Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (307 | 6%)

V sociální oblasti jsem se po celý život úspěšně pohyboval v inteligenčním pásmu střední debility. Od svých 18 let jsem makal (i během studií) – a to často i v noci a o víkendu. Za celou tu dobu jsem nikdy neměl pracovní neschopenku. Nyní mi vypočítali důchod. Když jsem si ve středulu (pardon, ve středu) v kanclu č. 6 povzdechl nad jeho ubohostí, bylo mi řečeno, že jsem za poslední roky vykazoval malý příjem. Šel jsem se tam vlastně optat, zdali mám dále platit sociální pojištění nebo alespoň méně. Poslali mne do dveří č. 2, kde jsem se dozvěděl, že mi bylo sociální pojištění podstatně zvýšeno. Že si mám změnit trvalý příkaz a doplatit v pokladně dluh. Optal jsem se, při svém dramaticky nízkém sociálním IQ, jak to tak nějak přijde… Paní mi řekla, že jsem poslední roky měl vyšší příjem.

Tak jsem opustil budovu s pocitem, že jsem se posunul do pásma těžké debility až lehké imbecility. Ve dveřích jsem míjel skupinku Rómů, evidentně tábořících v oblasti vysoké sociální inteligence až geniality…

 

Tomáš Lebenhart

Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one