Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)

   21. 12. 20 vrcholí tento věk, Temnota a konjunkce Saturna s Jupiterem. Přichází Nový Věk s novými energiemi a nadějemi pro lidstvo. Mění se zásadně vibrace planety a její vyzařování a frekvence. Ten, kdo to ve svém srdci připustí a bude si to vroucně přát, může být tento den osvobozen… Mohou být díky Nekonečné Boží Milosti z jeho DNA vymazány veškeré prohřešky proti Božímu Řádu a proto Sobě samému.

   Buďte tento posvátný den sami se sebou ve svém srdci, byť i vprostřed Vašich blízkých. Zastavte se, ztište se, jděte třeba do přírody, nic nedělejte a o ničem nepřemýšlejte. Prociťujte, Kdo jste. A že Jste.
ODPUSŤTE SI VŠE a více se tomu nevěnujte. Zamilujte se do sebe. Nechte se vést vnitřní intuicí, pocity. Vstupte očištěni do Nového věku, Nové Země… NIKDY nemělo lidstvo takovou šanci…
   To všem – i sobě, ze srdce přeji!                                                                 Váš Tomáš Le.
P4294673.JPG
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one