Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

Poslední týdny dostávám řadů mailů i ústních zpráv ohledně neblahých následků očkování, zejména Hexy. Ne všichni si, pochopitelně přejí zveřejnění svých mnohdy otřesných zážitků. Všiml jsem si dvou varovných signálů.

 

1) Mnozí rodiče si všimli, že po očkování v kojeneckém věku se pozastavil psychomotorický vývoj dítěte. To jim potvrzují pediatři i dětští neurologové. V žádném případě to ale programově nedávají do souvislosti s vakcinací, i když jim rodiče tvrdí, že tento zvrat nastal právě po očkování a nebyl pro to jiný evidentní důvod (infekce, úraz, psychotrauma). Ve hře bylo pouze očkování. Takže nejen rovoj imunity a psychiky je často retardován, ale i rozvoj pohybových vzorů, tonus svalstva a dokonce někdy i tělesný růst může být očividně narušen. 

 

2) Někteří rodiče vážně uvažují, že pokud se legislativní stav nezmění, budou uvažovat o enmigraci! To mi připadá docela vážné... Popisují silnou negativitu až agresivitu, někdy posměch ze strany dětských lékařů či sociálních pracovníků, pokud se snaží zpochybnit prospěšnost očkování.

 

Le.

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one