Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)
Před 3 dny v ordinaci čtyřletá holička s těžkou poruchou chování, diagnostikovaným autizmem. Nelze ji ani na pár vteřin udržet v klidu, má v očích nešťastný až děsivý výraz. Občas bez zjevné příčiny začne ječet a vztekat se. Porod by technikou IVF (in vitro fertilizatio), tedy tzv. umělým oplodněním s hormonální přípravou matky. Porod proběhl normálně, dítě kojené, vyvíjelo se normálně.

Ve třech měsících aplikována Hexa. Hned po ní vysoké tepoty (do 39,9) a několika denní pláč. Začala často infekčně nemocná, její imunita se viditelně zhoršila. Já bych jako pediatr za žádných okolností takto rizikové dítě do roka vůbec ničím neočkoval. A mnoho dalších pediatrů ve světě. Chování dívenky se poněkud změnilo, byla mrzutá a přestala prakticky v klidu spát. Stále se budil as pláčem. Tento stav pediatrovi nezbránil masivnímu přeočkování v jejích osmi měsících. Dle matky dostala 3 vakcíny během minuty. Dvě injekce do nožiček – má fotku s dvěma náplastmi na stehýnkách a třetí do úst formou kapek. Neměla sebou očkovací průkaz, tak jsme se jen dohadovali, o jaké kombinace mohlo jít. Nicméně právě po tomto trojočkování došlo k dramatickému zhoršení chování a zařazení mezi autisty. Matka se zeptala na souvislost s očkováním a pediatrička ji usjistila, že autizmus s očkováním nesouvisí.

Další zkažený život celé rodiny. Stát, který očkování nařizuje a sankcionuje lékaře za jeho nedodržení, nemá zájem byť se jen omluvit, uznat možnou chybu a ev. odškodnit poškozené dítě.

Odhaduji, že takových případů jsou tisíce a stále jich přibývá. Jak dlouho se na tyto zločiny budeme v klidu dívat?

MUDr. Tomáš Lebenhart

292219_381000065270593_2134857971_n.jpg
Holčička před osudovou trojvakcíniu v osmi měsících. Normální psychomotorický vývoj, převážně veselá, společenská.

 

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one