jsou brožury primárně určeny politikům, kteří svým hlasováním o životě těchto a mnohých dalších rodin rozhodují, nabízíme také široké veřejnosti možnost si tyto brožury zakoupit. Naším cílem je zdraví dětí a jejich bezpečné očkování, což s přehlížením a bagatelizováním možných nežádoucích účinků vakcín nelze. Nerozporujeme očkování jako takové, ale předkládáme tyto brožury s příběhy rodin veřejnosti proto, abychom poukázali na možné nežádoucí účinky vakcín a podpořili tak rodiče v pečlivém sledování zdravotního stavu svých dětí před i po vakcinaci, aby případné nežádo ucí účinky byly zavčasu identifikovány.

Brožury je možné si objednat na adrese brozury.ocko@seznam.cz, cena první je 75,- Kč a cena druhé je 120,- Kč. Kceně bude připočítáno poštovné dle ceníku České pošty.
Brožury ke stažení zdarma v pdf zde:
Brožura 1  1.63MB
Brožura 2  1.77MB
ROZALIO - www.rozalio.cz (Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování) - Konference o očkování a všem, co je důležité:-)
Staňte se členy Rozalia a podpořte jeho činnost členským příspěvkem: http://rozalio.cz/index.php/prihlaska
 
Zapojte se i do lokálních skupin a zjistěte více informací z vašeho okolí:
Zlínský kraj:
https://groups.google.com/d/forum/ockovani-zlinsky-kraj
Severozápadní Čechy:
https://groups.google.com/forum/#!forum/ockoplus-sz-cechy
Liberecký kraj:
https://groups.google.com/forum/#!forum/liberec_ockovani
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one